اجاره آپارتمان و خانه در آنتالیا

خرید فروش ملک در ترکیه

اجاره آپارتمان در آنتالیا می تواند در ابتدا کمک بسیار زیادی به افراد مهاجر کند. آنتالیا یکی از بهترین و معروف ترین شهرهای ترکیه است. بیشتر مسافران جهت بازی های دریایی و ساحلی بودن این شهر به آنتالیا می آیند از طرفی تعداد زیادی از آن ها علاقه مند به زندگی در آنتالیا هستند.

یکی از راه های آسان دریافت اقامت ترکیه خرید ملک در ترکیه است. با خرید خانه در آنتالیا اقامت شما به سرعت صادر می شود و بعد از مدتی می توانید درخواست پاسپورت ترکیه را کنید. اگر شرایط خرید خانه را نداشته باشید، می توانید از طریق اجاره آپارتمان، برای ویزای کار یا تحصیلی اقدام کنید. در این محتوا سعی کرده ایم از مزایا اجاره آپارتمان در آنتالیا برای شما عزیزان نکاتی را بازگو کنیم.

دلایل محبوبیت اجاره خانه در آنتالیا

آنتالیا پس از استانبول محبوب ترین مقصد برای اجاره خانه است. دلیل آن هم بزرگ بودن شهر، امکانات رفاهی بسیار بالا، نزدیک بودن به دریا و آب و هوای مدیترانه ای است. به همین جهت اجاره آپارتمان در آنتالیا در بین ایرانیان رواج پیدا کرد.

یکی دیگر از دلایل مهم اجاره خانه در آنتالیا نزدیک بودن به دانشگاه آکدنیز می باشد. به دلایل مختلفی گرفتن ویزا برای کشورهای اروپایی بسیار سخت می باشد، خانواده ها ترجیح می دهند در کشوری نزدیک و در دانشگاه خوب فرزندشان به تحصیل بپردازد. از این رو اقدام به اجاره آپاتمان در آنتالیا می کنند.

خرید خانه در انتالیا

کدام منطقه آنتالیا برای اجاره مناسب است؟

آنتالیا دارای چند منطقه مختلف است. در غرب آنتالیا محله کنیالتی واقع شده است و در شرق این شهر مناطق لارا کندو قرار دارد.

در منطقه کنیالتی مناطق مسکونی زیادی وجود دارد و ممکن است خانه مدنظرتان را در این محله پیدا کنید. منازل مسکونی آن بسیار لوکس است به همین دلیل انتخاب بسیاری از مهاجران زندگی در کنیالتی می باشد.

دو منطقه لارا و کندو بیشتر جهت توریستی بودن آن در بین مردم جا افتاده است. در این محله ها هتل های لوکس و 5 ستاره وجود دارد، با امکانات بی نظیر. اگر جزء افرادی هستید که می خواهید تعطیلات خود را در آنتالیا سپری کنید انتخاب این هتل های می تواند برای شما عالی باشد. بیشتر هتل ها امکانات تفریحی زیادی با قیمت مناسب برای شما قرار می دهند. منطقه لارا آپارتمان های مبله با قیمت مناسب دارد، می توانید از خانه های این منطقه نیز دیدن کنید.

یکی دیگر از مناطق عالی این شهر بلک است. در این منطقه خانه ها و آپارتمان های لوکس زیادی وجود دارد. از این رو افرادی که به دنبال اجاره آپارتمان در آنتالیا هستند این منطقه به شدت توصیه می شود.

نکات بسیار مهم درباره اجاره خانه در آنتالیا

قبل از اجاره آپارتمان در آنتالیا باید نکاتی بسیار مهم را باید بدانید، سپس اقدام کنید.

در ابتدا باید بودجه خود را مشخص کنید، چه آپارتمانی با چه اندازه امکانات مدنظرتان است. حتما قبلا از عقد قرار داد تعداد دقیق افراد خانواده را به صاحب خانه بدهید.

امکاناتی مانند: متراژ، تعداد اتاق خواب ها، مبله بودن و… از اهمیت بالایی برخوردار است. تمام این شرایط جزء چیز های است که باید در نظر بگیرید.

یکی دیگر مواردی که باید در نظر داشته باشید مواردی مانند نزدیک بودن به خیابان اصلی و حمل و نقل عمومی است. نزدیک بودن به مراکز آموزشی یکی دیگر از موارد بسیار مهم می باشد. به طوری کلی هزینه اجاره خانه در آنتالیا از دیگر شهر های ترکیه پایین تر است.

مزایای اجاره خانه در آنتالیا

مزایای اجاره خانه در آنتالیا

اجاره منزل در آنتالیا مزایای زیادی دارد، یکی از مهم ترین مزایا آن پایین بودن هزینه های زندگی است. اگر می خواهید به عنوان توریست مدت زمان زیادی در این شهر بمانید می توانید خانه ای را به مدت معلوم اجاره کنید و از تعطیلات خود نهایت لذت را ببرید.

آنتالیا امنیت بسیار بالایی دارد و بسیاری از خانه های آنتالیا مبله هستند و تمام وسایل مورد نیاز یک زندگی محیا است. اما باز هم انتخاب باشماست که ازآن وسایل استفاده کنید یا خیر.

امکانات خانه های ویلایی آنتالیا زیاد است، مواردی همچون سالن بیلیارد، استخر و… از مهم ترین امکانات آن ها می باشد.

شرایط و مدارک لازم جهت اجاره خانه در آنتالیا

  • ارائه اجاره نامه به مدت یک سال به نام شخص اجاره کننده
  • تایید اجاره نامه توسط دفترخانه
  • پاسپورت و کپی پاسپورت همراه مهر آخرین ورود به خاک ترکیه
  • 4 قطعه عکس 4*6 برای دریافت کارت اقامت
  • گرفتن شماره مالیاتی از اداره مالیات ترکیه
  • بیمه سلامت
  • فیش واریز اداره مهاجرت ترکیه

اجاره منزل در آنتالیا راه زیاد سختی نیست اما باید قبل از اقدام به طور کامل از شرایط آن باخبر باشید. برای کسب اطلاعات و هر گونه سوال می توانید با کارشناسان با سابقه آسیاملک در ارتباط باشید.

برای اجاره آپارتمان و خانه در آنتالیا با ما در واتساپ در ارتباط باشد.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)