آکواریوم سی لایف استانبول

آکواریوم سی لایف استانبول
آکواریوم سی لایف استانبول

آکواریوم سی لایف استانبول یکی از بزرگ‌ترین آکواریوم ها در این شهر است که واقع در مرکز خرید فروم می باشد. این آکواریوم دارای یک تونل اقیانوسی است که یکی از جذاب ترین بخش های سی لایف می باشد. طول این تونل به 83 متر می رسد و به عنوان طولانی ترین تونل اقیانوسی اروپا شناخته می شود.

آکواریوم سی لایف جاذبه استانبول

آکواریوم سی لایف به غیر از اینکه به عنوان یکی از خاص ترین جاذبه های تفریحی محسوب می شود، دارای جنگل های گرمسیری، پوشش گیاهی گرمسیری و درختان مصنوعی ای است که برای دیزاین استفاده شده اند و بسیار جذاب اند. هرساله توریستان زیادی بابت بازدید از این جنگل ها به استانبول سفر می کنند.

این آکواریوم 15000 موجود دریایی از 21 اقلیم مختلف را برای نمایش، در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده است. درمجموع این آکواریوم از 47 گونه موجودات دریایی تشکیل شده است.
در این محل شما امکان تماشای 61 کوسه از 15 گونه مختلف را دارید و با پرداخت هزینه ای مجزا می توانید به همراه مربی در کنار کوسه ها شنا کنید.

آدرس آکواریوم سی لایف استانبول

آدرس آکواریوم سی لایف استانبول

آدرس آکواریوم سی لایف استانبول واقع در شهرستان بایرام پاشا، محله گوجاتپه، خیابان پاشا و مرکز خرید فروم می باشد.

برای رسیدن به این آکواریوم ترجیحاً از روش های پیشنهادی ما اقدام کنید. اولین راه، استفاده از تاکسی اینترنتی ترکیه است که سریعترین، بهترین و آسوده ترین راه برای رسیدن به این آکواریوم است. مورد بعدی مترو می باشد که اگر قصد استفاده از مترو را دارید باید در ایستگاه Kocatepe پیاده شوید. مورد آخر هم استفاده از اتوبوس می باشد. به منظور استفاده از اتوبوس می توانید از 2 خط Cevatpasa 32 – Eminoonu و 32A Cavatpasa – Beyazit استفاده کنید.

تفریحات آکواریوم سی لایف

در بخش تفریحات آکواریوم سی لایف استانبول شما امکان لمس ستارگان دریایی را دارید. معمولاً این امکان در دیگر آکواریوم ها وجود ندارد. راهروی اقیانوسی و زیر آبی سی لایف به شما امکان تماشای غذا دادن به ماهی ها و کوسه ها را می دهد. در بخشی دیگر که مربوط به عروس های دریایی است، امکان تماشای آنها را دارید. بزرگ‌ترین مجموعه کوسه های اروپا در این بخش وجود دارد که پیش تر به شما عزیزان توضیح دادیم. نکته جالبی که درباره سی لایف وجود دارد، بخش تفریح و سرگرمی کودکان است.

تصاویر آکواریوم سی لایف استانبول

تصاویر آکواریوم سی لایف استانبول

عکس های بالا، از تصاویر آکواریوم سی لایف استانبول می باشد که آن ها را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

خرید بلیط آکواریوم سی لایف استانبول

به منظور بازدید از این آکواریوم استانبول شما از 2 طریق می توانید اقدام به خرید کنید. خرید حضوری و خرید اینترنتی. در صورت خرید آنلاین، هزینه کمتری پرداخت می کنید. همچنین برای کودکان زیر 3 سال نیاز به خرید بلیط نبوده و ورود به این مجموعه رایگان می باشد.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)