امن ترین شهر ترکیه کجاست؟

امن ترین شهرهای ترکیه

آیا می دانید امن ترین شهر ترکیه کجاست؟ هنگامی که تصمیم به مهاجرت گرفته اید، ترس از محیط ناامن را دارید و این مسئله بسیار مهم است. دلیل آن چه می تواند باشد؟ شما به تازگی وارد کشور و شهر جدید شده اید و هیچ اطلاعاتی درباره ی مردم آن شهر ندارید.

در طی سال توریست های بسیاری وارد ترکیه می شوند به همین دلیل، این کشور از امنیت بالایی برخوردار است. بیشتر مناطق ترکیه دارای برچسب سبز است. بر چسب سبز، نشان از این دارد که منطقه دارای بالاترین میزان امنیت است.

از طرفی کشور ترکیه، جزء کشور هایی است که ارتش قدرتمندی دارد. در قانون قضایی این کشور تعهدات قانون سوئیس، قوانون تجاری ایتالیا و قانون های بازرگانی آلمان اجرا می شود.

یکی از خوبی های این کشور احترام به نژادهای دیگر است به عبارتی نژادپرستی دراین کشور ایجاد نمی شود و همه انسان می توانند به راحتی در این کشور زندگی کنند.

کدام شهر ترکیه در صدر امن ترین شهر ترکیه قرار می گیرد؟

استانبول

بدون شک استانبول جزء اولویت های هر فرد برای مهاجرت و تفریح است. این شهر، قطب اقتصادی کشور محسوب می شود. در رتبه بندی امن ترین شهر ترکیه، استانبول در صدر قرار دارد . به همین دلیل روزانه هزاران توریست به این کشور می آیند. تقاضا برای گرفتن اقامت در این شهر روز به روز در حال افزایش است. برای دریافت اقامت درمطالب قبل صحبت کرده ایم، خرید ملک در ترکیه  یکی ازساده ترین راه ها می باشد.

استانبول

کشورهایی که صنعت توریستی در آن ها رونق دارد، دارای امنیت بالایی هستند. استانبول نیز به همین صورت است و امنیت گردشگران به خوبی برقرار است.

بیشتر خیابان های این شهر، دارای دوربین نظارتی است و پلیس 24 ساعته در این شهر نظارت می کند. این کار باعث می شود امنیت شهر به شدت بالا برود.

هزینه های زندگی در استانبول نسبت به شهر های دیگر بیشتر است. هزینه خرید خانه نیز به مراتب بالا است. اما سرمایه گذاری در استانبول می تواند پلی باشد برای موفقیت شما!

شهر ازمیر

شهر ازمیر

ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه است. و جزء امن ترین شهر ترکیه برای زندگی است. این شهر در حاشیه دریای اژه قرار دارد و ساحل بی نظیری دارد. مهاجرت به ازمیر می تواند، برای شما آرامش و زندگی بی تنشی را به ارمغان بیاورد. برای سرمایه گذاری و خرید زندگی فرقی نمی کند در کدام شهر ترکیه زندگی کنید زیرا امنیت در همه نقاط ترکیه یکسان است. ولی برای بسیاری از مهاجرین مخصوصا کسانی که که در آستانه بازنشستگی هستند، کم جمعیت بودن شهر بسیار حائزاهمیت است. شهر ازمیر برای اقامت می تواند بهترین گزینه باشد؛ زیرا امن ترین شهر ترکیه برای زندگی می باشد.

آنتالیا

آنتالیا ترکیه

آنتالیا را همه به ساحل های ماسه ایش می شناسند. بیشترین ساحل های ترکیه در این شهر قرار دارد. از طرفی این شهر را، امن ترین شهر ترکیه برای زندگی می نامند. همه درباره زندگی همراه با آرامش در این شهر، صحبت می کنند. طبق آمار به دست آمده، امنیت آنتالیا از تهران بسیار بیشتر است. آماری مانند دزدی، سرقت ماشین و فروش مواد مخدر بسیار پایین است.

کوشی آداسی

یکی دیگر از شهرهایی که می توانیم بگویم امنیت در آن برقرار است، کوشی آداسی است. این شهر در نواحی ساحلی دریای اژه واقع شده است و در مرکز شهرهای ازمیر، مارماریس، بدروم قرار گرفته است. خیلی ها این شهر را امن می نامند. اما نمی توانید جمله امن ترین شهر را به آن نسبت دهید.

وان

وان نزدیک ترین شهر ترکیه به ایران است. این شهر بسیار کوچک است. قدمت تاریخی وان به چندین هزار سال قبل بر می گردد. یکی از ویژگی های بارز این شهر، گربه های این منطقه است و برای کسانی که به گربه علاقه دارند می تواند شهر ی جذاب باشد. زیرا گربه های این شهر خاص هستند گربه های سفید با یک چشم آب و زرد، بسیار جذاب می تواند باشد. بسیاری از مردم ترکیه وان را جز امن ترین شهر ترکیه می نامند.

بورسای

اگر به دنبال شهری بسیار آرام با مردمی خونگرم و اصیل هستید ، بورسای را برای زندگی انتخاب کنید. این شهر امن ترین شهر است و در کنار دریای مرمره قرار دارد.

بورسایی در نزدیکی استانبول قرار دارد و جمعیت نسبتا بالایی در آن زندگی می کنند. شاید برایتان جالب باشد در زمان عثمانی قبل تر از استانبول این شهر، پایتخت ترکیه بوده است و شهر پر از آثار تاریخی است.

آیا آنکارا دارای امنیت است؟

آنکارا پایتخت ترکیه است و بعد از استانبول، دومین شهر بزرگ این کشور محسوب می شود و افرادی که به این کشور سفر کرده اند این شهر را امن ترین شهر ترکیه می نامند. آنکارا از نظر اقتصادی و خرید خانه در وضعیت بسیار مناسبی نسبت به استانبول قرار دارد. کسانی که اهل تجارت و علاقه مند به بازرگانی هستند، این شهر را برای زندگی انتخاب کنند، زیرا می توان پیشرفت قابل ملاحظه ای در تجارت داشت.

در ترکیه چگونه با پلیس ارتباط بر قرار کنیم؟

اگر در خطر افتادید و نیازمند ارتباط برقرار کردن با پلیس بودین، می توانید شماره 155 را بگیرید. این شماره رایگان بوده و می توانید با هر نوع تلفنی با پلیس ارتباط برقرار کنید.

اگر محل زندگی شما در روستا بود، 156 شماره ژاندارمری آن مناطق است.

در شهر های توریستی مانند استانبول، آنکارا، آنتالیا، ازمیر می تواند، برای موارد مانند دزدی از پلیس توریسم کمک بگیرید.

آیا خرید خانه در ترکیه آسان است؟

چند سال قبل خرید خانه برای مهاجرین در ترکیه آسان نبود. اما امروز خرید خانه در ترکیه در آسان ترین حد ممکن است. به طوری که بین شما و فروشنده قرار دادی تنظیم می شود. که شامل نکات خرید و پرداخت پول می شود. اگر برای خرید از وکیل کمک بگیرید، می تواند این کار برای شما راحت تر انجام شود. زیرا وکیل تمام راه ها و قوانین را می داند.

جهت خرید ملک در ترکیه با ما درتماس باشید

+905548756088 ایران 09128121455

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)