خدمات ما

تنها مزیت رقابتی یک مجموعه در خدمات آن است، هرچه مجموعه‌ی موردنظر در ارائه‌ی خدمات بهتر عمل کنید، می‌توانید میزان نزدیکی خودش را به موفقیت بیشتر کند. آسیاملک نیز با آگاهی به این موضوع اقدام به ارائه‌ی خدمات ما متنوع می‌کند که می‌توانید لیست آن‌ها در ادامه ببنید.

خدمات ملکی

در میان فعالیت‌های اقتصادی رایج در استانبول و دیگر شهرهای این کشور، خرید و فروش ملک، یکی از پر تقاضا‌ترین موارد به شمار می‌آید. زیرا هم تعداد خانه‌های خوب در این کشور زیاد است و هم قیمت‌های مناسبی دارند.

خرید و فروش ملک در ترکیه

خرید و فروش ملک در ترکیه را با کمک مشاوران خبره انجام دهید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. آسیاملک این کار را به خوبی برای هرکسی انجام می‌دهد.

خرید و فروش ملک در استانبول

استانبول یکی از شهرهای زیبای ترکیه به شمار می‌آید که تقاضای زیادی برای خرید خانه یا فروش در آن وجود دارد. اما برای انجام آن باید جستجوی زیادی کنید و از نظر متخصصان استفاده کنید که ما این امکان‌ها را به شما می‌دهیم.

خدمات شهروندی در ترکیه

برای بهره‌مندی از امکانات مختلف نیاز به اخذ اقامت شهروندی ترکیه یا دریافت پاسپورت دارید که زیرمجمموعه خدمات شهروندی محسوب می‌شوند و می‌توانید بااستفاده از روش‌های مختلفی آن را کسب کنید.

دریافت پاسپورت ترکیه

در آسیاملک، تمامی موارد برای دریافت پاسپورت را برای هر فرد توضیح می‌دهیم و بهترین روش برای انجام این کار را به او معرفی می‌کنیم.

دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک

خرید ملک یکی از راه‌های دریافت پاسپورت ترکیه و اخذ اقامت موقت یا دائم است. اما برای انجام باید شرایطی داشته باشید که ما آن‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم و کمکتان می‌کنیم تا با هر بودجه‌ای بهترین ملک را بخرید.

دریافت پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری

شرایط سرمایه‌گذاری برای دریافت پاسپورت ترکیه خاص است که باید نسبت به آن آگاهی داشته باشید. در آسیاملک کمک می‌کنیم نا نسبت به این شرایط آگاهی پیدا کنید و مراحل قانونی دریافت آن را به درستی انجام دهید.

برای دریافت خدمات آسیاملک با ما در واتساپ در ارتباط باشید.

 اخذ شهروندی ترکیه

در مجموعه‌ی آسیاملک، روش‌های مختلف موجود برای اخذ شهروندی ترکیه را مو به مو برای شما شرح می‌دهیم و در طی‌کردن مسیر آن کمکتان می‌کنیم و همراهتان خواهیم بود.

اخذ اقامت و شهروندی استانبول

برای اخذ اقامت شهروندی استانبول می‌توانید برروی مجموعه‌ی ما حساب کنید. زیرا ما در این کار تخصص و تجربه‌ی خوبی داریم.

اخذ اقامت ترکیه

هرکس با ترکیه و اقامت در آن آشنا باشد، می‌داند که اخذ اقامت ترکیه کاری زمان‌بر است و در صورت انجام اشتباه یکی از مراحل مسیر، امکان معطلی زیاد وجود دارد، بنابراین باید برای انجام این کار، از مجموعه‌ای مانند آسیاملک کمک بگیرید.

خدمات مهاجرتی ترکیه

خدمات مهاجرتی شامل دریافت ویزا و طی مراحل مربوط به آن می‌شود که تمامی این خدمات به خوبی در این مجموعه ارائه می‌شود.

اخذ ویزا ترکیه

شرایط ویزا ترکیه برای هرکسی متفاوت است و راه‌های بسیاری برای دریافت آن وجود دارد. به همین دلیل و برای جلوگیری از اتلاف وقت، قبل و حین انجام آن از یک کارشناس خبره کمک بگیرید.

خدمات ارزی در ترکیه

خدمات ارزی، شامل تمامی عملیات‌های مربوط به حواله پول از ایران به ترکیه، دریافت کارت بانکی، انتقال و تبدیل ارزهای مختلف می‌شود. تمامی این خدمات در این مجموعه ارائه می‌شود.

حواله پول از ایران به ترکیه

اگر به دنبال مجموعه‌ای مناسب برای حواله پول از ایران به ترکیه هستید، باید بدانید که آسیاملک این کار را برای شما انجام می‌دهد.

دریافت کارت بانکی برای مسافران

مسافران در طول سفر خودشان نیاز به استفاده از کارت بانکی ترکیه دارند، این افراد نسبت به مراحل به طور معمول نآشنا هستند و امکان دارد، در این مسیر اشتباه کنند. به همین دلیل باید قبل از آن با کارشناسان خبره مجموعه‌ی ما در این مورد صحبت کنند تا آن‌ها راهنمایی کنند و این کار برای آن‌ها انجام دهند.

انتقال پول از ایران به ترکیه

آسیاملک کلیه‌ی مراحل انتقال پول از ایران به ترکیه را برای شما انجام می‌دهد تا در این مسیر کم‌ترین دردسر را بکشید و به سرعت آن را انجام دهید.

تبدیل ریال به لیر در ترکیه و لیر به ریال

کارمزد بالا در تبدیل ریال به لیر یا لیر به ریال در ترکیه همواره دغدغه افراد مختلف بوده است. آسیاملک این دغدغه را از بین می‌برد و این کار را با مناسب‌ترین کارمزد ممکن انجام می‌دهد.

تبدیل ریال به دلار در ترکیه و دلار به ریال

تبدیل ریال به دلار یا دلار به ریال در ترکیه توسط مجموعه‌‌ی ما با مناسب‌ترین کارمزد ممکن و در سریع‌ترین زمان انجام می‌گیرد.

تبدیل لیر به دلار در ترکیه و دلار به لیر

برای تبدیل لیر به دلار یا دلار به لیر در ترکیه، تنها کافی است تا به سایت آسیاملک مراجعه کنید تا بتوانید این کار در زمان دلخواه خودتان با مناسب‌ترین کارمزد انجام دهید.

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت یکی از بهترین راه‌ برای اخذ اقامت شهروندی در ترکیه برای افراد کارآفرین است. اما مراحل آن کمی زمان‌بر است. بنابراین و برای جلوگیری از اتلاف وقت، بهتر از مجموعه‌ی ما برای انجام این کار کمک بگیرید.

برای دریافت خدمات آسیاملک با ما در واتساپ در ارتباط باشید.