خرید آپارتمان یک خوابه در استانبول منطقی است؟

آپارتمان یک خوابه در استانبول

املاک و مستغلات، در خارج از کشور سرمایه گذاری بلند مدت است که به حفظ و ارزش دارایی شما در این دوره بی ثباتی اقتصادی کمک می کند. همچنین می توانید از طریق سرمایه گذاری در ترکیه جهت اخذ تابعیت اقدام کنید. قیمت مسکن در ترکیه در مقایسه با اروپا و روسیه بسیار مناسب تر است. در این مطلب درباره خانه های استانبول صحبت می کنیم و به شما در تصمیم گیری کمک می کنیم. و می گوییم قیمت آپارتمان یک خوابه در استانبول چقدر است.

استانبول دومین شهر مهم ترکیه محسوب می شود و در جهان مشهورتر از پایتخت رسمی ترکیه یعنی آنکاراست. آنکارا به عنوان مرکز غیر رسمی کشور شناخته می شود. بورس اوراق بهادار استانبول، بنگاه های اقتصادی حیاتی از نظر اقتصادی در این شهر است.

اگر هدف شما قرار گرفتن در مرکز زندگی تجاری در ترکیه باشد، املاک و مستغلات در مرکز اقتصادی آن به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل خواهد شد.

آپارتمان یک خوابه در استانبول

تقاضا برای خرید آپارتمان یک خوابه در استانبول، بدون توجه به فصل زیاد است. زیرا این شهر توریستی و خوش آب هوا است و کسانی که قصد مهاجرت دارند این شهر را برای مهاجرت انتخاب می کنند. خرید ملک در ترکیه یکی از راه های آسان گرفتن اقامت است. قیمت آپارتمان یک خوابه در استانبول برای کسانی که سرمایه کمی برای سرمایه گذاری دارند مناسب است.

آپارتمان یک خوابه در استانبول

مزایای خرید آپارتمان و زندگی در استانبول

1- حمل و نقل این شهر، در مسیرهای حمل و نقل جهانی قرار دارد. یک فرودگاه بین المللی ، سه بندر بین المللی دریایی و دو ایستگاه راه آهن در این وجود دارد. استانبول از هر جای دنیا به راحتی قابل دسترسی است. این شهر دارای یک شبکه حمل و نقل عمومی پیشرفته از جمله مترو، شبکه تراموا، اتوبوس، قطار، dolmus و نوع محلی مینی بوس شهری می باشد. همچنین استانبول برای عبور از بسفر و تله کابین کشتی هایی را اداره می کند.

2- هزاران سال است که این شهر یکی از پایتخت های فرهنگی جهان محسوب می شود. به طور کلی 70 موزه، 49 کلیسای تاریخی مسیحی و 64 مسجد برای بازدید در استانبول باز است. در خیابان های شهر می توانید یک دیوار قلعه قدیمی یا یک قنات عتیقه را مشاهده کنید. در دوره های خاصی از تاریخ ، این شهر یکی از مهم ترین مراکز جهان باستان، مسیحی و مسلمان قلمداد می شد.

3- زیرساخت های این شهر مدرن است و ساختمان های تجاری جدید به طور ارگانیک با مناظر تاریخی همزیستی دارند.

4- اهمیت تاریخی شهر و شهرت خزانه داری فرهنگی بشریت، آن را به یک مقصد محبوب گردشگری تبدیل کرده است. مراکز خرید و تفریحی متعددی، بازارها و حمام های سنتی، غذاهای ملی و قیمت های پایین سالانه میلیون ها مسافر را به این شهر می کشاند.

5- این شهر در منطقه نیمه گرمسیری قرار دارد و این باعث می شود که در طول سال برای زندگی مطلوب باشد. آب و هوا معتدل است. حتی در زمستان دما عمدتا مثبت است. از +3 تا + 9 درجه سانتی گراد حدود 21 روز در سال به زیر صفر می رسد. گرمای بالای 35+ درجه سانتیگراد نیز به ندرت اتفاق می افتد، که در شرایط یک شهر نیمه گرمسیری یک امتیاز قابل توجه خواهد بود. اگرچه تمام مجتمع های مسکونی دارای سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع با کیفیت بالا هستند، اما استفاده از آنها همیشه ضروری نیست.

6- ترکیه یکی از مراکز صنعت جهانی است. مارک های معتبری مانند Zara ،Colin’s ،Koton ،ADL ،LC WAIKIKI، در اینجا تولید می شوند، که عمدتاً به دلیل لباس و محصولات چرمی – کت ، کفش و کیف – بسیار شناخته شده اند. بنابراین، کیفیت لباس ها در فروشگاه های مارک های معروف در ترکیه اغلب بالاتر از اروپا و روسیه است.

7- رنگ بازارهای شرقی، یک بازاربزرگ قدیمی است که به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای جهان شناخته شده و 61 خیابان را شامل می شود. تورهای خرید به استانبول یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری در دنیا است.

8- به دلیل اینکه برای سفر به ترکیه نیاز به ویزا نداریم برای ورود به این کشور، گذرنامه معتبر کافی است و پس از خرید ملک، صاحب آن اجازه اقامت دریافت می کند.

9- با داشتن املاک و مستغلات در ترکیه می توان تابعیت ترکیه را دریافت کرد. شما می توانید پس از پنج سال از داشتن یک آپارتمان یا ملک دیگر اگر هزینه ملکی بیش از 250 هزار یورو باشد، درخواست تابعیت دهید.

10- روش خرید آپارتمان در ترکیه نسبتاً ساده است، زیرا مدارک نسبتا کمی برای کار های اداری می خواهد. و از نظر قانونی قابل اعتماد است.

مزایای خرید آپارتمان و زندگی در استانبول

شرایط خرید آپارتمان یک خوابه در استانبول

به دلیل اینکه استانبول شهر خوش آب و هوا است، خرید خانه تنها به خانه های چند خوابه محدود نمی شود و متقاضی آپارتمان یک خوابه در این شهر زیاد است.

در ادامه به قیمت آپارتمان یک خوابه در استانبول می پردازیم:

 • منطقه :Maslak
 • متراژ:62.62
 • قیمت:1،313،251 لیر
 • منطقه :Küçükçekmece
 • متراژ:53
 • قیمت:733،000 لیر
 • منطقه :Maslak
 • متراژ:70
 • قیمت:1،386،000 لیر
 • منطقه :Başakşehir
 •  متراژ: 67
 • قیمت:465،000 لیر

مدارک لازم برای خرید خانه در استانبول

 • شما به یک گذرنامه
 • یک فتوکپی از گذرنامه
 • 6عکس 3.5
 • شماره مالیات ترکیه
 • یک حساب بانکی

 

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)