زندگی در بدروم ترکیه چگونه است؟

زندگی در بدروم ترکیه

بسیاری از گردشگران بدروم را برای سفر انتخاب می کنند. این شهر زیبای توریستی در غرب ترکیه واقع شده است. دریای اژه در بدروم قرار دارد و بیشتر افرادی که به این شهر می آیند، رویای زندگی در بدروم ترکیه را در سر می پرورانند تا بتواند به طور دائم از ساحل ماسه ای و همچنین طبیعت بکر آن استفاده کنند. در ادامه به آب و هوا، مناطق گردشگری، همچنین هزینه های زندگی در بدروم صحبت می کنیم. بدروم یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه می باشد.

راهنمای سفر و زندگی در شبه جزیره بدروم

راهنمای سفر و زندگی در شبه جزیره بدروم

در ادامه به راهنمای سفر به بدروم می پردازیم، و شرایط را برای زندگی در بدروم ترکیه بررسی می کنیم.

1- سفر به این شهر از چه طریقی امکان پذیر است؟

برای رسیدن به بدروم می توانید، از مسیر هوای خود را به این شهر زیبا و خوش آب و هوا برسانید. بسیاری از افرادی که در کشور ترکیه اقامت دارند، از طریق جاده هایی که به این شهر می رسد به بدروم می آیند. مرکز شهر بدروم اصلی ترین مسیر است، که خدمات اتوبوس ارزان را از سراسر کشور اجرا می کند. در صورت که نخواهید از طریق جاده وارد این شهر شوید، می توانید از راه دریایی ، گلوک و مرکز شهر بدروم بندرگاه های رسمی ورود هستند وارد شوید.

2- آب و هوا در بدروم

اگر قصد زندگی در بدروم را دارید، باید شرایط جوی این شهر را در تمام فصول سال برسی کنید، تا ببینید می توانید در این شهر زندگی کنید یا خیر. همچنین برای زندگی در بدورم باید اقامت ترکیه را داشته باشید. شما می توانید از طریق خرید ملک در ترکیه اقامت را دریافت کنید. گردشگران می توانند منتظر دمای عالی تابستان و زمستان های خنک باشند. فصل بارندگی تقریباً از ژانویه تا مارس طول می کشد.  این زمانی خواهد بود که هوا شروع به گرم شدن می کند. برای گشت و گذار ، از آوریل تا ژوئن یا اکتبر تا دسامبر از جولای تا سپتامبر می توانید سفر خود را به این شهر آغاز کنید ، دما می تواند تا اواسط تابستان به 40 برسد.

4-استراحتگاهای مهم بدروم

در ادامه به چند استراحتگاه که بسیار معروف هستن اشاره می کنیم.

تفرجگاه ساحلی گوندوگان

 این تفرجگاه دیدنی ترکیه بسیاری از ترک های شهرهای بزرگ و یا مسافران کشور های دیگر را برای خرید تابستان یا بازنشستگی به سمت خود می کشاند. اگرچه مکان های دامنه تپه ، برخی از بازدید کنندگان را از پیاده روی باز می دارد. گوندوگان به دلیل چشم اندازهای خیره کننده ، مکانی محبوب برای قایق های تفریحی است که در خلیج لنگر می اندازند.

یالیکاواک بکر

برای تجربه یک سبک خاص و جذاب بدروم، به یالیکاواک بروید. افراد بسیار زیادی از تمام نقاط جهان برای سپری کردن تفریحات خود به این اقامتگاه می آیند.

این منطقه قدیمی است با این حال ، قسمت قدیمی شهر هنوز ریشه های طبقه کارگر خود را به تصویر می کشد و می توانید لذت خوردن شام در این منطقه رو ببرید.

گوموسلوک

برای آرامش و قدم زدن در کنار ساحل، گوموسلوک بهترین مکان است. با رعایت ریشه های دهکده ماهیگیری آن، هیچ چیز غیر قابل درک در این روستای کوچک وجود ندارد. نقطه عطف محلی، جزیره خرگوش، در میان خط ساحلی شما برا رسیدن به کافه های زیبا و جذاب می توانید به سمت تپه ها حرکت کنید و با کمی پیاده روی به این کافه های جذاب برسید.

5- بهترین سواحل بدروم

برای شنا در آب های آرام ساحلی، بدروم بهترین گزینه است. وقتی به ساحل می روید، اکثر آنها خدمات اجاره چتر و آفتاب برای روز را دارند. رستوران های اطراف که از تفرجگاه حمایت می کنند، نوشیدنی و غذا های محلی و غیر محلی را به ساکنین و توریست ها ارائه می کنند. بنابراین از آب های تمیز و آفتاب گرفتن لذت ببرید. بدروم قطب ورزش های آبی است غواصان بسیاری در این شهر هستند. برخی از سواحل زیبای مورد علاقه گردشگران، شامل مرکز شهر یالیکاواک ، اورتاکنت آرام ، گومبت و ساحل عمومی شهرداری در بدروم هستند.

جاذبه های گردشگر بدروم

در این قسمت از مقاله به جاذبه های گردشگری بدروم می پردازیم.

  • فستیوال موسیقی کلاسیک در گوموشلوک
  • آمفی تئاتر بدروم
  • موزه باستان شناسی زیر آب
  • قلعه سنت پیتر
  • زندگی در بدروم چه شرایطی را طلب می کند
  • برای زندگی در بدروم یکسری فاکتورهار ا در نظر داشته باشید.

زبان مردم بدورم

زبان مردم بدورم

زبان رسمی شهر بدروم ترکی استانبولی است. مردم ترکیه به زبان ترکی اهمیت بسیاری می دهند. و برای راحت زندگی گردن در این شهر حتما صفر تا100 این زبان را باید یاد بگیرید.

واحد پول بدروم

واحد رسمی پول این شهر لیر ترکیه است.

دین و مذهب مردم بدروم ترکیه

اگر می خواهید زندگی در بدروم ترکیه را تجربه کنید. باید همه جوانب را بسنجید مردم این شهر مانند سایر شهر های ترکیه مسلمان هستند و شهر تقریبا مذهبی است. اما نگران نباشید هیچ محدودیت زندگی در این شهر نخواهید داشت.

هزینه های زندگی در بدروم ترکیه

هزینه های زندگی در بدروم ترکیه بسته به شرایط هر فرد متفاوت است. اینکه بخواهید چه سبک زندگی خود را در این شهر آغاز کنید خیلی مهم است. مخارج زندگی در بدروم ترکیه عبارتند از:

  • کالاهای اساسی (گوشت، مرغ، لبنیات و…)
  • هزینه رفت آمد
  • گردش و تفریح
  • تحصیل

سخن آخر

اگر تصمیم به مهاجرت گرفته اید زندگی در بدروم ترکیه می تواند یکی از بهترین مکان ها برای شما باشد. زیرا هزینه های زندگی در بدروم ترکیه به مراتبط پایین تر از سایر شهر های ترکیه می باشد.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)