تبدیل لیر به دلار در ترکیه و دلار به لیر

لیر-یا-دلار

در هنگام خرید و فروش در ترکیه از ارزهای مختلف می‌توانید استفاده کنید؛ اما بهتر است که این کار بااستفاده از لیر یا دلار انجام دهید. زیرا هم رایج‌تر هستند و هم به راحتی می‌توانید آن‌ها را به یکدیگر تبدیل کنید و از این نظر نیز مشکلی نخواهید داشت. همچنین اگر از دلار استفاده کنید، امکان خرید از برندهای معتبر جهانی در این کشور را خواهید داشت و از حفظ ارزش پول خودتان در دراز‌مدت نیز اطمینان کافی خواهید داشت. در ادامه در مورد نحوه تبدیل ارز لیر به دلار صحبت خواهیم کرد و به معرفی روش‌های مختلف انجام آن و بهترین روش تبدیل لیر به دلار خواهیم پرداخت، پس برای اطلاع از این روش تا انتهای این متن همراه ما باشید.

نحوه تبدیل ارز لیر به دلار

اگر به دنبال راهکار برای تبدیل لیر به دلار یا دلار به لیر می‌گردید، باید مطلع باشید که برای انجام این کار روش‌های بسیاری پیش‌روی شما قراردارد که می‌توانید از آن‌ها برای این کار استفاده کنید. این روش‌ها، شامل تبدیل از طریق صرافی‌های فرودگاه، بانک‌های خصوصی، دستگاه خودپرداز و صرافی آسیاملک می‌شود.

صرافی آسیاملک یکی از بهترین انتخاب‌ها برای انجام این کار است و پیشنهاد می‌کنیم که از آن استفاده کنید. زیرا هم محدودیت در انتقال ندارد و هم شما می‌‍‌توانید تبدیل ارز لیر به دلار را به آسانی انجام دهید. البته مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم، خدمت‌رسانی بهتر و مناسب‌تر بودن میزان کارمزد این صرافی نسبت به دیگر مراکز است.

صرافی معتبر آسیاملک؛ راه‌های ارتباطی و ثبت درخواست

مسافرانی به ترکیه می‌آیند به دو دسته‌ی بازرگانان با هدف تجاری  و افراد مختلف با هدف تفریح دسته‌بندی می‌شوند. تجار برای وارادات مواد اولیه خودشان نیاز به تبدیل لیر به دلار یا بالعکس آن دارند و مسافران تفریحی نیز برای انجام خریدهایشان، زیرا مسافران تفریحی می‌توانند تنها 5000 دلار به همراه خودشان به فرودگاه بیاورند و خارج کنند. محدودیت در آوردن پول باعث می‌شود تا این افراد با کمبود آن در ترکیه مواجه شوند و نتوانند خریدهای خودشان یا دیگر کارها را به خوبی به انجام برسانند که مطلوب هیچ‌کدام از آن‌ها نیست.

هردو گروه می‌توانند برای ثبت درخواست خودشان جهت تبدیل دلار به لیر یا لیر به دلار به سایت آسیاملک بروند. پس از ثبت درخواست و واردکردن اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، موضوع مبهم برای آن‌ها و سوالشان توسط این افراد در قسمت خدمات ارزی در سریع‌ترین زمان ممکن با آن‌ها تماس گرفته شود و اطلاعات لازم در مورد جواب سوال آن‌ها، نحوه‌ی انتقال پول لازم برای انجام این کار و اقدامات دیگری که این افراد باید به انجام برسانند به آن‌ها گفته می‌شود تا بتوانند این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام برسانند و در این راه مشکلی نداشته باشند.

مدت زمان انجام

مدت زمان انجام تبدیل لیر به دلار و دلار به لیر  بستگی به حجم مبلغی که شما می‌خواهید دارد. اما سعی می‌شود تا این کار در سریع‌ترین ممکن صورت بگیرد. البته شما می‌توانید برای بسیاری از مبالغ، به صرافی آسیاملک در ترکیه به صورت حضوری مراجعه کنید تا بااستفاده از دستگاه‌های خودپرداز، این کار را در لحظه برای شما به انجام برسانند که به طور قطع زمان بسیار کم‌تری خواهد برد و امکان استفاده سریع‌تر از آن مبلغ را خواهید داشت.

سقف حواله ارزی برای تبدیل ارز لیر به دلار

برای حواله ارزی سقف خاصی وجود ندارد که بخواهد باعث ایجاد محدودیت برای شما شود. اما اگر مبلغ موردنظر بیش از 50000 دلار یا یورو باشد، مدت زمان بیشتری برای انتقال آن طول خواهد کشید. این موضوع باعث می‌شود تا مدت زمان موردنیاز برای تبدیل دلار به لیر یا لیر به دلار نیز افزایش قابل‌توجهی داشته باشد.

برای تبدیل لیر به دلار در ترکیه و دلار به لیر با ما در واتساپ در ارتباط باشید.