8 منطقه جذاب برای زندگی در فتحیه ترکیه

زندگی در فتحیه ترکیه

یکی از شهرهایی زیبا ترکیه، شهر فتحیه است. به همین جهت ما قصد داریم در این مقاله به طور کامل، زندگی در فتحیه ترکیه را بررسی کنیم. بنابراین، اگر می خواهید رویای زندگی در منطقه مدیترانه ای ترکیه را تجربه کنید و بدانید، بهترین منطقه برای زندگی در فتحیه ترکیه، کجاست، این مقاله بهترین انتخاب برای شماست. منطقه ساحلی فتحیه که در کنار ساحل فیروزه ای قرار دارد، همه چیز از جمله سواحل زرق و برق دار، خلیج های پنهان، ویرانه های باستانی برای گشت و گذار، انواع استراحتگاه های خط ساحلی را دارا می باشد.

یک مزیت بزرگ فتحیه ترکیه از نظر گردشگری این است که این منطقه تقریباً یک ساعت با فرودگاه بین المللی دالامان فاصله دارد، بنابراین به راحتی به تمامی پروازهای بین المللی، دسترسی دارند و گردشگران و مهاجران را از سراسر جهان جذب می کند.

بسیاری از مسافران ترکیه به اینجا سفر می کنند بدین جهت که سواحل جذاب این منطقه، زیبایی بی نظیری را نسبت به دیگر سواحل کشور ترکیه دارد. این شهر به قدری غرق در صنعت گردشگری است که ممکن است برای زندگی در این منطقه دچار مشکلاتی مانند پیدا نکردن منطقه مناسب برای زندگی دائمی باشید. گردشگران بعد از سفر به این شهر، رویای زندگی در، فتحیه را در سر می پرورانند و به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه برای اخذ تابعیت هستند

در ادامه 8 منطقه مناسب زندگی در فتحیه ترکیه را با هم بررسی می کنیم. در آشنایی با این مناطق شما می توانید جاهای دیدنی فتحیه ترکیه را نیز بهتر بشناسید:

سواحل کالیس

سواحل کالیس

یکی از جاهای دیدنی فتحیه ترکیه، سواحل کالیس است. اگر سواحل زیبا، غروب خورشید با شکوه و قدم زدن در امتداد مناطق تفریحی این سواحل، ایده شما برای زندگی است، پیدا کردن خانه در این منطقه پیشنهاد می دهیم. این منطقه در ابتدا برای مقابله با مشکلات گردشگری، از مرکز شهر فتحیه فاصله داشت و مکان مناسبی برای گردشگران نبود. اما اکنون به یک پناهگاه گردشگری و مهاجرت ویژه، مخصوصاً برای بریتانیایی ها تبدیل شده است. با فاصله تقریباً 1.7 کیلومتری از مرکز شهر، فضای آرامبخش تری را ارائه می دهد. اما از لحاظ امکانات، جای هیچ نگرانی نیست. طیف گسترده ای از فروشگاه ها و امکانات فقط با یک خط اتوبوس فاصله دارند. آفتاب گرفتن در زیر نور آفتاب، فعالیت موردعلاقه روزانه در اینجا است، با این وجود شب ها، رستوران ها و کافی شاپ های طیف گسترده ای از سرگرمی های خانوادگی را ارائه می دهند. این تفریحات فرح بخش در راستای فرهنگ مردم ترکیه قرار گرفته است. همانطور که می دانید، مردم کشور ترکیه مسلمان هستند.

هیسارونو پر جنب و جوش و تپه اواوسیک

هیسارونو پر جنب و جوش و تپه اواوسیک

اگرچه Hisaronu و Ovacik هیچ ساحل شنی برای ارائه ندارند، اما این مناطق فقط 4 کیلومتر با اولودنیز فاصله دارند. برای جبران کمبود شن و ماسه، چشم اندازهای خیره کننده ای از کوههای توروس را شما می بینید که می تواند جذابیت خاصی برای شما داشته باشد.

در ابتدا این منطقه، دو دهکده کوچک بوده است و اما حالا گردشگران زیادی را از اولودنیز جذب کرده و به یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در فتحیه ترکیه، تبدیل شده است. علت آن هم وجود ساحل اولودنیز در آن منطقه است که جزو 5 ساحل برتر دنیا می باشد. اگرچه تعداد آپارتمان های کمی برای زندگی در این منطقه وجود دارد، اما در این منطقه بیشتر ویلاها و خانه های بزرگ هستند که مورد توجه غیربومیان ترکیه، قرار گرفته است. زندگی شبانه در این استراحتگاه تفریحی هیسارونو با رستوران هایی که انواع غذاها را ارائه می دهند و کافی شاپ های جذاب آن، محیطی سرگرم کننده را ارائه می دهند.

اوزوملو آرام؛ قیمت های مناسب

اوزوملو آرام؛ قیمت های مناسب

قطعا همان طور که تا اینجای مقاله، متوجه شدید، بیشتر منطقه فتحیه، سواحل جذاب و دیدنی هستند که زندگی کردن در اینطور مناطق، آرزوی بسیاری ماست اما همیشه این منطقه ها برای انسان ها جذابیت ندارد، گاهی نیاز است که در دامنه کوه زندگی کنید. یکی دیگر از جاهای دیدنی فتحیه ترکیه یا بهتر است بگوییم یکی دیگر از بهترین مکان های زندگی در فتحیه ترکیه، اوزوملو است.

اگر مکان ساحلی بر اساس معیارهای جابجایی شما نیست، کوه اوزوملو کوهستانی را برای استراحت در نظر بگیرید. این مقصد با مرکز فتحیه تقریباً 30 دقیقه با ماشین فاصله دارد و اگرچه در قلب قدیمی و سنتی آن روستایی وجود دارد، اما بیشتر خانه ها و ویلاهای نوسازی در این منطقه هستند. هنگام انتخاب سفارشی ساختن ویلا برای خود، بسیاری از مردم اوزوملو را انتخاب می کنند زیرا به دلیل موقعیت داخلی آن، قیمت زمین پایین تر است.

پس در نتیجه اگر نمی خواهید برای زندگی در فتحیه ترکیه، هزینه زیادی را پرداخت کنید، من به شما دامنه کوه های اوزوملو را پیشنهاد می دهم.

قایق رانی در منطقه گوچک

اگر زندگی در منطقه ای مانند بندر یا اسکله را می پسندید. اگر به تفریحاتی مانند قایقرانی، علاقه دارید، ما به شما زندگی در فتحیه ترکیه منطقه گوچک را پیشنهاد می دهیم. در ماه های تابستان، بسیاری از قایق های تفریحی بین المللی برای لذت بردن از فضای جذاب منطقه فتحیه، به اسکله این منطقه نیز سر می زنند. مرکز Gocek دارای یک ساحل شنی نیست که بتواند از آن برای تفریحات ساحلی، بهره مند شوید اما به دلیل وجود آبشارها و خلیج هایی که مسافرت در خط ساحلی را به یک لذت دریانورد تبدیل می کند، مشهور است.

نکته قابل توجه در مورد Gocek این است که مقررات مربوط به ارتفاع ساختمان حداقل است، بنابراین نمای دریا شما تضمین می شود و فضای شهر کوچک را که برای آن شناخته شده است، حفظ می کند. شما از این منطقه تا مرکز شهر فتحیه 30 دقیقه با ماشین فاصله دارید.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)