خرید ملک 3 خوابه نزدیک مارماراپارک استانبول

خرید ملک 3 خوابه نزدیک مارماراپارک استانبول

خرید ملک در مارمارا پارک استانبول

زمانی که امکانات، دسترسی مناسب و زیبایی محیط در کنار یکدیگر قرار بگیرند، زندگی در یک منطقه مسکونی آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر‌ می‌گردد. مجتمع تجاری مارماراپارک در چنین محیطی با چنین ویژگی‌هایی قرار گرفته است. اگر از چند نفر فرد با تجربه در زمینه خرید ملک 3 خوابه در استانبول بخواهید که مناطق مناسب برای این کار را به شما معرفی کنند؛ به طور قطع نام این منطقه یا بخش‌های نزدیک به آن نیز در لیست آن‌ها خواهد بود. اما خرید ملک 3 خوابه نزدیک مارماراپارک برای چه کسانی مناسب است؟ این بخش از استانبول چه ویژگی‌ها و موقعیت جغرافیایی دارد؟ و بهترین پروژه‌های مسکونی برای سکونت در این منطقه چه مواردی هستند؟ در این مقاله قصد داریم، به این سوالات پاسخ دهیم تا بتوانید در مورد خرید ملک 3 خوابه نزدیک به مارماراپارک راحت تر تصمیم بگیرید.

چه کسانی ملک 3 خوابه می‌خرند؟

بسیاری از افراد دوست دارند که فضای شخصی خودشان را داشته باشند. تا بتوانند در این محل، کارهای مطلوبشان را بدون مزاحمت دیگران به انجام برسانند. این موضوع سبب می‌گردد تا خانواده‌های با جمعیت زیاد نیاز به فضای بیشتری برای سکونت داشته باشند و نسبت به خرید ملک 3 خوابه نزدیک مارماراپارک استانبول اقدام کنند.

خرید ملک سه خوابه در مارمارا

مارمارا پارک در کجا واقع شده است و چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر در حال جستجو در مورد موقعیت جغرافیایی مارامارپارک استانبول و مناطق نزدیک آن برای خرید ملک هستید، باید بدانید که این محل در میان دو منطقه اسنویرت و بیلیکدوز واقع شده است. این مرکز خرید بزرگ در موازات اتوبان بزرگ E5 قرار دارد. همین موضوع سبب می‌شود تا دسترسی به آن راحت باشد و افراد بتوانند با استفاده از متروباس یا خودروی شخصی به این محل بیایند. برندهای مختلف خارجی و داخلی و فروشگاه‌های متفاوت با محصولات مختلفی در مجتمع تجاری مارماراپارک استانبول قرار دارد. این موضوع به افراد ساکن در این منطقه کمک می‌کند تا بتوانند تمامی نیازهای خودشان را به راحتی از این منطقه تأمین کنند.

وجود اتاق خانواده، آسانسور، کالسکه کودک، بانک و دستگاه خود پرداز، زمین بازی کودکان، اتاق تعویض لباس کودک، مکان استراحت، دفتر اطلاعات، مسجد، اجاره ویلچیر، محل شارژ موبایل، آرایشگاه، سرویس بهداشتی، وای‌فای و سرویس بهداشتی افراد معلول باعث می‌شود تا افراد بتوانند آسان‌تر از این مکان بازدید کنند. مجتمع تجاری مارماراپارک استانبول در تمامی روزهای هفته به جز یکشنبه‌ها از ساعت 10 صبح تا 22 باز است. در روزهای یکشنبه ساعت کاری مجتمع از ساعت 15 تا 19 می‌باشد.

خرید ملک 3 خوابه در ترکیه

آیا مشتاق یک زندگی راحت و بی‌دردسر هستید؟ کافیست که برای خرید ملک 3 خوابه در ترکیه اقدام کنید؛ زیرا این کشور طبیعت بسیار زیبا و امکانات فراوانی دارد که بستر چنین زندگی را برای شما فراهم می‌کند. همچنین با خرید ملک در این کشور می‌توانید اقامت موقت یا شهروندی ترکیه را نیز دریافت نمایید. تصمیم‌گیری در مورد انتخاب مکان مناسب برای خرید ملک نیازمند کسب اطلاعات و صحبت با کارشناسان خبره است. برای این موضوع با استفاده از شماره تلفن 0912812455 در ایران و 00905548756088 در ترکیه تماس بگیرید.

بهترین پروژه‌ها برای خرید ملک 3 خوابه نزدیک مارماراپارک استانبول

در میان پروژه‌های مسکونی بسیار زیاد که در آسیاملک در حال انجام میباشد؛ این دو مورد جزو بهترین موارد برای خرید ملک 3 خوابه نزدیک مارماراپارک استانبول هستند. به همین دلیل در این قسمت به بررسی امکان آن‌ها می‌پردازیم تا بتوانید با آگاهی بیشتری به انتخاب بپردازید.

خرید ملک سه خوابه در ترکیه

پروژه مسکونی Hİal Hİll Evlerİ

پروژه مسکونی Hİal Hİll Evlerİ در محله Atatürk Mahallesi از محله‌های منطقه اسنیورت قرار گرفته است. خرید این پروژه مسکونی به صورت نقد و اقساط امکان پذیر است. تاریخ تکمیل ساخت و ساز آن 31 ماه دسامبر 2022 است. واحدهای 3 خوابه به بالای آن دارای متراژی بین 150 تا 292 متر مربع هستند. با خرید یکی از واحدهای این مجتمع می‌توانید هم برای اقامت موقت و کسب شهروندی اقدام کنید.

پروژه مسکونی Diamon Beylikdüzü

محل قرارگیری این پروژه مسکونی در محله adnan kahveci است. خرید واحدهای این پروژه مسکونی تنها با پرداخت نقدی کل مبلغ واحد امکان‌پذیر می‌باشد. متراژ واحدهای سه‌خوابه به بالای این پروژه، 158 متری هستند و با خرید آن‌ها تنها امکان کسب اقامت را دارید.

خرید ملک 3 خوابه نزدیک مارماراپارک استانبول برای خانواده و افرادی مناسب است که نیاز به فضای زیادی برای سکونت دارند. در این مقاله ویژگی‌های مارماراپارک استانبول را به همراه شما بررسی کردیم و دو پروژه مناسب برای خرید را معرفی نمودیم تا بتوانید انتخاب مناسب‌تری داشته باشید.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)