راهنمای خرید ملک با 3 میلیون لیر در استانبول

راهنمای خرید ملک با 3 میلیون لیر در استانبول

اگر قصد مهاجرت به استانبول را داشته باشید؛ قطعا به فکر خرید ملک در استانبول نیز افتاده‌اید؛ زیرا شما به یک مکان برای اسکان نیاز دارید؛ اما احتمال گیجی برای شما در این هنگام وجود دارد؛ زیرا اولا با شرایط این شهر آشنا نیستید و دوما نمی‌دانید که قیمت خانه‌ها به چه صورتی است؛ به همین دلیل و برای رفع این احتمال در این مقاله ابتدا برای شما مشخص می‌کنیم که با معادل 3 میلیون لیر در تهران چه خانه‌هایی را می‌توانید بخرید تا قدری این موضوع برایتان ملموس‌تر گردد و سپس در آخر به معرفی چند پروژه برتر برای خرید ملک با 3 میلیون لیر در استانبول می‌پردازیم.

راهنمای خرید ملک با 3 میلیون لیر در استانبول

چه نوع خانه‌هایی با 3 میلیون لیر در محله‌های تهران می‌توان خرید؟

قیمت خانه‌های معرفی‌شده در این مقاله به علت نوسانات قیمت امکان افزایش یا کاهش خواهند داشت و این خانه به صورت حدودی در محدوده نزدیک به ۳ میلیون لیر قرار گرفته‌اند؛ اما بررسی این موارد می‌تواند دید خوبی به شما برای خرید خانه در استانوبل بدهد؛ پس این قسمت را از دست ندهید.

1- خرید آپارتمان 54 متری در پونک

این واحد در طبقه 6 از 6 واقع شده است و دارای آسانسور، پارکینگ و انباری است. همچنین این واحد از امکاناتی نظیر سالن بدنسازی و اجتماعات نیز برخوردار است و در شرقی‌ترین نقطه تهران واقع شده است. کف خانه نیز از شیشه سکوریت ساخته شده است که باعث لیزشدن این قسمت می‌شود.

2- خرید واحد 100 متر در منطقه دریاچه شهدای خلیج‌فارس

این واحد آپارتمانی در طبقه 14 از 15 طبقه برج قرار گرفته است که باعث ایجاد مشکل در فصل تابستان برای شما می‌گردد؛ زیرا فشار آب کم است و باید پمپ بسیار قوی را برای رساندن آب به منزل خودتان تهیه کنید. تعداد اتاق خواب این واحد نیز دو عدد است .

3- خرید واحد 110 متری در استاد معین

این آپارتمان 6 سال ساخت است و در طبقه سوم واقع شده است. سندش تک‌برگ است و آسانسور و انباری نیز دارد؛ برای گرفتن پارکینگ نیز باید به صورت جداگانه مبلغی را پرداخت کنید که بستگی به زمان خرید شما دارد.

4- خرید آپارتمان 108 در ریحان‌جنوبی شمس‌آباد

این واحد آپارتمانی نوساز نیست و متعلق به 21 سال پیش است. خود واحد در طبقه سوم از چهار طبقه واقع شده است و دارای انباری نیز است؛ پارکینگ نیز برروی سند شما موجود نیز نیست و به صورت توافقی است.

خرید ملک با 3 میلیون لیر در استانبول

در قسمت قبل چهار مورد از ملک‌هایی که با معادل 3 میلیون در تهران می‌توانید بخرید را مشاهده کردید؛ اما در این قسمت می‌خواهیم دو پروژه عالی برای خرید ملک با 3 میلیون لیر در استانبول به شما معرفی کنیم که قطعا پس از معرفی آن‌ها متوجه می‌شوید که این پروژه به چه میزان نسبت به خانه‌های تهران برتری دارند.

خرید ملک با 3 میلیون لیر در استانبول

1- خرید ملک 70 متری در کارتال استانبول

کارتال یکی از مناطق آسیایی استانوبل است که در ساحل دریای مرمره قرار دارد؛ این منطقه یکی از صنعی‌ترین نقاط این شهر است و رشد اقتصادی خوبی نیز دارد. پروژه قرار گرفته در این منطقه نورگیر است و پنجره‌های بزرگ به همراه پرده‌هایی باکیفیت دارد. مجتمع این واحد مسکونی زمین بازی و بوستان برای گودکان نیز دارد که از این جهت نیز خیال شما را راحت می‌کند.

اتاق این ملک دارای کمد بزرگی است و تعداد کابینت‌های مناسب در آشپزخانه‌اش موجود است و همچنین دارای گاز روکار است که دیگر دغدغه‌ای برای خرید اجاق گاز باقی نمی‌گذارد.

2- خرید ملک 70 متری در مالتیه استانبول

این منطقه نیز در شمال دریای مرمره قرار گرفته است و زیبایی‌های بسیاری فراوانی دارد که باعث لذت‌بردن شما می‌شود. مجتمعی که این واحد آپارتمانی در آن قرار گرفته است دارای استخر روباز و فضای سبز مناسبی است. پذیرایی این واحد نورگیر است و در طول روز نور مناسب به شما خواهد رسید و از این بابت جای نگرانی نیست. بزرگ‌بودن آشپزخانه و تعداد کابینت‌های زیاد یکی دیگر از مزیت‌های این واحد است که باعث می‌شود تا به یکی از انتخاب‌های خانم‌ها تبدیل گردد.

برای قراردان ماشین لباسشویی جای مخصوص قرار گرفته است و اتاق نیز دارای کمد جادار و بزرگی است که می‌تواند نیازتان را برآورده کند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دو پروژه می‌توانید به آسیاملک مراجعه کنید.

3- خرید ملک 3 میلیون لیری در استانبول با آگاهی انجام دهید

برای انجام هرکاری بهتر است، ابتدا آگاهی لازم را در موردش به دست بیاورید که خرید ملک در استانبول نیز از آن خارج نیست؛ به همین دلیل و برای کمک به شما سعی کردیم با معرفی پروژه‌های 3 میلیون لیری تهران و استانبول در این جه به شما کمک کنیم.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)