سایت های کاریابی در ترکیه

61b6e2ae3f7e0N

سایت های کاریابی در ترکیه همانند سایر کشورهای جهان، برای مردمی که در این کشور اقامت نداشته اما علاقه به کار کردن و زندگی در کشور ترکیه را دارند، بسیار کاربردی هستند. همواره افراد بسیاری از طریق سایت های کاریابی اقدام به پیدا کردن شغل و درنهایت مهاجرت دائم یا موقت به کشور موردنظر می‌کنند.

کشور ترکیه نیز جزو کشورهای پیشرفته است و از نظر اقتصادی در جایگاه خوبی قرار دارد. افراد زیادی به خصوص از ایران، علاقه فراوانی به کار کردن در این کشور و کسب درآمد یورویی یا دلاری دارند. از این جهت ما مقاله ای تحت عنوان وب سایت کاریابی ترکیه تولید کرده و در اختیار شما قرار داده ایم تا شاید بتوانیم در این مسیر  همراه‌تان باشیم و کمکی در جهت افزایش سرعت کارتان کرده باشیم.

مسلماً کار کردن، آن هم در یک کشور دیگر شرایط و قوانینی دارد که بایستی با آنها آشنا بوده و ویژگی های مدنظر آنها را برای به دست آوردن شغل موردنظرتان دارا باشید. در ادامه، ما این موارد را بررسی می کنیم و چشم اندازی روشن به شما می دهیم تا با شرایط و سایت های کاریابی در ترکیه بیشتر آشنا شوید.

شرایط دریافت اجازه کار در ترکیه

در کشور ترکیه مهم‌ترین بخش های اقتصادی شامل کشاورزی، تولید و گردشگری هستند. ترکیه با توجه به توسعه‌ای که در این بخش‌ها داشته است، توانسته جزو کشورهایی باشد که بیشتر جذب نیرو و استخدام را به خود اختصاص می دهند.

در اولین مرحله از شروع کار، شما نیاز به دریافت اجازه کار در ترکیه دارید. اما اجازه کار زمانی برای شما صادر می شود که شما ویزا داشته باشید. اگر ساکن کشوری هستید که برای سفر و مهاجرت به ترکیه نیاز به ویزا ندارید، می توانید با نامه ای رسمی و امضا شده از سوی یک شرکت ترکی، به سایت وزارت امور خارجه ترکیه رفته و از طریق آن سایت، اقدامات اولیه را انجام دهید.

از سوی دیگر، شخصی که درخواست اخذ ویزا ترکیه را دارد، باید دارای شغل باشد، که این امر به 2 صورت امکان پذیر است:

1. در روش اول شما می توانید با اقدام مستقیم از طریق سفارت یا کنسولگری ترکیه، درخواست کار بدهید. ممکن است این فرآیند کمی زمان‌بر باشد؛ درنتیجه، اگر از این روش اقدام کردید، بایستی کمی صبوری کنید.

2. در روش دوم شما می توانید درخواست کار را خودتان شخصاً ارسال کنید. در این حالت، اما نیازمند تأیید یک کارفرما، در سایت وزارت امور خارجه ترکیه بایستی باشید.

در صورتی که شما موفق شدید جایگاه شغلی مدنظرتان را بدست آورید و شغلی را پیدا کردید که متناسب با مهارت‌ها و علایق‌تان بود، پس از گذشت 1 سال باید کارفرما قراردادتان را تمدید کند. با این کار، اقامت شما 3 سال دیگر مجدداً تمدید می شود. ناگفته نماند فرد متقاضی می بایست 2 هفته مانده به تاریخ پایان اقامتش، اقدام به تمدید آن کند.

معرفی 5 سایت کاریابی در ترکیه

سایت معتبر کاریابی در ترکیه به وفور وجود دارد و تمامی مواردی که قرار است در ادامه به شما معرفی کنیم، جزو سایت هایی هستند که بابت امنیت و فاش شدن اطلاعاتتان به هیچ عنوان نیاز نیست نگران باشید. در این سایت ها هرگونه پوزیشن شغلی که فکرش را بکنید وجود دارد، اگر تمایل دارید تا در ترکیه مشغول به کار شوید، حتماً به آنها سر بزنید.

سایت کاریابی Kariyerzirvesi.com

سایت Kariyerzirvesi.com جزو بهترین سايت هاي كاريابي در تركيه می باشد. این سایت علاوه بر اینکه آگهی های زیادی را در رابطه با استخدام نیرو در پوزیشن‌های مختلف در اختیار کاربران قرار می دهد، این امکان را به آنها می دهد تا نظرات افراد متخصصی که در رابطه با پوزیشن کاری یا شرکت مربوطه وجود دارند را مطالعه کنند.

وب سایت کاریابی eleman.net

وب سایت کاریابی eleman.net با اینکه هنوز در حال توسعه است، اما آگهی‌های بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ را در خود جای داده و برای افراد، صنایع زیادی را لیست کرده تا دست آنها در انتخاب شغل مدنظر باز باشد.

وب سایت elemanonline.com.tr

وب سایت elemanonline.com.tr که جزو یکی از سایت های معتبر کاریابی در ترکیه می باشد، اصل تمرکز خود را بر روی ثبت آگهی کار و کارگری قرار داده است. اگر به این سایت سر بزنید احتمال اینکه کمی سردرگم شوید وجود دارد؛ زیرا تعداد آگهی‌های آن بسیار زیاد است. اما برای شما که به دنبال موقعیت شغلی مناسبی هستید، کاملاً نکته مثبت و خوبی می باشد.

وب سایت secretcv.com

وب سایت secretcv.com هم یک سایت کاریابی کار در ترکیه می باشد که اگر به دنبال شغلی مطمئن و ادامه دار هستید، می‌تواند به شما بسیار کمک کند. سایت سکرت سی وی یکی از بهترین ها و قدیمی ترین ها در این زمینه می باشد. مبنای اصلی این سایت اعتماد مردم و امنیت کاربرانش است و به همین دلیل به این دو فاکتور بهای زیادی می دهد.

وب سایت کاریابی در ترکیه yenibiris.com

وب سایت yenibiris.com نیز یکی دیگر از سایت های کاریابی ترکیه است که قدمت زیادی دارد و مردم زیادی هم در ترکیه هم در دیگر کشورها از آن برای پیدا کردن شغل موردعلاقه‌شان استفاده می‌کنند. در این سایت شما می توانید بر اساس شهر مدنظر، رشته تحصیلی یا کاری، حقوق درخواستی و دیگر فیلدهای کاری، شغل مدنظرتان را پیدا کرده و در صورت تائید شدن، مشغول به کار شوید.

سایت های معتبر کاریابی در ترکیه بسیار زیاد هستند و قطعاً در آینده ما مواردی بیشتری را برای شما عزیزان موردبررسی قرار می دهیم. تمامی موارد بالا جزو سایت های کاریابی در ترکیه هستند که هم مردم و هم دولت این کشور، آنها را تأیید کرده اند.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)