با بهترین رستوران های استانبول آشنا شوید!

بهترین رستوران های استانبول

رستوران های استانبول یکی از بهترین و یا می توان گفت خوشمزه ترین سرگرمی های شهر استانبول به حساب می آید. وقتی وارد این رستوران ها شوید واقعا نمی توانید تصمیم بگیرید. طعم و مزه غذاها در رستوران های این کشور بی نظیر هستند. اگر قصد سفر به ترکیه دارید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها دنبال کنید چرا که می خواهیم بهترین رستوران های شهر استانبول را به شما معرفی کنیم.

مگر می شود به ترکیه رفت و مزه کباب ترکی آن را نچشید. قطعا هرکس که به ترکیه می آید عاشق طعم و مزه ی این غذای خوشمزه می شود.

بهترین رستوران های استانبول

تنوع غذاها در استانبول

مردم استانبول به غذای خود بیشتر از هر چیزی اهمیت می دهند، مخصوصا صبحانه که یکی از مهم ترین وعده های غذایی برای آنان به شمار می رود. خبر خوب این است که در کشور ترکیه همه نوع غذا و مطابق با هر سلیقه ای یافت می شود. غذاهای ترکیه شباهت بسیار زیادی به غذاهای ایرانی دارد که تفاوت آن ها اغلب در طعم ادویه هایی که استفاده می کنند می باشد. ترک ها هم همانند ایرانیان پایبند گوشت حلال می باشد. به طور کلی در استانبول می توانید مزه هر غذایی را که دوست دارید امتحان کنید

معرفی لوکس ترین رستوران های استانبول

به بخش خوشمزه مقاله رسیده ایم. شما هم هر وقت اسم رستوران را می شنوید احساس گرسنگی پیدا می کنید؟

در شهر استانبول رستوران های لوکس به وفور یافت می شود. این رستوران ها از بهترین مواد اولیه در طبخ غذاها استفاده می کنند که وجود مشتریان و طرفداران زیاد بیانگر این موضوع می باشد. بهتر است بگوییم رستوران های موجود در استانبول با رستوران های اروپایی در حال رقابت می باشند. در ادامه چند رستوران لوکس شهر استانبول را به شما معرفی خواهیم کرد.

1- رستوران نیکول

یکی از بهترین رستوران های استانبول، رستوران نیکول نام دارد. صاحب این رستوران ادعا می کند که اولین رستورانی که موفق به کسب ستاره میشلن شد، رستوران او می باشد. اگر نگاهی به منوی رستوران نیکول بیندازید خواهید دید که همه نوع غذاهای فرانسوی و ترکی در آن وجود دارد. این موضوع خود علتی برای معروف شدن آن می باشد.

هرچقدر که از فضای بیرونی این رستوران بگوییم، کم گفته ایم. شما می توانید در تراس بشنید و هم از غذا و هم از آب و هوای خوب لذت ببرید. این رستوران در منظقه بی اوغلو بنا شده و از خیابان تکسیم تا رستوران نیکول تنها 15 دقیقه راه می باشد.

2- رستوران 360 استانبول

از آن جایی که این رستوران نمای 360 درجه از شهر استانبول را نمایش می دهد، به  یکی از دنج ترین رستوران های استانبول ترکیه تبدیل شده است. بیشتر جوانان در شب به این رستوران می آیند و ساعات طولانی در آن به گپ و گفت و گو می پردازند. اگر می خواهید یک قرار عاشقانه و رمانتیک داشته باشید، انتخاب رستوران 360 استانبول می تواند بهترین انتخاب باشد.

رستوران 360 استانبول

3- رستوران نصرت

حتما شما هم اسم نصرت را شنیده اید. رستوران نصرت نه تنها در ترکیه بلکه در دیگر نقاط جهان بسیار مشهور می باشد. غذاهایی که در این رستوران طبخ می شوند، از عطر و بوی بی نظیری برخوردار هستند. اگر توجه کنید نصرت در فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام دارای طرفداران زیادی می باشد.

4- رستوران پهلوان استانبول

یکی از رستوران های معروف استانبول که در خیابان استقلال قرار دارد، رستوران پهلوان می باشد. قطعا هرکس وارد این رستوران می شود در انتخاب غذای مورد نظر خود گیج می شود. هر غذایی که در این رستوران وجود دارد می تواند دهانتان آب بیندازد.

5- رستوران هاتای

قطعا همه شما در فضای اینستاگرام اسم بوراک را شنیده اید. آقای بوراک صاحب رستوران هاتای می باشد که این رستوران داری 3 شعبه است. در این رستوران پرطرفدار ترین غذاهای ترکی سرو می شود. اگر به ترکیه سفر کردید، حداقل یک بار غذاهای این رستوران را امتحان کنید.

6- کافه رستوران پارول

افرادی که به دنبال رستوران با قیمت مناسب تر هستند، رستوران پارول بهترین گزینه می باشد. رستوران پارول در یکی از ساختمان های قدیمی استانبول واقع شده که به دلیل باکیفیت بودن مواد اولیه، به یکی از مشهور ترین رستوران های ترکیه تبدیل شده است. اگر می خواهید در یک محیط دوستانه ساعتی را با دوستان خود باشید، پیشنهاد ما کافه  رستوران پارو می باشد.

کافه رستوران پارول

حال که با بهترین و لوکس ترین رستوران های ترکیه آشنا شده اید، بهتر است چند مورد از رستوران های ارزان ترکیه را هم به شما معرفی کنیم. لازم به ذکر است که ارزان بودن این رستوران ها دلیلی بر بی کیفیت بودن آنان نیست. اتفاقا بیشتر این رستوران ها لذیذ ترین غذاها را سرو می کنند.

قیمت مناسب ترین رستوران های ترکیه عبارتند از:

  • رستوران اچ دی اسکندر
  • رستوران کساب دونر
  • رستوران پاتاتوس

در تمامی این رستوران های نام برده همانند دیگر رستوران ها انواع غذاها وجود دارد.

در این بخش از سایت آسیا ملک سعی کردیم لوکس ترین رستوران های استانبول را به شما معرفی کنیم. از این که تا پایان مقاله همراه ما بوده اید، از شما سپاسگزاریم.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)