ساده ترین روش حمل اثاث منزل به ترکیه

حمل اثاث به ترکیه

با توجه به این ‌که امروزه قیمت دلار در حال افزایش است، حمل اثاث منزل به ترکیه به یکی از دغدغه مهاجران تبدیل‌ شده است. این روزها افراد زیادی هستند که با خرید خانه در ترکیه سرمایه ‌گذاری ‌هایی را انجام خواهند داد و در نهایت خود به این کشور مهاجرت می ‌کنند. درنتیجه در ترکیه به فکر شروع یک زندگی جدید هستند.

اگر شما هم در دسته این افراد قرار دارید یا این ‌که قصد دارید در آینده راهی ترکیه شوید، مطمئنا مشکل حمل اثاثیه منزل به ترکیه را دارا هستید. در ادامه مطالب نحوه حمل بار به ترکیه و سوالاتی که ممکن است در این‌ مورد برای شما پیش بیاید را پاسخ خواهیم داد.

حمل اثاث منزل به ترکیه

بهترین راه حمل وسایل به ترکیه

برای حمل اسباب منزل به ترکیه دو راه پیش روی شما قرار داد که یکی مسیر هوایی و دیگری مسیر زمینی است. انتخاب هر کدام از این دو روش به خود شما بستگی دارد و هر کدام از آن ‌ها مزایا و معایبی را دارا هستند.

حمل وسیله منزل به ترکیه از طریق راه هوایی

حمل اثاث منزل به ترکیه

همان ‌طور که گفته شد یکی از روش ‌های حمل لوازم خانه و بار به ترکیه از طریق هواپیما می‌ باشد که به ‌عنوان محبوب‌ ترین روش آن را معرفی می ‌کنند. در این نوع از انتقال وسیله، شما می ‌توانید از سرویس ‌هایی برای حمل اثاثیه خود استفاده نمایید و از کارگران و خدمه مخصوص حمل بار بخواهید که وسایل شما را جا به ‌جا کنند.

برای جا به‌ جا کردن وسایل منزل به ترکیه هواپیماهای مخصوصی وجود دارد. این روش به ‌عنوان سریع ‌ترین روش حمل اثاثیه به ترکیه شناخته می ‌شود که به صرفه‌ تر از راه زمینی می ‌باشد.

نکته مهم این است که هنگام حمل اثاث منزل به ترکیه از طریق هواپیما محدودیت ‌های زیادی پیش روی شما قرار دارد.

به ‌عنوان مثال هر چه وزن لوازم بیشتر شود هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت و حمل یخچال هم با هواپیما کاملا ممنوع می ‌باشد. بنابراین در صورتی ‌که حمل اثاث از راه زمینی برای شما میسر نباشد می ‌توانید از طریق هواپیما وسایل خود را به ترکیه انتقال دهند.

در ادامه هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه را به ترکیه را شرح می‌دهیم. پیش از این لطفا به موضوع حمل وسایل منزل به ترکیه از طریق زمینی نیز دقت کنید. 

حمل وسایل منزل از راه زمین به ترکیه

حمل وسایل منزل از راه زمین به ترکیه

بسیاری از مهاجرانی که راهی ترکیه می‌ شوند برای حمل وسیله ‌های منزل خود از راه زمینی استفاده خواهند کرد. چرا که با انتخاب راه زمینه محدودیتی برای حمل بار نخواهید داشت و هیچ‌ گونه هزینه اضافی هم پرداخت نخواهید کرد.

شما با استفاده از این روش می توانید یک شرکت را انتخاب نمایید تا بدون هیچ گونه مشکلی وسیله های شما را جا به جا نماید. این شرکت ها خدمات حمل و نقل بین المللی را انجام خواهند داد. بنابراین به راحتی اسباب شما را به ترکیه انتقال می دهند.

معمولاً بسیاری از این قبیل شرکت‌ ها از کامیون‌ های کانتینری برای حمل اثاث منزل به ترکیه استفاده خواهند کرد. بعد از این ‌که کار بارگیری وسایل به اتمام برسد تمامی آن‌ ها را به گمرک ارسال می‌ کنند.

سپس بعد از انجام کارهای گمرکی وسیله‌ های شما به مرز ارسال خواهند شد که در نهایت در مرز ترکیه می ‌توانید آن‌ ها را تحویل بگیرید.

معمولاً شرکت ‌های ایرانی که وظیفه حمل اثاث منزل به ترکیه را برعهده می ‌گیرند تحویل درب منزل در کشورهای خارجی نخواهند داشت. یعنی بعد از این ‌که بار شما از گمرک ترخیص شود باید کامیونی را تهیه کنید تا تمامی وسایل شما را به محل مورد نظر برساند.

نکات مهم در مورد هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه

نکات مهم در مورد هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه

لازم به ذکر است که بگوییم بیشتر شرکت های سرویس‌ دهنده‌ حمله اثاث به کشورهای اطراف وظیفه بسته ‌بندی وسایل شما را برعهده خواهند گرفت. آن ها از جعبه ‌های مناسب حمل بار استفاده می ‌کنند.

همچنین استفاده از ضربه گیرها را هم در کار خود فراموش نخواهند کرد. فرقی ندارد که وسیله‌ های شما از راه زمینی یا هوایی به کشورهایی چون ترکیه ارسال شوند. در هر صورت ممکن است آسیب ‌هایی به لوازم شما وارد شود؛ بنابراین قبل‌از بارگیری وسایل باید تمامی وسایل منزل خود را بیمه کنید.

اگر بخواهید در مورد هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید، باید بگوییم که استفاده از راه زمینی ممکن است هزینه‌ های بیشتری را برای شما ایجاد کند. چرا که یک کامیون باید در ایران تهیه نمایید تا بتوانند تمامی اسباب و وسایل شما را به منزل شما برسانند.

باید از تمامی وسایل خود یک لیست تهیه نمایید و هنگام دریافت وسیله‌ ها در گمرک ترکیه این لیست را باید به‌ صورت ترجمه‌ شده ارائه دهید. از طرفی باید بگوییم که وسیله ‌های خود را باید در جعبه‌ های چوبی خاصی بسته ‌بندی نمایید و گواهی ‌نامه‌ های معتبر بین‌ المللی نیز برای آن‌ ها صادر کنید تا در ترکیه جریمه‌ های سنگینی برای شما به بار نیاورند.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)