شهر کالکان در ترکیه | جزیره ای جذاب در آنتالیا

شهر کالکان در ترکیه

یکی از مکان‌ های پرطرفدار برای گردشگران، شهر کالکان در ترکیه است. این کشور دارای جاذبه ‌های توریستی بی‌شماری است. هر شهر آن نیز جاذبه‌های خاص خود را دارد. شهر کالکان در استان آنتالیا در جزیره ای همجوار دریای مدیترانه می باشد و سواحل بسیار زیبایی دارد که توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب می‌کند. جاهای دیدنی آنتالیا بسیارزیاد است. در استان آنتالیا شهر کالکان یکی از زیبا ترین مناطق برای زندگی می باشد.

اگر می‌خواهید از جاذبه‌ های طبیعت‌ گردی و باستانی کالکان استفاده کنید و در زمان سفر به آنتالیا به این منطقه نیز بروید، با ما همراه باشید تا به خوبی با این شهر و جاذبه های گردشگری اش، آشنا شوید.

زندگی در کالکان ترکیه

زندگی در کالکان ترکیه

هنگامی‌که از دور به کالکان نگاه می‌کنیم، این حس در شما به وجود می آید که این شهر بر روی آب شناور است. کالکان یکی از زیباترین شهرهای ترکیه می باشد به گونه ای که شما در اولین نگاه، آن را در میان کوه و دره می بینید. در نتیجه برای علاقه ‌مندان به شهرهای ساحلی با طبیعت بسیار زیبا می‌ تواند مقصد مناسبی باشد.

بسیاری از افراد علاقه مند به طبیعت بکر، شهر کالکان در ترکیه را ترجیح می‌دهند تا شهرهای مانند استانبول و آنکارا. برای زندگی در کالکان ترکیه باید بدانید که این شهر مکانی برای خانه ‌های لوکس و زیباست. شهر کالکان در ترکیه به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد هیچ‌گاه به یک شهر با خانه ‌های بتنی تبدیل نشده است. اگر قصد مهاجرت به کالکان را دارید باید این را در نظر داشته باشید. خرید ملک در ترکیه راحت ترین راه برای دریافت اقامت این کشور می باشد.

آیا خرید خانه در شهر کالکان ترکیه کار درستی است؟

همان‌طور که گفتیم کالکان به دلیل طبیعت زیبا و محصور کننده اش انتخاب افراد زیادی است که قصد مهاجرت دارند. این شهر برای ایرانیان کمی ناشناخته است اما در کشورهای دیگر این شهر را کامل می‌شناسند و در این شهر زیبا سرمایه‌گذاری می‌کنند.

هنگامی‌که برای اولین بار وارد این جزیره می‌شوید اولین چیزی که می‌ بینید خانه‌ های ویلایی بسیار لوکس و زیباست. این خانه‌ ها از دامنه کوه به سمت ساحل کشیده می‌ شوند و این ‌یکی از دلایلی است که بسیاری از کسانی که قصد سرمایه‌گذاری دارند مخصوصاً اروپایی ‌های و بخشی از ملیت‌ های خاورمیانه به این شهر هجوم آوردند. پیشرفت در این شهر حتمی است. مردم به این شهر می‌آیند تا زندگی لوکس را در کنار سواحل مدیترانه تجربه کنند. پس خرید خانه در شهر کالکان یکی از منطقی ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

جاذبه ‌های دیدنی کالکان

جاذبه ‌های دیدنی کالکان

این جزیره جاذبه ‌های دیدنی بسیار دارد. دو جاذبه گردشگری خاص این شهر عبارت اند از:

  • جزیره تاریخی ککوآ
  • ناحیه باستانی تلوس

مردمی که در این شهر زندگی می‌کنند ارزش بسیار زیادی برای آثار باستانی خود قائل اند و بسیار مراقبند که این جاذبه ‌های شگفت‌ انگیز آسیبی نبینند. تمام جاذبه ‌های گردشگری شهر کالکان در ترکیه ختم به آثار باستانی و تاریخی نمی‌شود. این شهر زیبا مکان ‌های تفریحی زیادی دارد که عبارت اند از:

  • تنوع تفریحات آبی
  • لذت بردن از تماشای ساحل فیروزه‌ ای
  • انواع ورزش ‌ها و طبیعت‌ گردی
  • کوه ‌نوردی

کارهای که در کالکان باید انجام داد

یکی از دلایلی که افراد از شهر کالکان در ترکیه لذت می‌برند کارها و تفریحات زیادی است که می ‌توانند انجام دهند.

بهترین زمان برای سفر به کالکان

بسیاری از افرادی که علاقه مند زندگی در کالکان ترکیه هستند برای کسب درآمد متکی به توریست می باشند. خیلی سؤال پرسیده می‌شود که چه زمانی برای آمدن به کالکان مناسب است؟ برای سفر به این منطقه از ماه می تا اکتبر از طریق زمینی، هوایی و دریایی آسان است و سفر از ماه اکتبر تا اوایل آوریل کاهش می ‌یابد. علاوه بر همه این موارد اتوبوس در تمام سال در این مسیر تردد می کند و مسافران می‌توانند تجربه بسیار خوبی برای سفر با اتوبوس داشته باشند و از مسیر در طول سفر لذت ببرند.

اجاره دادن منزل در کالکان ترکیه

بسیاری از افرادی که در شهر کالکان سرمایه‌گذاری کرده‌اند، این سؤال را می‌پرسند آیا می‌شود آیا اجاره خانه در کالکان امکان پذیر است؟

بله. دلیل این درخواست می‌تواند این باشد که تقاضای اجاره در این منطقه به‌شدت بالاست. باید دقت داشته باشید برخی قوانین مانند مالیات بر درآمد نیز وجود دارد. البته باید گفت با یکسری بازاریابی‌های هوشمندانه می‌توان بازگشت سرمایه خوبی را به همراه آورد.

جهت خرید ملک در ترکیه با ما درتماس باشید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)