خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول، شهری بزرگ با بیش از 15 میلیون نفر جمعیت که برای هر سلیقه ای چیزهای زیادی برای ارائه دارد می تواند جذاب باشد. اگر شما نیز قصد خرید ملک در این شهر را دارید، با ما همراه باشید تا اطلاعاتی تجربی کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.خرید ملک برای هر فردی می تواند دغدغه های زیادی ایجاد کند. ابتدا شما باید به سوالاتی پاسخ دهید:

 • به چه منظور می خواهید خانه بخرید؟
 • چه مبلغی را برای خرید خانه در نظر گرفته اید؟
 • چه منطقه ای با چه نوع فرهنگی را برای زندگی، می پسندید؟

این سوال هایی است که در زمان خرید ملک قطعا از شما خواهند پرسید. پس بهتر است که قبل از هر چیزی پاسخی برای آن ها بیابید تا در خرید ملک در این شهر بزرگ با مشکلی مواجه نشوید. ما نیز به عنوان راهنمای خرید ملک در استانبول، سعی می کنیم راهنمایی های ممکن را به شما، داشته باشیم.

خرید ملک در محله های لاکچری استانبول

خرید ملک در استانبول

هر انسانی بی شک دارای سبک زندگی و لایف استایل خاص خود است. همین امر باعث شده تا افرادی جهت خرید ملک در منطقه های لاکچری استانبول اقدام کنند و ما هم در این امر به آنها با معرفی این منطقه ها کمک می کنیم تا هرچه سریعتر بتوانند به هدف خود برسند.

قطعاً هر شهر دارای مناطقی است که قیمت های گران تری دارد و امروزه عموما تحت عنوان مناطق لاکچری یا بالا شهر شناخته می شوند. استانبول هم از این امر مستثنا نیست و مناطق گران قیمت آن شامل شیشلی، کادی، ساریر، بشیکتاش، باکرکوی، کادی کوی و… می باشد که قیمت خانه در بشیکتاش، شیشلی و ساریر نسبت به سایر مناطق گران تر است. قیمت ملک در این محله ها حدودا 30 الی 40 میلیون لیر می باشد.

مناطق دیگری وجود دارند که خرید ملک در محله های لاکچری استانبول را برای شما آسان کرده اند، اما اگر مشتاقید تا خانه های لاکچری با هزینه کمتری خریداری کنید، توصیه می کنیم با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مزایای خرید ملک در استانبول

مزایای خرید ملک در استانبول

استانبول به دلیل اینکه بزرگترین شهر در کشور ترکیه می باشد، از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار است. افزایش جمعیت، توسعه شهری، اشتغال و پیشرفت‌هایی که این شهر در طی سالیان گذشته به خود اختصاص داده، باعث شده تا افراد زیادی به دنبال خرید ملک در استانبول باشند.

ویژگی های شهر استانبول در مواردی که ذکر شد خلاصه نمی شود؛ زیرا شهر استانبول در کنار دریا قرار دارد و ساحل مدیترانه‌ای این شهر هرساله مورد استقبال گردشگران و مسافران خارجی قرار می گیرد. شهر استانبول نسبت به سایر شهرهای ترکیه دارای جاذبه‌های گردشگری و توریستی بیشتری می‌باشد و همین امر موجب تنوع ملت‌های حاضر در این شهر شده است.

درصد ساکنان مسلط به زبان انگلیسی شهر استانبول نسبت به کل کشور ترکیه بیشتر است و شما با خرید ملک در استانبول در شهری چند ملیتی زندگی خواهید کرد و دغدغه‌ای بابت یادگیری زبان ترکی نخواهید داشت.

در ادامه به بررسی کامل هریک از ویژگی های این شهر و مزایای خرید ملک در استانبول می پردازیم:

آب و هوای عالی در استانبول

استانبول شهری رویایی است؛ زیرا در اکثر فصول سال آب و هوای بارانی و مه آلود دارد که فضای جذابی برای ساکنان ایجاد می‌کند. در فصل زمستان، به ندرت دمای هوا این شهر به منفی 5 درجه می رسد و در فصل تابستان نیز، آب و هوای معتدلی در اکثر روزهای سال وجود دارد.

دسترسی راحت به خدمات شهری در استانبول

توریستی بودن، پرجمعیت بودن و… باعث شده تا صنعت حمل و نقل عمومی این شهر توسعه بسیار خوبی داشته باشد. حتی افرادی که توانایی خرید ملک در مرکز استانبول را ندارند، به هیچ وجه نگران نباشند؛ زیرا در سرتاسر این شهر، وسیله حمل و نقل عمومی مناسب برای جابه جایی وجود دارد.

رشد سرمایه در استانبول

در گذشته با توجه به زیرساخت شهری ضعیف، فراهم نبودن بستر و غیراستاندارد بودن شرایط سرمایه گذاری، توجهی به سرمایه گذاری در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه نمی‌شد. اما در طی یک سال اخیر، با اقدامات صحیح دولت ترکیه، بستری نوپا و پرسود برای سرمایه گذاری در بخش املاک فراهم شده است. امروزه خرید ملک در استانبول و به طور کلی، خرید ملک در ترکیه به یکی از رکن های اساسی سرمایه گذاری تبدیل شده است.

با توجه به نمودار رشد این شهر، در صورتی که شما ملکی در استانبول خریداری کنید، قطعا در چند سال آینده سرمایه شما چندین برابر می شود. تمامی این موارد باعث شدند تا امروزه استانبول و ترکیه به یکی از اصلی ترین مراکز سرمایه گذاری و خرید ملک تبدیل شوند.

هزینه های زندگی در استانبول

به هیچ عنوان نگران هزینه‌ها و دخل و خرجتان نباشید؛ زیرا در تمام نقاط استانبول مایحتاج زندگی با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مردم قرار دارد. شما با هر میزان سرمایه و درآمدی که دارید به راحتی می‌توانید نیازهای روزانه خود را رفع کرده و نگرانی بابت این موضوع در استانبول نداشته باشید.

خرید قسطی ملک در استانبول

خرید قسطی ملک در استانبول

ممکن است در یک برهه زمانی شما با توجه به میزان نقدینگی‌تان، نتوانید خانه رویایی خود را در استانبول بخرید. به همین دلیل باید به سوی خرید قسطی ملک در استانبول روی بیاورید. تنوع زیاد شرکت های ساختمانی با پروژه های مسکونی مختلف در استانبول و ترکیه دست شما را برای انتخاب خانه خود در این شهر را باز گذاشته است.

اما نکته ای در این میان وجود دارد، که ممکن است این شرکت ها، واحدهای مسکونی خود را به سرمایه گذارانی که پول نقد دارند بفروشند و شما که قصد خرید قسطی را دارید، در اولویت دوم قرار دهند. ولی نگران این موضوع نباشید زیرا صدها شرکت دیگر برای این کار وجود دارند.

همچنین لازم به ذکر است در شرایطی، این شرکت ها وارد پروسه کمپین های تبلیغاتی می شوند یا بنا بر هر دلیلی با تخفیف ها مختلف، قیمت املاک خود را کاهش می دهند. این شرایط می‌تواند موقعیت مناسبی برای خرید ملک در استانبول با هزینه کمتر باشد. در این نوع خرید، شما توانایی خرید قسطی را هم دارید.

در بحث خرید خانه در استانبول به صورت قسطی، مبلغ اولیه ای که به عنوان پیش پرداخت قرار است پرداخت کنید مهم است. در برخی مواقع یک سوم مبلغ را برای پیش خرید به شرکت ارائه دهنده پرداخت کنید. نکته مهمی هم که باید به آن توجه کنید این است که هرچه میزان مبلغ پیش پرداختتان بیشتر باشد، درصد سودی که برای اقساط در آینده قرار است پرداخت کنید کمتر خواهد بود.

در استانبول مناطقی با بافت نوساز وجود دارند که طبیعتاً قیمت ملک در آن مناطق بالا است، به همین دلیل نیاز نیست حتماً در مرکز شهر، یا مناطق خیلی گران قیمت اقدام به خرید ملک کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، توصیه می کنیم حتماً با تیم مشاوران آسیا ملک ارتباط برقرار کنید.

نکات مهم خرید ملک در استانبول

نکات مهم خرید ملک در استانبول

زمان خرید ملک در استانبول، با توجه به اینکه در کشور غریبی هستید، امکان دارد کمی دچار سردرگمی شوید. در این بخش ما نکات مهم خرید ملک در استانبول را برای شما بازگو می کنیم تا در شرایط مربوط، به شما کمک کند. اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که زمان بازرسی یک ملک مطمئن شوید قبوض برق، آب، گاز، تلفن پرداخت شده و ملک سنددار است. نکته دومی که باید به آن توجه کنید زلزله خیز بودن استانبول است و باید از این مطمئن شوید که سازه در برابر زلزله مقاوم است یا خیر.

نکته سوم به خود شما مربوط است. باید تمامی جوانب را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که آیا این ملک مناسب شما است یا نه. مواردی همچون شلوغی یا خلوتی آن منطقه، موقعیت مکانی ملک، پایین شهر بودن یا بالا شهر بودن و…

باید از خودتان این سوال را بپرسید آیا حاضر هستید چندین سال در این منطقه و این ملک زندگی کنید؟ اگر جواب خودتان بله بود اقدام کنید.

حال قرار است بهترین محله ها برای خرید ملک در استانبول، آپارتمان یا ویلا را به شما معرفی کنیم. شما با مقایسه این مکان ها، قیمت آپارتمان در استانبول را نیز متوجه می شوید و می توانید راحت تر تصمیم نهایی خود را بگیرید.

1- منطقه Avcilar -آوجیلار

منطقه Avcilar

Avcilar منطقه ای است که در سمت اروپایی استانبول واقع شده است. این بخش در کنار بخش های شهری Esenyurt ، Beylikdüzü و Başakşehir قرار دارد. مهمترین نکته ای که در مورد این منطقه از استانبول، وجود دارد این است که سه دانشکده برجسته دانشگاه استانبول در پردیس Avcilar واقع شده اند. پس به عنوان راهنمای خرید ملک در استانبول باید خاطر نشان کنم که این منطقه برای فرهنگیان و البته دانشگاهیان، منطقه مناسبی است. نکته دیگری که می توانید مدنظر قرار دهید این است که امکان خرید ملک اقساطی در استانبول و این منطقه هم وجود دارد.

مهم ترین ویژگی های منطقه avcilar

 • اگر علاقه زیادی به مناطق ساحلی دارید یا می خواهید خانه ای با منظره دریا و دریاچه، داشته باشید، این منطقه، یکی از بهترین انتخاب هاست.
 • این منطقه به مرکز شهر نزدیک است
 • خطوط حمل و نقل بسیاری در اطراف این منطقه قرار دارد
 • به یکی از فرودگاه های استانبول، بسیار نزدیک است
 • ایستگاه مترو اختصاصی دارد

2- منطقه باغچیلار (Bagcilar) – باجیلار

Bagcilar یک منطقه مهم در استانبول است که به سرعت در حال توسعه منطقه شهرنشینی و ساخت و سازهای گسترده است. این منطقه میزبان مسیر محبوب بزرگراه Basin Express است که محل زندگی بسیاری از پروژه های مسکونی بزرگ در استانبول است. این منطقه در بخش اروپایی قرار دارد و پرجمعیت ترین منطقه استانبول، به حساب می آید.

مساحت کلی این منطقه حدود 25 کیلومتر است و همین مواردی که گفته شده در کنار مجتمع های تجاری مانند استوچ، اتوسنتر و … باعث شده است که باغچیلار، به یکی از بهترین مناطق برای زندگی و خرید ملک در استانبول، تبدیل شود. البته باید بدانید که همین موضوع اثر بسیاری بر روی قیمت آپارتمان در استانبول و این منطقه، گذاشته است.

مهم ترین ویژگی های منطقه باغچیلار

 • در کنار یک بزرگراه مهم کشور ترکیه می باشد
 • پرجمعیت ترین منطقه استانبول به حساب می آید
 • بیشتر برندها و ادارات اصلی، در این منطقه واقع شده است
 • یک دانشگاه مطرح به نام کمربورگاز در باغچیلار قرار دارد
 • واحدهای تجاری مطرحی در این منطقه می باشد

3- منطقه باغچه لی اولر (Bahcelievler)

منطقه باغچه لی اولر (Bahcelievler)

یکی دیگر از بهترین محله ها برای خرید ملک در استانبول Bahcelievler است که به سرعت و با توسعه پروژه های آپارتمان سازی و ویلاسازی در سطح عالی و چشمگیر، توسط شرکت های مشهور ساختمانی، به یک منطقه محبوب تبدیل شد و اکنون مورد استقبال بومیان و البته غیربومیان زیادی، قرار گرفت. در مورد کیفیت زندگی به گفته کارشناسان راهنمای خرید ملک در استانبول باید بدانید که این یکی از محبوب ترین مناطق استانبول است. در عین حال، این منطقه مکان های تاریخی بسیاری نیز برای بازدید گردشگران دارد.

این منطقه همانند دو منطقه قبلی، در قسمت اروپایی واقع شده است. این را نباید فراموش کنید که بخش های اروپایی کشور ترکیه بیشتر فرهنگ غربی داشته و ممکن است برای افرادی که روحیات مذهبی دارند، سازگاری خاصی نداشته باشد.

اگر قصد خرید ملک در استانبول را دارید، این منطقه می تواند برای شما، مزیت های بسیار زیادی داشته باشد.

مهم ترین ویژگی های منطقه باغچه لی اولر

 • وجود دو اثر تاریخی قصر سیاوش پاشا (یکی از آثار به جامانده در پارک ملی از دوره عثمانی) و چشمه پیاز (چشمه از دوره امپراطوری بیزانس)
 • وجود یکی از مهم ترین شهرک های صنعتی ترکیه
 • کارخانه تولید محصولات کوکاکولا
 • وجود بزرگترین کارخانه جواهرسازی در این منطقه
 • 5 دانشگاه مطرح زبان انگلیسی، دندانپزشکی و …

برای خرید ملک در استانبول با ما در واتساپ در ارتباط باشد.

4- منطقه باسک (Basaksehir)

منطقه باسک شهیر در سالهای اخیر به لطف زیرساختهای بهبود یافته در منطقه شاهد رشد چشمگیری بوده است. شبکه های حمل و نقل مترو و اتوبوس که به تازگی توسعه یافته اند و این منطقه را برای دسترسی بهتر گردشگران و بومیان شهر استانبول، آسانتر کرده است.

این منطقه در استانبول جدید واقع شده که همین جریان، یعنی شما با خرید ملک در این منطقه، از امکانات بروزی، بهره مند هستید. با فرودگاه جدید استانبول، فاصله چندانی ندارد. در کل دسترسی بسیار خوبی به امکانات جدید استانبول مانند مرکز تجاری جدید، فرودگاه جدید، پارک حیات عظیم و … دارد.

4- منطقه ببک (Bebek)

منطقه ببک (Bebek)

منطقه ببک ترکیه، یک از مناطق تاریخی و قدیمی استانبول می باشد. تنگه بسفر از این منطقه به خوبی دیده می شود. این منطقه یکی از بهترین مناطق برای خرید ملک در استانبول و ترکیه می باشد. ببک در زمان حکمرانی عثمانی شور حال و سر زندگی بسیار داشته است.

جاذبه های گردشگری ببک

 • پارک شهری ببک
 • بازدید از کنسولگری مصر
 • شرکت در تور های گردشگری بسفر
 • کافه رستوران مانگری
 • کافه ببک کاهوسی
 • شیرینی فروشی Bebek Badem Ezmecisi
 • مرکز خریدTRU

5- منطقه آرناووت کوی استانبول (Arnavutköy)

یکی از بهترین محله ها برای زندگی شبانه محسوب می شود. آرناووت کوی در کنار تنگه یسفر قرار گرفته است. در این محله به خاطر عمارت های عثمانی و غذاهای دریایی بی نظیر آن معروف است. آرناووت کوی می تواند محل زندگی بی نظیری برای زندگی باشد. شما می توانید بعد از یک روز کاری به پیاده روی در کنار تنگه بسفر فک کنید. برای خرید ملک در استانبول می توانید آرناووت کوی را انتخاب کنید.

مهم ترین ویژگی های آرناووت کوی

 • وجود فرودگاه استانبول در این منطقه
 • وجود مدارس خصوصی و دولتی
 • مراکز خرید با بهترین برند های روز دنیا

6- منطقه بالات (Balat)

منطقه بالات (Balat)

این محله یکی از محله های متوسط استانبول می باشد. در گذشته محل زندگی افراد ارمنی و ارتدوکس نشین شهر بوده است. بالات پر از کلیسا های زیبا و گوناگون است.

یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری بالات Fener Lycee که ساختار آن با آجر های قرمز شکل گرفته است. کلیسای سنت جورج نیز یکی از جاذبه های توریستی این محله می باشد. در این محله اگر قدم بزنی کافه ها و دکه های قهوه و چای فروشی زیادی در سطح منطقه و جود دارد. درست است که سطح بالات نسبت به دیگر مناطق ترکیه بالا نیست، اما صفا و صمیمیت بسیار بالایی در بین مردم و جود دارد. خانه های رنگی کوچه های پرشیب همه همه دست در دست هم می دهد تا این محله از آنچه که هست زیبا تر نشان دهد چنین محله هایی با این ویژگی ها، درصد خرید ملک در استانبول را افزایش می دهد.

7- منطقه باکرکوی استانبول

از نظر بومیان ترکیه منطقه باکرکوی بهترین منطقه برای خرید ملک در استانبول است.

این منطقه در امتداد دریای مرمره قرا دارد به همین دلیل دارای آب و هوای بسیار عالی است. باکرکوی مقصد طیفی عظیمی از گردشگران برای خوشگذرونی در رستوران و کافه های آن هستند.

با خرید خانه در استانبول می توانید در یکی از چشم نواز ترین و خوش آب و هوا ترین ماطق استانبول زندگی کنید.

با خرید ملک در ترکیه می توانید پاسپور این کشور را دریافت کنید.

در باکرکوی سرمایه گذاران زیادی در حال فعالیت هستند، این را از پروژهای بزرگی مانند پروژه پروا در استانبول که یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در باکرکوی است می توان تشخیص داد.

جاذبه های باکرکوی

 • فانوس دریایی یشیل کوی
 • موزه هوانوردی استانبول
 • عمارت دریایی فلوریا آتاتورک
 • از دیدنی های مهم این منطقه است.

8- محله فاتیح استانبول

محله فاتیح استانبول

محله فاتیح که به قلب استانبول معروف است، محلی کاملاً مناسب برای خرید ملک در استانبول می باشد. این منطقه که از چندین محله تشکیل شده، همانند یک شبه‌جزیره است. اطراف محله فاتیح دریای مارمارا، گلدن هورن، تنگه بسفر و منطقه زیتین بورنو قرار دارد.

محله فاتیح که امروزه به یکی از توریستی ترین مناطق استانبول تبدیل شده، در گذشته محل فرمان روایی سه امپراتوری بزرگ عثمانی، بایزنتین و رومانیایی بوده است. در صورت سفر به استانبول و بازدید از این منطقه، بیشتر بناهای تاریخی این دوره ها را خواهید دید.

خرید ملک در منطقه فاتیح استانبول امکان پذیر است و با مبالغ خوبی، شما امکان خرید ملک در این منطقه خارق العاده را دارید.

جاذبه های گردشگری منطقه فاتیح استانبول به شرح زیر می باشد:

 • گرند بازار
 • مسجد سلیمانی
 • پارک گول هانه
 • موزه باستان شناسی
 • دژ یدیکوله
 • بازار مصری
 • حمام چمبرلیتاش
 • مخزن باسیلیکا
 • هیپودرومَ
 • موزه هنرهای اسلامی و ترکی

خرید خانه در استانبول با 500 میلیون تومان یکی از پرجستجوترین عبارات کلیدی توسط علاقه مندان به خرید ملک در استانبول است. دلیل این مسئله هم این است که در شهرهای بزرگ ایران با این قیمت تقریبا هیچ خانه ای فروخته نمی شود پس از این رو خرید خانه با این قیمت آن هم در استانبول ترکیه بسیاز جذاب به نظر می رسد. از طرفی خرید ملک در استانبول و گرفتن اقامت هم جذابیت های خاص خودش را برای خرید خانه دارد که بدون تعارف خیلی ها برای همین مسئله به خرید منزل در ترکیه اقدام می کنند. راستی خیلی ها هم دنبال خرید ملک در استانبول ارزان هستند که خب سوال من اینجا اینه که ارزان تر از 500 میلیون؟ برای اطلاع از این قیمت ها بهتره با ما تماس بگیرید. قطعا ما با سالها تجربه به شما بهترین پیشنهاد رو براساس میزان بودجه تون تقدیم می کنیم.

ما در زمان مشاوره علاوه بر اطلاعاتی در مورد مراحل خرید ملک در استانبول و یا سایر شهرهای ترکیه یک سری پیشنهادات خاص شما هم ارائه می کنید و البته تا آخرین لحظه خرید خانه مطلوب و مورد علاقه شما، کنارتون هستیم. آسیاملک با سالها تجربه به عنوان مشاور خرید ملک در استانبول و فروش ده ها پروژه بی نظیر و اختصاصی در ترکیه می تواند بهترین پیشنهادات را در کوتاه ترین زمان ممکن تقدیم شما کند تا با خیالی راحت به سرمایه گذاری خود بپردازید. پس اگر به دنبال شرایط خرید ملک در استانبول هستید همین الآن با شماره های آسیا ملک تماس بگیرید.

فروش ملک استانبول

اگر از چند فرد خبره در مورد خرید ملک در کشورهای دیگر، بپرسید که کدام کشور برای انجام این کار مناسب است، به طور قطع، ترکیه و شهر استانبول آن را به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها، معرفی خواهد کرد. زیرا هم هزینه‌ی خرید ملک در استانبول، مناسب است و از طرفی دیگر فرآیند چندان سختی ندارد. البته این دو مورد تنها، نمونه‌هایی از مزیت‌های خرید ملک در استانبول به شمار می‌آید و در ادامه بقیه موارد را بررسی خواهیم کرد.

وجود این مزیت‌ها باعث شده است تا افراد زیادی وارد این حوزه شده‌اند و سعی می‌کنند تا درآمد‌زایی کنند. اما متأسفانه، در میان آن‌ها افرادی جاعلی وجود دارد که با دادن وعده‌های غیرواقع سعی در کلاه‌برداری دارند، بنابراین باید خرید ملک استانبول را تنها از مراکزی مانند انجام دهید، زیرا هم در این حوزه متخصص است و هم کاملا معتبر و با‌سابقه است.

6165b50f69050N

شرایط فروش ملک استانبول به چه صورتی است؟

فروش ملک استانبول، شرایط خاصی ندارد و می‌توانید با مراجعه به آژانس‌های املاک آنلاین یا آفلاین این کار را انجام دهید. البته بعد از خرید، رسیدش را به اداره مهاجرت ارائه دهید تا بتوانید، پذیرش لازم را دریافت کنید.

حداقل سرمایه موردنیاز برای خرید خانه استانبول، 5 هزار لیر است و با مبلغی کم‌تر از آن، امکان انجام این کار را نخواهید داشت.

خرید خانه در استانبول چه مزیت‌هایی دارد؟

همانطور که قبلا، اشاره کردیم، مزیت‌های خرید خانه در استانبول، بسیار است که در این قسمت مهم‌ترین آن‌ها را بیان می‌کنیم و شرحشان می‌دهیم.

کم‌تربودن هزینه‌های جاری زندگی نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکا

هزینه‌های جاری زندگی، در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار بالاتر از ترکیه است و شما با خرید ملک در این کشور، می‌توانید، هم مهاجرت کنید و هم بتوانید زندگی ایده‌آلی را در این کشور برای خود مهیا کنید.

وجود مراکز تفریحی و امکانات مختلف نزدیک به منزل خریداری‌شده

وجود مراکز تفریحی و امکانات مختلف به ملک، یکی از ملاک‌هایی اصلی برای انتخاب به شمار می‌آید. زیرا افراد نیاز به تفریح در طول ماه دارند و باید بتوانند به خوبی نیازهای روزانه خودشان را از طریق دسترسی به مرکز شهر، برآورده کنند.

این موضوع در استانبول به طور کامل برای شما مهیا است و می‌توانید با خرید ملک در این شهر، هم از امکانات تفریحی فراوانش استفاده کنید و هم به راحتی، نیازهای دیگر خودتان را از طریق مرکز شهر برطرف کنید.

امکان پرداخت قسطی مبلغ خانه وجود دارد

بسیاری از افراد، امکان پرداخت کامل مبلغ خرید خانه را ندارند و خیلی از اوقات به همین دلیل نمی‌توانند محل موردنظر خودشان را تهیه کنند. خوشبختانه، در هنگام فروش ملک استانبول، امکان خرید قسطی نیز وجود دارد و این افراد نیز می‌توانند، منزل موردنظرشان در این شهر را به صورت تدریجی تهیه کنند.

دردسر کمی برای رفت و آمد به نقاط مختلف شهر دارید

دسترسی یکی دیگر فاکتورها برای خرید خانه است. دسترسی بیشتر با گسترش حمل و نقل عمومی امکان‌پذیر است. به همین دلیل، بسیار مهم است که ملک به مترو، اتوبوس یا ایستگاه تاکسی نزدیک است یا از آن فاصله زیادی دارد.

خوشبختانه، اکثر ملک‌های استانبول، دسترسی خوبی به این خدمات دارند و با مشکلی در این زمینه رو‌به‌رو نخواهید شد.

امکان دریافت شهروندی کشور ترکیه را دارید

تعداد زیادی از افراد به ترکیه می‌روند و قصد دریافت شهروندی آن‌جا را دارند تا بتوانند بقیه‌ی عمر خودشان را در این کشور سپری کنند. خرید ملک استانبول یکی از بهترین گزینه‌ها برای دریافت این مجوز به شمار می‌آید.

بهترین محله‌ها برای خرید ملک استانبول کجا است؟

در این قسمت، بهترین محله‌ها برای خرید خانه در این شهر را معرفی می‌کنیم تا در هنگام فروش ملک استانبول، بتوانید، راحت‌تر انتخاب خودتان را انجام دهید.

1- محله باکیرکوی استانبول

این محله، در بخش اروپایی شهر استانبول واقع شده است و دارای ساحل دریای مرمره است. این محله به خاطر مراکز خرید و تفریحی بسیارش و جنب و جوش‌های شبانه مردم معروف است و یک محله خوب برای خرید ملک به شمار می‌آید.

همچنین علاوه بر مرکزهای تجاری و تفریحی بزرگ، بسیاری از دانشگاه‌های بزرگ ترکیه و این شهر نیز در منطقه‌ی محله باکیرکوی استانبول قرار دارند.

2- محله ببک استانبول

محله ببک استانبول، در منطقه‌ی بشیکتاش شهر استانبول و در قسمت اروپایی آن قرار گرفته است. این منطقه به خاطر زندگی لوکس افراد ساکن در آن و خانه‌های بسیار شیک و لاکچریش معروف و مشهور است. همچنین دارای چشم‌انداز زیبای دریای مرمره نیز هست که به زیبایی آن افزوده است.

3- محله سلطان احمد استانبول

این محله، یکی از محله‌های قدیمی شهر استانبول است و بیشتر افراد قدیمی در آن سکونت دارند. جاذبه‌های تاریخی بسیاری در این منطقه وجود دارد که آن را به مقصد اول گردشگران برای بازدید مکان‌های تاریخی متعلق به دوران عثمانیان تبدیل کرده است.

4- میدان تاکسیم و خیابان استقلال استانبول

یکی از محله‌های گردشگری استانبول، خیابان استقلال آن است. میدان تاکسیم، یکی از قدیمی‌ترین محله‌های آن است و سفارت‌‌خانه‌های مختلف، ساختمان‌ها و کتابخانه‌های قدیمی و بسیاری مراکز مهم در آن قرار دارند. میدان تاکسیم در محله‌ی بی‌بی‌اوغلو واقع شده است که محل زندگی بسیاری از افراد آسیایی و اروپایی در این شهر است.

5- محله لونت استانبول

محله لونت استانبول، یکی از لوکس‌ترین مناطق استانبول است و در آن ساختمان‌های آسمان‌خراش و شیک بسیاری وجود دارد.

قیمت فروش ملک استانبول به چه صورتی است؟

قیمت فروش ملک استانبول، به پارامترهای بسیاری بستگی دارد که می‌توان از مکان ملک، شرایط خانه، نزدیکی یا دوری‌اش به امکانات رفاهی و دسترسی به فروشگاه‌ها را به عنوان مهم‌ترین موارد به حساب آورد. البته باید دقت کنید، اگر قصد دریافت شهروندی دارید، باید ملک شما ارزش بیشتر از 400 هزار دلار ارزش داشته باشد تا بتوانید، میزان سرمایه‌گذاری خودتان در این شهر و کشور ترکیه را ثابت کنید.

برای خرید ملک در استانبول با ما در واتساپ در ارتباط باشد.