خرید ملک در استانبول

آیا می‌دانستید که با خرید ملک در استانبول می‌توانید اقامت ترکیه را دریافت کنید؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی استانبول ترکیه بپردازیم و شما را با قوانین و شرایط خرید خانه در استانبول آشنا کنیم. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری با خرید ملک در استانبول هستید و یا اگر می‌خواهید با شرایط اقامت موقت و زندگی در استانبول آشنا شوید، این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

همچنین در ادامه این مطلب، شما را با بهترین زمان خرید خانه در استانبول، محله‌های گران قیمت استانبول و مراحل خرید خانه در استانبول آشنا خواهیم کرد. پس تا انتهای این مطلب را مطالعه بفرمایید.

معرفی استانبول

هر فردی که قصد خرید ملک در ترکیه و یا مهاجرت به ترکیه را دارد، حداقل یکبار به خرید ملک در استانبول فکر کرده است. استانبول بزرگ‌ترین شهر ترکیه است که معتبرترین مراکز فرهنگی و مالی کشور ترکیه در آن قرار دارند. مساحت این شهر بیش از 5344 کلیلومترمربع است و توسط تنگه بسفر به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم شده است.

در این شهر شاهد رشد اقتصادی چشمگیری هستیم که این شهر را به یکی از مقاصد اصلی سرمایه‌گذاران خارجی تبدیل کرده است. در شهر استانبول فرصت‌های شغلی زیادی وجود دارد که به یکی از دلایل اصلی مهاجرت افراد به این شهر تبدیل شده است. در یک دهه اخیر، خریداران خارجی بسیاری به خرید ملک در استانبول ترغیب شده‌اند. علت آن به رشد اقتصادی خوب و رشد قیمت ملک در کنار یکدیگر برمی‌گردد.

مزایای خرید ملک در شهر استانبول ترکیه

نکات مهم خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول ترکیه مزایای زیر را برای ایرانیان دارد:

 • شهر استانبول فرصت‌های شغلی بسیاری دارد
 • شهر استانبول دارای مدارس و دانشگا‌های معتبر در سطح جهانی است
 • شهر استانبول آب و هوای مطلوب، پاکیزه و مشابه شمال ایران دارد
 • فرهنگ مردم این شهر بسیار نزدیک به مردم ایران است
 • مردم شهر استانبول مانند ایرانیان، اکثرا مسلمان هستند
 • خلق و خوی مردم استانبول بسیار نزدیک به ایرانیان است و مردم آن بسیار خونگرم و مهربان هستند؛ بنابراین در این شهر احساس غربت نخواهید کرد.
 • واحد پول ترکیه نسبت به کشورهای اروپایی، به ایران نزدیک است
 • شهر استانبول فاصله کمی تا تهران دارد و با چند ساعت پرواز به‌راحتی می‌توان رفت و آمد کرد

سرمایه‌گذاری با خرید ملک در استانبول

قصد شما از خرید ملک در سال 2023مبلغ به دلار
دریافت شهروندی ترکیه یا پاسپورت ترکیه400 هزار دلار
اقامت یک ساله قابل تمدید75 هزار دلار

یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در استانبول ترکیه، خرید ملک است. با خرید ملک در استانبول می‌توانید اقامت کشور ترکیه را برای خود و فرزندان زیر 18 سال خود بگیرید و آینده خوبی برای خود و فرزندانتان رقم بزنید. در کنار دریافت اقامت ترکیه، با خرید ملک در استانبول، می‌توانید آن را اجاره دهید و از این طریق درآمد خوبی داشته باشید.

از آنجایی که شهر استانبول، شهری توریستی است، همواره مشتری برای اجاره ملک شما وجود خواهد داشت. با سرمایه‌گذاری در شهر استانبول، می‌توانید به سودهای کلانی دست یابید.

شرایط اقامت موقت و زندگی در استانبول

اگر قصد دارید بیشتر از مدت زمان قانونی، در شهر استانبول اقامت داشته باشید، باید برای دریافت اقامت موقت اقدام کنید. برای دریافت اقامت موقت باید دلیل خود را به اداره مهاجرت کشور ترکیه ارائه دهید. اقامت موقت شامل انواع زیر می‌شود که با اعلام هر یک از انواع اقامت موقت زیر به دولت ترکیه، می‌توانید اجازه اقامت را دریافت کنید.

برای خرید ملک در استانبول با ما در واتساپ در ارتباط باشد.

قیمت خرید خانه در استانبول به پول ایران چقدر است؟

خرید ملک در منطقه کمر شهر آنتالیا

قیمت خرید خانه در استانبول به پول ایران بستگی به نوع خانه، محله آن و هدف شما از خرید آن دارد. اگر قصد اقامت موقت در کشور ترکیه را داشته باشید، می‌توانید با حداقل سرمایه 2 میلیارد و 200 میلیون تومان خانه‌ای در استانبول خریداری کنید؛ اما اگر قصد دریافت اقامت دائم کشور ترکیه را دارید، طبق جدیدترین قوانین کشور ترکیه، حداقل سرمایه موردن نیاز شما 400 هزار دلار خواهد بود.

نمودار تغییرات قیمت خانه در ترکیه در سال 1401

نمودار تغییرات قیمت خانه در ترکیه در سال 1401 نشان می‌دهد که قیمت خانه در این کشور رشد خوبی دارد؛ بنابراین می‎‌توان با خرید خانه در ترکیه، به سود کلانی دست یافت و آینده خوبی برای خود رقم زد. از آنجایی که کشور ترکیه چندین منبع درآمد مختلف دارد، اقتصاد این کشور بسیار خوب است.

از طرفی، بخش توریستی این کشور بیشترین بخش درآمد آن محسوب می‌شود و هر سال مهاجران و توریست‌های بی‌شماری جذب این کشور می‌شوند. در نتیجه قیمت ملک در ترکیه روز به روز افزایش می‌یابد. پس سرمایه‌گذاری در این بخش می‌تواند بسیار سودمند باشد.

بهترین زمان خرید خانه در استانبول

بسیاری از افراد عقیده بر این دارند که قیمت ملک در شهرهای مختلف ترکیه در فصل زمستان به دلیل کمتر بودن متقاضیان، کمتر از فصول دیگر سال خواهد بود؛ اما جالب است بدانید که این باور برای شهرهایی مانند استانبول درست نیست. در شهر استانبول بازارهای محلی در تمام فصول سال باز هستند و توسعه‌دهندگان، قیمت ملک را به سادگی کاهش نخواهند داد.

پس با توجه به موارد گفته شده و با توجه به همیشگی بودن تقاضا برای خرید ملک در استانبول ترکیه، فرقی نمی‌کند که چه زمانی از سال را برای خرید انتخاب کنید. تنها باید بودجه لازم برای خرید ملک مناسب هدف خود را فراهم کنید و اقدام به خرید ملک مورد نظر خود کنید.

آیا خرید ملک در قسمت آسیایی استانبول ارزان‌تر از قسمت اروپاییست؟

یکی از سوالات رایج این است که آیا خرید ملک در قسمت آسیایی استانبول ارزان‌تر از قسمت اروپاییست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت خرید خانه و اجاره ملک در اکثر مناطق آسیایی و اروپایی شهر استانبول یکسان است. به طور کلی در دو منطقه، هرچه ملک به تنگه بسفر نزدیک‌تر باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت.

از طرفی هرچه به سمت غرب و شرق شهر استانبول پیش بروید، قیمت ملک ارزان‌تر خواهد شد. نکته‌ای که هنگام انتخاب یکی از دو بخش آسیایی و یا اروپایی باید توجه کنید این است که بخش اروپایی شهر استانبول در کل دسترسی بهتری به مراکز آموزشی، مراکز خرید، جاذبه‌های توریستی، مراکز درمانی و غیره دارد. همچنین بخش اروپایی رشد اقتصادی بهتری نسبت به بخش آسیایی دارد.

برای خرید ملک در استانبول با ما در واتساپ در ارتباط باشد.

معرفی بهترین محله‌های استانبول برای خرید خانه

اگر با زبان ترکی استانبولی آشنایی نداشته باشید، ممکن است در هنگام یافتن ملک برای خرید در استانبول، دچار مشکل شوید؛ بنابراین قصد داریم در این قسمت به معرفی محله‌های استانبول برای خرید خانه بپردازیم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. شهر استانبول تا سال 2009 دارای 32 منطقه بود و از سال 2009 به بعد، تعداد مناطق آن به 39 مورد افزایش یافت. 14 منطقه از شهر استانبول در بخش آسیایی آن قرار دارند و 25 منطقه آن در قسمت اروپایی آن قرار دارند.

محله سلطان احمد یا شهر قدیمی

محله سلطان احمد یا شهر قدیمی در گذشته، مرکز امپراتوری‌های روم، عثمانی و بیزانس بوده است. محله سلطان احمد امروزه به عنوان یکی از میراث جهانی از طرف یونیسکو شناخته می‌شود. محله سلطان احمد بیشتر توسط افراد بومی تشکیل شده است و دارای جاذبه‌های توریستی زیر است:

منطقه فاتیح

محله فاتیح استانبول

منطقه فاتیح دارای آثار باستانی بسیاری است که هر سال تعداد زیادی توریست را از سراسر جهان جذب خود می‌کند. منطقه فاتیح در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد و به دلیل افزایش مهاجران به این منطقه در چند سال اخیر، از سال 2020 به بعد اجازه اقامت و یا اجاره ملک در این منطقه داده نمی‌شود.

منطقه شیشلی

به جرات می‌توان گفت که یکی از گران‌قیمت‌ترین و لوکس‌ترین مناطق استانبول، منطقه شیشلی است. این منطقه رشد بسیار خوبی دارد و به همین علت سرمایه‌گذاران ایرانی علاقه ویژه‌ای به خرید ملک در این منطقه دارند. در گذشته افراد بیشتر برای شکار به منطقه شیشلی می‌رفتند؛ اما امروزه به دلیل داشتن مراکز تجاری بی‌نظیر، هتل‌های مجلل، کافه‌ها و رستوران‌های شیک و فروشگاه‌های دیدنی مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

جاذبه‌های توریستی منطقه شیشلی شامل موارد زیر است:

 • موزه ارتش
 • موزه آتاتورک
 • مسجد تشویکیه
 • پارک دموکراسی
 • کلیسای هولی اسپریت
 • مرکز خرید کانیون و جواهیر

محله نیشان تاشی

محله نیشان تاشی یکی از بزرگ‌ترین مراکز مد و فشن در شهر استانبول است. محله نیشان تاشی مملو از مراکز خرید دیدنی، انواعی از بوتیک‌ها و برندهای روز دنیا است. همچنین این محله دارای رستوران‌ها و کافه‌های خیابانی بسیاری است که لذت خرید در مراکز خرید واقع شده در این محله را چند برابر می‌کند.

منطقه تکسیم و خیابان استقلال

منطقه تکسیم در قسمت اروپایی استانبول در منطقه بی اوغلو قرار دارد. منطقه بی اوغلو یکی از معروف‌ترین مناطق در قسمت اروپایی استانبول است و دارای مراکز قدیمی زیر است:

 • برج گالاتا
 • موزه هنرمندان
 • موزه پرا
 • پارک تقسیم گزی

منطقه تکسیم و خیابان استقلال یکی از محبوب‌ترین مناطق استانبول در بین ایرانیان هستند؛ زیرا مراکز خرید، کافه‌ها و رستوران‌های بی‌نظیری دارند.

منطقه بیکوز

منطقه بیکوز در شمال قسمت آسیایی شهر استانبول و در نزدیکی ساحل بغاز قرار دارد و به داشتن جاذبه‌های گردشگری زیر شهرت دارد:

 • جنگل و پارک بیکوز
 • قلعه آنادولو
 • کاخ کوچوک سو

منطقه ساریر

منطقه ساریر در شمالی‌ترین منطقه اروپایی شهر استانبول و در نزدیکی دریای سیاه و در امتداد تنگه بسفر قرار دارد. این منطقه به داشتن ویلاهای لوکس و گران‌قیمت شهرت دارد و به عنوان منطقه اعیان‌نشین استانبول شناخته می‌شود.

منطقه امیرگان

منطقه امیرگان در قسمت اروپایی استانبول قرار گرفته است و دارای جاذبه‌های گردشگری قدیمی زیر است:

 • پارک امیرگان
 • استخر تزیینی

منطقه ماسلاک

منطقه ماسلاک در قسمت اروپایی استانبول و در کنار جنگل‌های بلگرد قرار دارد. منطقه ماسلاک یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری استانبول است. اگر قصد اقامت در کنار پروژه‌های مجلل و آسمان‌خراش‌های لوکس را دارید، خرید ملک در منطقه ماسلاک یکی از گزینه‌های مناسب برای شما خواهد بود.

منطقه باکرکوی

بیشتر اقشار متوسط رو به بالای استانبول در منطقه باکرکوی ساکن هستند. همچنین این منطقه دارای رستوران‌ها و کافه‌های دیدنی است.

منطقه آتاکوی

یکی از بخش‌های منطقه باکرکوی، منطقه آتاکوی در شهر استانبول است. این منطقه در کنار ساحل دریای مرمره قرار دارد و دارای مراکز خرید فوق‌العاده و کافه‌ها و رستوران‌های لوکس است.

منطقه زیتون بورنو

منطقه زیتون بورنو در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد. این منطقه در مجاورت دریای زیبای مرمره قرار دارد و با منطقه باکرکوی و فاتیح همسایه است.

منطقه اسنیورت

منطقه اسنیورت به منطقه‌ای با بیشترین نرخ ساخت و ساز شهرت دارد. منطقه اسنیورت بین کوچوک چکمجه و بیوک چکمجه قرار دارد و یکی از ارزان‌ترین مناطق استانبول است که به دلیل پایین بودن قیمت‌ها مقصد بسیاری از مهاجران برای اقامت است.

منطقه بیلیک دوزو

منطقه بیلیک دوزو یکی از زیباترین مناطق شهر استانبول است که در قسمت اروپایی آن واقع شده است. این منطقه بسیار سرسبز است و به دلیل پایین بودن قیمت‌ها در این منطقه، بسیاری از افراد به آن مهاجرت می‌کنند.

منطقه کادیکوی

منطقه کادیکوی لوکس‌ترین منطقه استانبول شناخته می‌شود. منطقه کادیکوی در قسمت آسیایی شهر استانبول قرار دارد. معروف‌ترین خیابان‌های آن، خیابان بغداد و بهاریه هستند.

محله مودا

در منطقه کادیوکئری، محله مودا قرار گرفته است که یکی از گران‌ترین محله‌های استانبول شناخته شده است. این محله در کنار ساحل قرار دارد و به داشتن رستوران‌ها و کافه‌های دیدنی شهرت دارد.

منطقه اسکودار

منطقه اسکودار در بخش آسیایی استانبول و در مجاورت تنگه بسفر قرار گرفته است و دارای جمعیت حدود نیم میلیون نفر است.

منطقه عمرانیه

منطقه عمرانیه با جمعیت حدود 700 هزار نفر، در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین مناطق این شهر است. منطقه عمرانیه به داشتن مراکز تاریخی و قدیمی شهرت دارد.

منطقه آتاشهیر

منطقه آتاشهیر در مجاورت کادیکوی و اسکودار و در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد و یکی از مناطق رو به رشد ترکیه محسوب می‌شود.

منطقه مال تپه استانبول

منطقه مال تپه استانبول در مجاورت منطقه آتاشهیر و در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد. این منطقه سابقه تاریخی طولانی دارد و یکی از مناطق رو به رشد شهر استانبول است.

منطقه کارتال

اگر به دنبال منطقه‌ای دنج در نزدیکی دریا هستید، منطقه کارتال یکی از مناطق آرام و به دور از هیاهوی شهر استانبول است که در بخش آسیایی آن واقع شده است.

برای خرید ملک در استانبول با ما در واتساپ در ارتباط باشد.

21 پروژه برتر در شهر استانبول

در این قسمت می‌خواهیم به معرفی چند نمونه از پروژه‌های شهر استانبول ترکیه بپردازیم.

1.پروژه میدان یعقوب لو استانبول

پروژه میدان یعقوب لو استانبول دارای امکاناتی از قبیل سونا، حمام ترکی، استخر سرپوشیده، پارکینگ مسقف اختصاصی و پارکینگ مهمان وسالن ورزشی با مجهزترین و جدیدترین وسایل ورزشی روز دنیا است.

اطلاعات کلی پروژه میدان یعقوب لو استانبول به‌صورت زیر است:

 • واحد آپارتمان ۳ خواب در متراژ ۱۶۵ متری
 • تعداد بلوک‌ها: ۴ بلوک
 • واحد آپارتمان یک خواب در متراژهای ۵۲ و ۸۵ متری
 • واحد آپارتمان ۲ خواب در متراژهای ۱۰۵ و ۱۴۰ متری
 • تعداد واحدها: ۷۸ واحد مسکونی و ۲۸ واحد تجاری

2.پروژه بنیسا در منطقه بی اوغلو

پروژه بنیسا در منطقه بی اوغلو استانبول دارای امکاناتی از قبیل مرکز خرید، زمین‌ فوتبال، سالن ورزشی، امکانات اجتماعی، پارک بازی کودکان، مسیرهای پیاده‌روی و استخر سرپوشیده و سرباز و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه بنیسا در منطقه بی اوغلو به‌صورت زیر است:

 • مساحت زمین: ۷۰۰۰ مترمربع
 • تعداد بلوک‌ها: ۹ بلوک
 • متراژ واحدها: از ۷۶ متر تا ۲۴۶ مترمربع
 • نوع واحدها: تک خواب و دو خواب معمولی و دوبلکس، ۳ خواب دوبلکس
 • تعداد کل واحدها: ۲۴۵ واحد (۱۵ واحد اداری و ۲۰ واحد تجاری)

3.پروژه رویا در منطقه عمرانیه

پروژه رویا در منطقه عمرانیه استانبول دارای امکاناتی از قبیل اتاق سینما، باشگاه بدنسازی، اتاق پیلاتس، سونا، نگهبانی ۲۴ ساعته و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه رویا در منطقه عمرانیه به‌صورت زیر است:

 • تعداد طبقات پروژه ۳۰ طبقه است.
 • واحدهای مسکونی دارای سقف ۲.۹ سانتی‌متر است.
 • پروژه توسط شرکت Tago اجرا شده است.
 • واحدهای مسکونی این پروژه به‌صورت ۰+۱ / ۱+۱ / ۱+۲

4.پروژه یاقوت در توپکاپی استانبول

پروژه یاقوت در توپکاپی استانبول دارای امکاناتی از قبیل استخر شنا، حمام ترکی، خانه هوشمند، تراس بزرگ، سالن ورزشی، محوطه بازی کودکان، پارکینگ اختصاصی و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه یاقوت در توپکاپی استانبول به‌صورت زیر است:

 • نوع واحدهای آپارتمانی: ۱ خوابه و ۲ خوابه با آشپزخانه‌های اپن
 • طبقات: ۲ طبقه مجزا به عنوان واحد اداری و فروشگاه‌های تجاری
 • تعداد بلوک‌ها: ۲ بلوک با ۲۲۸ واحد

5.پروژه کاخ استانبول

پروژه کاخ استانبول دارای امکاناتی از قبیل باربیکیو، پارکینگ، فضای سبز، اتاق مهمان، استخر روباز، سالن بدنسازی، نگهبانی و امنیت ۲۴ ساعته و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه کاخ استانبول به‌صورت زیر است:

 • تعداد واحدهای تجاری: ۵
 • متراژ واحدهای آپارتمانی: ۷۰ تا ۸۰ متر
 • متراژ زمین محیط پروژه: ۱۵۰۰۰ مترمربع
 • تعداد واحدها در هر طبقه: ۹ واحد (۶ واحد رو به جنگل و ۳ واحد رو جاده)
 • تعداد واحدهای مسکونی: ۱۱۴
 • نوع واحدهای آپارتمانی: ۱ خوابه و ۱.۵ خوابه
 • تعداد بلوک‌ها: ۲

6.پروژه کولت در آوجیلار استانبول

پروژه کولت در آوجیلار استانبول دارای امکاناتی از قبیل سینمای باز، اتاق مهمان، اتاق جلسات و کار، زمین بسکتبال و تنیس، مکانی برای پیاده‌روی و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه کولت در آوجیلار استانبول به‌صورت زیر است:

 • مساحت زمین: ۹۶۰۰ مترمربع
 • تعداد بلوک: ۴ بلوک ۸ طبقه‌ای
 • تعداد کل واحدها: ۲۶۹ واحد (۵۲ واحد دارای یونیت هوم آفیس و ۷۵ واحد تجاری)
 • نوع واحدها: تک طبقه و دوبلکس

7.پروژه پرووا منطقه باکرکوی

پروژه پرووا منطقه باکرکوی دارای امکاناتی از قبیل زمین فوتبال، بسکتبال و تنیس، مرکز تناسب‌اندام، بالکن و تراس، فضای سبز گسترده، استخرهای سرپوشیده و سرباز، استخر برای کودکان، سونا، حمام بخار و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه پرووا منطقه باکرکوی به‌صورت زیر است:

 • تعداد طبقه: ساختمان‌های مسکونی شامل ۱۶-۱۷ طبقه
 • ۲۳۹ آپارتمان، خانه‌های ۵ خوابه با مساحت ۳۱۰ متر به بالا
 • مساحت زمین: ۶۲.۱۵۰۰ مترمربع رو به دریا
 • خانه‌های شش خوابه با مساحت ۳۶۳ متر به بالا
 • تعداد بلوک‌ها در کل: ۱ بلوک مجزا و ۲ هتل

8.پروژه پارک سفید منطقه توپکاپی

پروژه پارک سفید منطقه توپکاپی دارای امکاناتی از قبیل باشگاه بدنسازی، زمین‌بازی برای بچه‌ها، پارکینگ مجزا زیر هر بلوک، نگهبانی ۲۴ ساعته و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه پارک سفید منطقه توپکاپی به‌صورت زیر است:

 • نوع واحد آپارتمان‌های مسکونی: واحدهای یک، دو و سه خواب
 • مساحت زمین: ۱۵.۵۰۰ مترمربع
 • تعداد واحد آپارتمان مسکونی: ۳۷۱ واحد
 • تعداد طبقات هر بلوک: بین ۱۱ تا ۱۴ طبقه
 • تعداد واحد آپارتمان اداری: ۹ واحد تجاری اداری
 • تعداد فازهای پروژه: ۲ فاز
 • تعداد بلوک‌ها در کل: ۵ بلوک

9.پروژه خانه آبی منطقه بیوک چکمه

پروژه خانه آبی منطقه بیوک چکمه در استانبول دارای امکاناتی از قبیل لابی، سونا، پارکینگ، حمام بخار، حمام ترکی، سالن ورزشی، امنیت ۲۴ ساعته، استخر شنای سربسته و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه خانه آبی منطقه بیوک چکمه به‌صورت زیر است:

 • نوع واحدها: واحد آپارتمان‌های معمولی و دوبلکس از یک خواب تا ۴ خواب
 • مساحت زمین: ۴۰۰۰ مترمربع
 • تعداد واحدها در کل: ۱۲۰ واحد آپارتمان

10.پروژه گاردن در منطقه آوجیلار

پروژه گاردن در منطقه آوجیلار دارای امکاناتی از قبیل استخر در فضای باز، استخر سرپوشیده، استخر شنا کودکان، سونا، حمام ترک، پارکینگ، تراس آفتاب، گرمایش مرکزی، زمین‌های بازی کودکان، مرکز تناسب‌اندام لوکس و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه گاردن در منطقه آوجیلار به‌صورت زیر است:

 • تعداد بلوک‌ها: ۶ بلوک
 • مساحت زمین پروژه: ۱۶۰۰۰ مترمربع
 • تعداد واحدها در کل: ۲۵۴ واحد آپارتمان
 • نوع واحد آپارتمان‌ها: ۲ خواب و ۳ خواب
 • تعداد طبقات: ۶ طبقه
 • مساحت فضای سبز: ۷۷۰۰ مترمربع

11.پروژه لوکال در منطقه زیتون بورنو

پروژه لوکال در منطقه زیتون بورنو دارای امکاناتی از قبیل حمام ترک، زمین بسکتبال، زمین‌بازی برای کودکان، سالن ورزشی و سالن فیتنس، امنیت و نگهبانی ۲۴ ساعته و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه لوکال در منطقه زیتون بورنو به‌صورت زیر است:

 • نوع واحد آپارتمان‌ها: ۲، ۳ و ۴ خوابه
 • تعداد بلوک‌ها: ۱۰ بلوک
 • مساحت زمین پروژه: ۳۶۰۰۰ مترمربع
 • تعداد واحدهای مسکونی: ۱۲۳۲ واحد
 • تعداد طبقات هر بلوک: ۱۴ طبقه و هر طبقه شامل ۴ واحد

12.برج سنتر منطقه شیشیلی

برج سنتر منطقه شیشلی دارای امکاناتی از قبیل آسانسور ماشین و آسانسور حمل بار، پارکینگ، محوطه بازی برای کودکان، رستوران و کافه، سالن سینمای خانوادگی، نگهبانی 24 ساعته و غیره است.

اطلاعات کلی برج سنتر منطقه شیشلی به‌صورت زیر است:

 • تعداد واحدها در کل: ۳۵۰ واحد
 • نوع واحدها: ۱ الی ۴ خواب
 • مساحت زمین: ۳۳۶۱۵ مترمربع
 • تعداد طبقات برج: ۴۲ طبقه

13.پروژه پاشا منطقه اغلو استانبول

پروژه پاشا منطقه اغلو استانبول دارای امکاناتی از قبیل اتاق پذیرش برای پذیرایی شام ، سالن سینما و تئاتر، اتاق بازی و اتاق استراحت، اتاق جلسات و آمفی تئاتر، پارک بازی کودک و استخر کودک و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه پاشا منطقه اغلو استانبول به‌صورت زیر است:

 • تعداد واحدها در کل: ۷۶۰ واحد (۱۹۰ واحد رزیدانس)
 • مساحت زمین: ۱۰۷۰۰۰ متر
 • نوع واحدها: ۱ الی ۴ خواب
 • مساحت مرکز خرید: ۳۱۰۰۰ مترمربع
 • تعداد بلوک‌ها: ۱۵ بلوک (۹ بلوک آپارتمان / ۱ بلوک رزیدانس / ۴ بلوک آفیس / ۱ بلوک هتل)

14.پروژه سلف در استانبول

پروژه سلف در استانبول دارای امکاناتی از قبیل زمین‌های ورزشی متنوع برای بازی جوانان، نوجوانان و کودکان، سالن بیلیارد، طبیعت جنگلی اطراف پروژه ، سنا بخار با دکوراسیون مدرن و پیشرفته و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه سلف در استانبول به‌صورت زیر است:

 • مساحت فضای بازی کودکان و امکانات تفریحی و اجتماعی: 2000 متر
 • تعداد واحدها در کل: 609 واحد
 • مساحت زمین: 26000 مترمربع
 • ارتفاع سقف واحدها: 3.25 متر
 • تعداد بلوک‌ها: 4 بلوک

15. پروژه ایوپ ایولری در ایوب سلطان استانبول

پروژه ایوپ ایولری در ایوب سلطان استانبول دارای امکاناتی از قبیل امنیت ۲۴ ساعته، استخر، باربیکیو، پارکینگ در فضای باز، گاراژ، فضای سبز و غیره است.

متراژ و قیمت انواع واحد در پروژه ایوپ ایولری در ایوب سلطان استانبول به‌صورت زیر است:

متراژ

تیپ

قیمت

۶۵ متر مربع

1+1

 

۹۷ متر مربع – ۱۳۱ متر مربع

1+2

۲۷۵ هزار – ۴۵۸ هزار دلار

۱۳۰ متر مربع – ۱۷۹ متر مربع

1+3

۴۴۱ هزار- ۶۰۶.۷۰۰ دلار

16. پروژه تکسیم۳۶۰ بی اوغلو استانبول

پروژه تکسیم۳۶۰ بی اوغلو استانبول دارای امکاناتی از قبیل استخر، باربیکیو، پنجره دوجداره، حمام سرباز، دارای وای فای، سالن بدن سازی و غیره است.

واحدهای پروژه تکسیم۳۶۰ بی اوغلو استانبول به‌صورت زیر است:

 • واحد آپارتمان ۱ خوابه با متراژ ۶۸ و ۷۱ متر مربع
 • واحد آپارتمان ۲ خوابه با متراژهای ۱۰۲ و ۱۵۳ متر مربع
 • واحد آپارتمان ۳ خوابه با متراژهای ۱۵۵ و ۲۰۶ متر مربع
 • واحد آپارتمان ۴ خوابه با متراژهای ۲۱۵ و ۲۹۰ متر مربع

17. پروژه Real Merter در منطقه گون گورن استانبول

پروژه Real Merter در منطقه گون گورن استانبول دارای امکاناتی از قبیل بالکن های سرتاسری، سیستم گرمایش مرکزی، اشپزخونه فرنیش با برند آلمانی، استخر روباز و بسته، حموم ترکی، سونا، نگهبانی ۲۴ ساعته و غیره است.

دسترسی‌های پروژه Real Merter در منطقه گون گورن استانبول به‌صورت زیر است:

 • 9 km فاصله تا مرکز خرید mall of Istanbul
 • 1 km فاصله تا ایستگاه تراموا
 • 5 km فاصله تا ساحل دریای مارمارا
 • 2 km فاصله تا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو
 • 5 km فاصله تا اتوبان اصلی E_5
 • 14 km فاصله تا تنگه بسفر
 • 1 km فاصله تا نزدیک‌ترین بیمارستان دولتی bağcilar
 • 38 km فاصله تا فرودگاه جدید واقع در استانبول

18. پروژه بومونتی در محله شیشلی استانبول

پروژه بومونتی در محله شیشلی استانبول دارای امکاناتی از قبیل گرمايش از کف، خانه هوشمند، فضای سبز، باشگاه ورزشی، سونا و جکوز، سالن کنفرانس و غیره است.

اطلاعات لازم قبل از خرید پروژه بومونتی در محله شیشلی استانبول به‌صورت زیر است:

 • اگر قصد دریافت شهروندی ترکیه را دارید خرید این ملک مناسب شما است
 • امکان خرید نقدی و اقساطی وجود دارد
 • می‌توانید ۵۰% مبلغ را پیش پرداخت و مابقی را به‌صورت اقساط ۱۲ ماهه پرداخت کنید
 • تمامی واحدها آماده تحویل هستند
 • سند ماکیت آماده انتقال است

19. پروژه The Leos Residence در بشیکتاش استانبول

پروژه The Leos Residence در بشیکتاش استانبول دارای امکاناتی از قبیل سالن ورزشی، نگهبانی و رسپشن ۲۴ ساعته، سونا، جکوزی، اتاق بخار، اتاق جلسه و غیره است.

متراژ و قیمت انواع اپارتمان در پروژه The Leos Residence در بشیکتاش استانبول به‌صورت زیر است:

متراژ

تیپ

قیمت

۷۲ – ۸۰ متر مربع

1+1

۴۸۲۰۰۰-۵۳۳۰۰۰ دلار

۱۱۲- ۱۴۰ متر مربع

1+2

۷۳۳۰۰۰-۸۷۱۰۰۰ دلار

20. پروژه Ritz Carlton در منطقه شیشلی

پروژه Ritz Carlton در منطقه شیشلی دارای امکاناتی از قبیل لانج برای استراحت و میتینگ، پارک کودک، سونا و ماساژ، سالن سینما اختصاصی، خدمات نظافتچی، خدمات پارکبان ۲۴ ساعته، سالن ورزشی، ۴ طبقه پارکینگ، خشک‌شویی و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه Ritz Carlton در منطقه شیشلی به‌صورت زیر است:

 • مساحت پروژه : ۵۰۳۲ متر مربع
 • تنوعی از واحدها شامل: سیمپلکس، گاردن دوبلکس، تریپلکس پنت هاوس
 • بلوک مسکونی: شامل ۱۲۱ واحد ۱ الی ۸ خواب در ۲۱ طبقه

21. پروژه لوتوس در منطقه شیشلی

پروژه لوتوس در منطقه شیشلی دارای امکاناتی از قبیل لانج برای استراحت و میتینگ، گرمايش از کف، نگهبانی 24 ساعته، فضای سبز، باشگاه ورزشی، سونا و جکوز، سالن کنفرانس و میتینگ و غیره است.

اطلاعات کلی پروژه لوتوس در منطقه شیشلی به‌صورت زیر است:

 • مساحت زمین: ۹۰۰۰ متر مربع
 • تعداد واحده: ۱۶۱
 • نوع مسکن: ۱+۱، ۲+۱، ۲،۵+۱، ۳+۱، ۴+۱
 • شرکت سازنده پروژه: BERTUĞBEY CONSTRUCTION
 • محدوده متر مربع: ۱۱۸ – ۵۱۸ متر مربع
 • تحویا فوری

برای خرید ملک در استانبول با ما در واتساپ در ارتباط باشد.

گزینه‌های خرید خانه در مرکز شهر استانبول

مرکز شهر استانبول شامل تکسیم و منطقه بی اوغلو می‎شود. در این قسمت از استانبول می‌توان مراکز خرید بسیاری را مشاهده کرد. به جرات می‌توان گفت که یکی از زنده‌ترین نقاط شهر استانبول، مرکز آن است. همان‌طور که می‌دانید، منطقه تکسیم در بخش اروپایی شهر استانبول قرار دارد و این قسمت از شهر امکانات رفاهی بسیار بالایی نسبت به سایر قسمت‌های شهر دارد؛ بنابراین تقاضا برای خرید ملک در این منطقه بسیار بالاست.

 در نتیجه گزینه‌های خرید خانه در مرکز شهر استانبول بسیار زیاد است. توصیه می‌کنیم برای آگاهی از پروژه‌های بخش مرکزی استانبول، با کارشناسان آسیاملک در ارتباط باشید.

محله‌های گران قیمت استانبول

خرید ملک در استانبول

اگر قصد خرید ملک در استانبول را دارید، بهتر است با محله‌های گران قیمت استانبول آن آشنا شوید ؛ زیرا در تصمیم‌گیری شما تاثیرگذار خواهد بود. محله‌های گران قیمت استانبول شامل موارد زیر است:

 • لونت
 • نیشانتاشی
 • تکسیم
 • خیابان بغداد
 • ماسلاک
 • شیشلی
 • ساریر
 • بیکوز

محله‌های ارزان قیمت و اقتصادی در استانبول برای خرید خانه

محله‌های ارزان قیمت و اقتصادی در استانبول برای خرید خانه شامل موارد زیر می‌شود:

 • اسن‌یورت (Esenyurt)
 • سلطان بیلی (Sultanbeyli)
 • بیلیک دوزو (Beylikdüzü)
 • آرناووت کوی (Arnavutköy)
 • بویوک چکمجه (Büyükçekmece)
 • چاعلایان (çağlayan)
 • سیلیوری (Silivri)
 • آوجیلار (Avcilar)
 • سلطان قاضی (Sultangazi)
 • پندیک (Pendik)
 • توزلا (Tuzla)
 • اسنلر (Esenler)
 • باشاک شهیر (Başakşehir)

 چه نوع ملکی را می‌‌توانید در استانبول خریداری کنید؟

انواع ملکی که می‌‌توانید در استانبول خریداری کنید، شامل موارد زیر می‌شود.

 • زمین
 • آپارتمان نوساز
 • آپارتمان دست‌دوم
 • خانه لوکس
 • ویلا
 • ملک اداری
 • ملک تجاری
 • مجتمع
 • برج

خرید آپارتمان با منظره دریا در استانبول

آیا می‌خواهید خانه‌ای با امکانات زیر را داشته باشید؟

 • باغ پر از گل
 • سالن اجتماعات
 • مرکز تناسب اندام
 • سونا و حمام ترکی
 • حفاظت ۲۴ ساعته با کنترل دوربین در تمام مناطق ورود و خروج
 • اماکن تفریحی
 • پارکینگ عمومی و خصوصی
 • منظره رو به دریا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه‌های دارای ویژه‌های ذکر شده در بالا، با کارشناسان آسیاملک در ارتباط باشید.

خرید قسطی خانه در استانبول

اگر بودجه کافی برای خرید ملک در استانبول ندارید، می‌توانید اقدام به خرید قسطی خانه در استانبول کنید. خوشبختانه دولت کشور ترکیه شرایطی را برای خریداران فراهم کرده است تا بتوانند ملک مورد نظر خود را به‌صورت قسطی خریداری کنند. با فرصت‌های متعددی که در اختیار خریداران قرار گرفته است، حتی اقشار متوسط جامعه نیز می‌توانند در ترکیه صاحب خانه شوند.

استفاده از وام بانکی برای خرید قسطی خانه در استانبول

خرید قسطی ملک در استانبول

یکی از به‌صرفه‌ترین راه‌ها برای صاحب‌خانه شدن در ترکیه، استفاده از وام بانکی برای خرید قسطی خانه در استانبول است. دقت کنید که نرخ بهره بانکی در ترکیه بالا است و بیمه عمر نیز بسیار گران است و از طرفی دولت ترکیه به اتباع خارجی وام مسکن نمی‌دهد؛ بنابراین بسیاری از سرمایه‌گذارارن خارجی ترجیح می‌دهند اقدام به خرید قسطی ملک در ترکیه کنند. در این صورت می‌توانند از شرایط پرداخت آسان که توسط شرکت‌های سازنده ارائه می‌شود بهره‌مند شوند و ملک مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری کنند.

شرایط و مزایای پیش خرید خانه در استانبول

یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در استانبول، پیش خرید خانه است. با این روش می‌توانید در محله مورد نظر خود، ملکی با قیمتی بسیار پایین‌تر از قیمت واقعی آن خریداری کنید و بعد از تکمیل شدن خانه، آن را به قیمت اصلی‌اش بفروشید و به این ترتیب سود کنید.

شرایط پرداخت ملک برای پیش خرید، به‌صورت زیر است:

35% مبلغ را باید نقد پرداخت کنید و مابقی آن را می‌توانید در اقساط 12 ماهه و تا هنگام تحویل آپارتمان پرداخت کنید.

مراحل خرید خانه در استانبول

خرید ملک در استانبول مراحلی دارد که باید طی شوند. مراحل خرید خانه در استانبول شامل موارد زیر است:

 • تحقیق در خصوص مناطق رو به رشد استانبول
 • بررسی ملک مورد نظر
 • انتخاب ملک مور نظر
 • پرداخت 10% از مبلغ ملک به عنوان پیش پرداخت
 • عقد قرارداد و امضا کردن
 • اکسپرتیز و کارشناسی ملک
 • انتقال سند از فروشنده به خریدار در اداره تاپو
 • کمک گرفتن از مترجم ترکی در صورت عدم تسلط به زبان ترکی استانبولی

راهنمای ثبت سند ملک در استانبول

در کشور ترکیه به سند ملک، تاپو می‌گویند. همچنین به ادره مسکن کشور ترکیه ،اداره تاپو گفته می‎شود. در چند سال اخیر، به دلیل پیشگیری از کلاهبرداری، کد QR به سند تاپو اضافه شده است. به کمک این کد می‌توان به‌راحتی سوابق ملک، ویژگی‌ها و تمامی اطلاعات آن از قبیل آدرس، امکانات و غیره را مشاهده کرد.

دانستن این نکته حائز اهمیت است که عقد قولنامه در املاک انجام می‌شود و طبق قوانین دولت ترکیه، برای تنظیم قرارداد باید حتما به دفاتر اسناد رسمی در کشور ترکیه مراجعه کنید. مالک ملک یا وکیل قانونی او باید در خواست انتقال سند را به سازمان ثبت اسناد و املاک در کشور ترکیه ارائه کند.

اسناد ملکی در ترکیه در دو رنگ قرمز و آبی دسته‌بندی می‎شوند. اگر زمینی مجوز ساخت و ساز نداشته باشد، برای آن سند آبی صادر می‌شود و چنانچه خانه یا ملکی دارای مجوز ساخت باشد، سند قرمز رنگ برای آن صادر خواهد شد؛ بنابراین افرادی که اقدام به خرید خانه در استانبول می‌کنند، سند قرمز را دریافت خواهند کرد. برای انتقال سند باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • پاسپورت و مدارک شناسایی فروشنده و خریدار به همراه ترجمه آن‌ها
 • مجوز پایان کار شهرداری
 • مدرکی برای نشان دادن تسویه شدن بدهی‌های مالیاتی ملک
 • سند ملک و مستغلات معتبر
 • برگه ارزش‌گذاری ملک
 • برگه بیمه اجباری ملک در برابر حوادث
 • حضور مترجم رسمی
 • 2 قطعه عکس در ابعاد 6*4 از فرونشده و خریدار که مربوط به حداکثر 6 ماه پیش باشد

مدارک لازم برای خرید خانه در استانبول

مراحل و مدارک لازم برای خرید خانه و ثبت سند تاپو به اسم شما شامل موارد زیر است:

 • باز کردن حساب بانکی
 • 2 قطعه عکس 4*3
 • شماره مالیاتی خریدار
 • اصل پاسپورت خریدار و ترجمه رسمی آن (پاسپورت باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد)

برای خرید ملک در استانبول با ما در واتساپ در ارتباط باشد.

6165b50f69050N

قوانین جدید خرید ملک در استانبول در 2023

قوانین جدید خرید ملک در استانبول در 2023، برای اخذ شهروندی ترکیه به این صورت است که باید ملکی به ارزش 12 میلیارد تومان و یا بیشتر خریداری کنید. در سال‌های گذشته برای دریافت اقامت کشور استانبول تنها نیاز بود ملکی به حداقل ارزش 7.5 میلیارد تومان خریداری کنید؛ اما با افزایش نرخ مهاجرت به شهر استانبول، این رقم در سال 2023 افزایش یافت. یکی دیگر از قوانین جدید خرید ملک در استانبول این است که اتباع خارجی حق خرید ملک در مناطق نظامی و روستایی این شهر را ندارند.

چنانچه ملکی چند شریک دارد، باید اسامی تمامی شرکا در سند خانه در سال 2023 قید شود. قانون جدید دیگر در خصوص خرید ملک در استانبول این است که افراد در سال‌های گذشته، می‌توانستند بعد از 5 سال تمدید اقامت موقت خود در استانبول، برای دریافت اقامت دائم اقدام کنند؛ اما طبق قوانین جدید سال 2023، افراد تنها برای 1 سال می‌توانند اقامت موقت خود را تمدید کنند.

فروش فوری اپارتمان در استانبول

ممکن است در دوران اوج رشد اقتصادی در کشور ترکیه، آپارتمانی خریداری کرده باشید و اکنون به دلایل شخصی، قصد فروش فوری اپارتمان در استانبول را داشته باشید. در زمینه فروش فوری ملک به شما کمک خواهیم کرد و در این زمینه می‌توانید با کارشناسان آسیاملک در ارتباط باشید و از آن‌ها مشورت بگیرید و اگر سوالی برایتان پیش آمد با آن‌ها در میان بگذارید.

شرایط فروش ملک استانبول به چه صورتی است؟

فروش ملک استانبول، شرایط خاصی ندارد و می‌توانید با مراجعه به آژانس‌های املاک آنلاین یا آفلاین این کار را انجام دهید. البته بعد از خرید، رسیدش را به اداره مهاجرت ارائه دهید تا بتوانید، پذیرش لازم را دریافت کنید.

حداقل سرمایه موردنیاز برای خرید خانه استانبول، 5 هزار لیر است و با مبلغی کم‌تر از آن، امکان انجام این کار را نخواهید داشت.

اجاره خانه در استانبول

شهر استانبول به طور میانگین روزانه 3 میلیون توریست به خود می‌بیند؛ بنابراین طبیعی است که قیمت اجاره ملک در این شهر توریستی بالا باشد. قیمت اجاره خانه در استانبول در فصول مختلف سال، متفاوت خواهد بود و در فصل گرما قیمت‌ها بالاتر است. با توجه به افزایش روز افزون نرخ اجاره در استانبول، می‌توانید با خرید ملک در این شهر و اجاره دادن آن، برای خود منبع درآمد خوبی دست و پا کنید.

همچنین اگر قصد اجاره کوتاه‌مدت و یا بلندمدت ملکی در استانبول را دارید، توصیه می‌کنیم با مشاور املاک در ارتباط باشید؛ زیرا خانه‌ها در ترکیه به سرعت به اجاره می‌روند و با تماس با مشاور می‌توانید از ملک‌های موجود برای اجاره، قبل از هر کسی مطلع شوید و برای اجاره آن اقدام کنید.

پرسش های متداول

در این قسمت می‌خواهیم به چند پرسش متداول در خصوص خرید ملک در استانبول ترکیه پاسخ دهیم.

قیمت خانه در استانبول 2023

قیمت ملک در استانبول به عوامل زیر بستگی دارد:

 • موقعیت مکانی ملک
 • سن ملک
 • متراژ ملک
 • نزدیکی به مرکز شهر
 • قرار گرفتن در نزدیکی دریا
 • داشتن منظره جنگل یا دریا
 • دسترسی به خدمات عمومی
 • مصالح استفاده شده در ساخت ملک و غیره

بیشتر افراد ایرانی برای خرید ملک در ترکیه، شهر استانبول را ترجیح می‌دهند؛ زیرا قیمت ملک در این شهر بسیار مناسب می‌باشد و رشد اقتصادی خوبی دارد.

قیمت آپارتمان در استانبول 2023

یکی از سوالات رایج از مشاورین آسیاملک این است که قیمت آپارتمان در استانبول در سال 2023 چقدر است؟ همان‌طور که در قسمت قبل نیز گفتیم، عوامل متعددی در قیمت ملک تاثیرگذار هستند. شهر استانبول بزرگ‌ترین شهر این کشور است و دارای مناطق گران و ارزان بسیاری است.

برای خرید ملک در استانبول باید بودجه خود را تعیین کنید و هدف خود را از خرید ملک مشخص کنید تا بتوانید ملک مناسب خود را خریداری کنید؛ زیرا با 2.6 میلیارد به‌صورت نقد یا قسطی می‌توان به‌راحتی در استانبول خانه خرید؛ اما اگر قصد شما از خرید ملک در استانبول، دریافت اقامت ترکیه و بعد از آن اخذ شهروندی ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه باشد، مسلما باید به دنبال ملکی گران‌تر به حداقل ارزش 400 هزار دلار باشید و هزینه آن را تماما نقد پرداخت کنید؛ بنابراین در این مورد دست شما باز نخواهد بود. در جدول زیر لیستی از قیمت‌ها در مناطق مختلف شهر استانبول را برای آگاهی شما آورده‌ایم:

منطقه

گران‌ترین

ارزان‌ترین

بیکوز

900.000

500.000

عمرانیه

417.000

223.000

اسکودار

800.000

112.000

فیکیرتپه

362.000

175.000

کادیکوی

686.000

274.000

آتاشهیر

473.000

144.000

مال تپه

194.000

131.000

کارتال

197.000

111.000

ماسلاک

855.000

553.000

کایتحانه

511.000

181.000

وان

1.200.000

437.000

نیشانتاشی

1.300.000

849.000

تکسیم

773.000

270.000

زیتون بورنو

1.094.000

430.000

کوچوک چکمجه

503.000

249.000

باهچه اولر

375.000

151.000

باهجیلار

395.000

288.000

باشاک شهیر

330.000

73.000

آوجیلار

320.000

195.000

اسنیورت

175.000

88.000

بیلیک دوزو

255.000

152.000

قیمت اپارتمان دست دوم در استانبول

بسیاری از افراد به دلیل پایین بودن قیمت آپارتمان دست‌دوم، خرید آن را به آپارتمان دست‌اول ترجیح می‌دهند. اگر بودجه شما برای خرید آپارتمان دست‌اول کافی نیست، به دنبال خرید آپارتمان دست‌دوم تمیز باشید. اگر قصد خرید آپارتمان دست‌دوم در ترکیه را دارید، توصیه می‌کنیم از مشاور املاک معتمد و مجرب کمک بگیرید؛ زیرا بسیاری از مالکان، به دلیل بالا بودن مالیات در ترکیه، قیمت واقعی ملک را در قرارداد و سند ملک ذکر نمی‌کنند؛ بنابراین خرید آپارتمان دست‌دوم ریسک دارد. با مشورت با وکیل یا مشاور معتمد و حرفه‌ای ریسک خرید آپارتمان دست‌دوم را کاهش دهید.

خرید نرمال آپارتمان در استانبول

جهت خرید نرمال آپارتمان در استانبول، گزینه‌های زیادی پیش روی شما وجود دارد. می‌توانید برای خرید نرمال آپارتمان در شهر استانبول، در دو قسمت اروپایی و آسیایی این شهر به دنبال ملک مناسبی برای خود باشید.

قیمت خرید خانه دوبلکس در استانبول چقدر است؟

حدود قیمت خرید خانه دوبلکس در استانبول 1850000 لیر است؛ اما در کل قیمت خرید خانه دوبلکس در استانبول بستگی به امکانات آن خانه، موقعیت آن و سن آن دارد.

برای خرید ملک در استانبول با ما در واتساپ در ارتباط باشد.