دلایل خرید خانه در ترکیه

دلایل خرید خانه در ترکیه

هروقت علم و آگاهی در کنار یک فرد قرار می‌گیرد، او می‌تواند به خوبی تصمیم بگیرد و انتخاب‌های بهتری داشته باشد. دلایل خرید خانه در ترکیه نیز یکی از مواردی است که باید در مورد آگاهی لازم را کسب کنید تا بتوانید بین انجام یا عدم انجامش، یکی را انتخاب کنید. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم 9 تا از دلایل خرید خانه در ترکیه را به شما توضیح دهیم.

خرید خانه در ترکیه

دلایل خرید خانه در ترکیه چیست؟

چرایی و دلیل یک تصمیم، اهمیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند شرایط انجام یا ندادن آن تغییر دهد. بنابراین باید در مورد این دلیل‌ها اطلاعات کامل و دقیقی داشته باشید که در ادامه آن‌ها را بیان خواهیم کرد.

1- ارزش بالای خانه‌های ترکیه

ارزش ملک‌های موجود در ترکیه، نسبت به کشورهای دیگر بسیار بالا است و شما قادر هستید تا پرداخت مبلغ کم‌تری به ازای هر متر مربع، ملکی بزرگتر بخرید. به عنوان مثال قیمت هر مترمربع خانه‌های موجود در انگلستان، هشت برابر خانه‌های موجود در ترکیه است که این مقرون به صرفه خانه‌های ترکیه را به نمایش می‌گذارد.

همچنین به خاطر ارزش پایین لیر در مقابل ارزهایی مانند دلار، خرید خانه در این کشور می‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی برای شما به حساب بیاید. زیرا شما می‌توانید خانه‌ها را با مبلغ کم‌تری بخرید و در آینده با بهبود اوضاع این کشور، اقدام به فروش آن کنید که فرصت بسیار مناسبی به حساب می‌آید.

2- تنوع بالای خانه‌های ترکیه

افراد مختلف سلیقه‌های مختلفی برای خرید خانه دارند که در هنگام انتخاب به آن توجه زیادی می‌کنند و سعی می‌کنند تا موردی مطابق با نیازهای خودشان انتخاب کنند. ترکیه دارای تنوع بالای خانه است و انواع مختلف خانه‌های ویلایی و آپارتمانی با منظره‌های متفاوت را دارند. به همین دلیل خرید خانه در  ترکیه می‌تواند برای این افراد  فرصت و گزینه‌ی بسیار مناسبی به حساب بیایید.

خرید خانه در ترکیه

3- آسان‌ بودن فرآیند خرید خانه در ترکیه

هر فردی دوست دارد که خرید خانه را به راحت‌ترین شکل ممکن و بدون کوچکترین دردسری انجام دهد. به همین دلیل به دنبال جاهایی می‌گردد که بتواند این نیاز را به درستی برطرف کند. ترکیه یکی از مکان‌های مناسب برای انجام این کار است و فرآیند خرید خانه در این کشور، آسان‌تر از هرجایی است و شما کم‌ترین دردسر ممکن را خواهید کشید.

4- وجود شرایط مختلف برای پرداخت مبلغ خرید خانه در ترکیه

یکی از دلیل‌های اصلی، خرید خانه در ترکیه، وجود شرایط مختلف برای پرداخت آن است. به طور مثال اگر شما نمی‌توانید مبلغ را به صورت نقدی پرداخت کنید، امکان قسط‌بندی آن نیز برای شما وجود دارد و از این نظر محدودیتی نخواهید داشت.

5- مناسب‌ بودن هزینه زندگی در ترکیه

مناسب‌بودن هزینه‌ی زندگی در ترکیه یکی از فاکتورهایی است که باعث می‌شود تا این کشور مکانی مناسب برای خرید خانه به شمار بیاید.

6- وجود دسترسی آسان

دسترسی آسان به مترو، اتوبوس، تراموا و دیگر وسایل ارتباطی برای فردی که در یک مکان زندگی می‌کند بسیار اهمیت دارد، زیرا به او امکان می‌دهد تا سریع‌تر بتواند خودش را به مکان‌هایی که نیاز دارد، برساند و از نظر حمل و نقل دردسر خاصی نداشته باشد.

7- وجود شرایط مناسب برای کار و تفریح در ترکیه

تفریح و وجود شرایط مناسب برای آن، اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث می‌شود تا فرد در هنگام زندگی، لذت بیشتری ببرد. همچنین یافتن راحت شغل نیز بسیار مهم است و فرد عملا بدون کار نمی‌تواند در این کشور زندگی کند. ترکیه از این دو امکان برخوردار است و شما در صورت خرید خانه در ترکیه، می‌توانید از شرایط مناسب تفریح و کار موجود در این کشور بهره‌مند شوید.

خرید خانه در ترکیه

8- مناسب‌ بودن شرایط ترکیه برای سرمایه‌گذاری

اگر به فکر سرمایه‌گذاری هستید و می‌خواهید با خرید خانه، مبلغی از درآمد خودتان را پس‌انداز کنید و در آینده مقدار آن را افزایش دهید، باید به ترکیه بیایید. خرید خانه در ترکیه به شما این امکان را می‌دهد و کمک می‌کند تا بتوانید میزان سرمایه خودتان را به طور قابل‌توجهی افزایش دهید.

9کسب شهروندی ترکیه

کسب شهروندی ترکیه را می‌توانید بااستفاده از روش‌های مختلفی از جمله  ازدواج، ثبت شرکت، دریافت جاب آفر یا خرید خانه دریافت کنید. البته هرکدام از این راه‌ها، شرایط خاص خودشان را دارند که باید در مورد مطالعه کنید و آگاهی لازم را کسب کنید.

10- اخذ اقامت از طریق خرید ملک

برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک، باید ملک شما به صورت نقدی خریداری‌شده باشد و مبلغ خرید آن نیز باید حداقل معادل 400 هزار دلار باشد. اگر در این زمینه ابهامی دارید یا به دنبال مورد مناسب می‌گردید، می‌توانید به آسیاملک مراجعه کنید.

دلایل خرید خانه در ترکیه را به طور کامل بشناسید

دلایل خرید خانه در ترکیه بسیار زیاد است که در این مطلب به معرفی و شرح 9 مورد از مهم‌ترین موارد آن پرداختیم تا به آشنایی کاملی با آن‌ها برسید و بتوانید این کار را با آگاهی کامل به انجام برسانید.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)