فروش ملک اقساطی 36 ماهه در بهترین نقطه استانبول

فروش اقساطی ملک در ترکیه

وجود پروژه‌های متعدد در محله‌های مختلف استانبول باعث شده است تا این شهر یکی از مقاصد اصلی برای فروش ملک اقساطی و نقدی باشد. برای خرید ملک در این شهر باید نسبت به بهترین مناطق آن اطلاعات داشته باشید. بنابراین برای کمک به شما، در این مقاله قصد داریم شما را بهترین مناطق استانبول آشنا کنیم، پروژه‌های موجود در این مناطق را به شما معرفی کرده و شرایط هرکدام را به تفکیک برای شما بیان کنیم تا در انتها بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید ملک بگیرید.

بهترین نقطه استانبول برای خرید ملک اقساطی کجاست؟

دغدغه اصلی افراد در هنگام خرید ملک اقساطی در استانبول یا حتی ایران شناخت مناطق مختلف است؛ به همین دلیل در این بخش معرفی بهترین بخش‌های استانبول را برای شما انجام می‌دهیم تا با امکانات و شرایط موجود در آن‌ها آشنا شوید.

1- کایتحانه (Kâğıthane)

این منطقه در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. کایتحانه (Kâğıthane) از سمت شمال با بخش ساریر، از سمت جنوب شرق بابشیکتاش و شیشلی و جنوب غربی آن نیز با بابی‌اوغلو همسایه است. در زمان فتح استانبول به دست بایزید، در این منطقه یک کارخانه کاغذ‌سازی بوده که همین موضوع باعث نامگذاری این منطقه به نام کاهیتحانه به ترکی یا همان کاغذ‌سازی، به فارسی گردیده است. طبق آخرین آمار 6 مجموعه آموزشی پیش‌دبستانی، 49 مدرسه ابتدایی و 15 مرکز آموزش دبیرستان در این منطقه وجود دارد. تعداد بیمارستان‌های این منطقه 21 عدد است و 40 داروخانه نیز برای تهیه داروهای مختلف در این بخش اروپایی استانبول موجود است که باعث می‌شود تا استقبال از این منطقه زیاد شود و ساخت پروژه‌های مسکونی در آن افزایش یابد.

قسمت شمالی و جنوبی کایتحانه (Kâğıthane) به اتوبان‌های اصلی شهر استانبول می‌رسند. همچنین از قسمت جنوبی آن خطوط مترو کاپاتاش و محمود‌بی می‌گذرند. براساس آخرین آماری که در سال 2016 گرفته شده، جمعیت این منطقه چیزی در حدود 439/685 است. این بخش دارای آثار دیدنی بسیاری از جمله موزه مینیاتورک، مسجد سعد‌آباد و تفرجگاه خاص باغچه است که می‌توانید از آن‌ها برای گذراندن اوقات فراغت خودتان استفاده کنید.

2- زیتین بورنو (Zeytinburnu)

زیتین بورنو (Zeytinburnu) از 12 محله مختلف زیر تشکیل شده است:

 • BeŞtelsİz Mahallesİ (بشتل سیز محله)
 • GÖkalo Mahallesİ (گوکالپ محله)
 • KazlIÇeŞme Mahallesİ (کازیلی چشمه محله)
 • Maltepe Mahallesi (مال تپه محله)
 • Merkezefendİ Mahallesi (مرکز افندی محله)
 • NurİpaŞa Mahallesi (نوری پاشا محله)
 • Seyİtnİzam Mahallesi (سییت نیظام محله)
 • SÜmer Mahallesi (سومر محله)
 • Telsİz Mahallesi (تلسیز محله)
 • Velİefendİ Mahallesi (ولی افندی محله)
 • Yenİdogan Mahallesi (ینی دوعان محله)
 • YeŞİltepe Mahallesi (یشیل تپه محله)

زیتین برنو استانبول

وجود دو مجتمع تجاری مرکز خرید اولیوییوم اوتلتOlivium Outlet Center و زریوج پورت شاپینگ مالZeruj Port Shopping Mal باعث شده تا افراد ساکن در این منطقه برای خرید نیازی به خروج از آن را نداشته باشند. همچنین استادیوم نامک شویک (Namık Şevik Stadyumu) در این منطقه قرار گرفته است.  دانشگاه‌های موجود در این منطقه شامل موارد زیر می‌شوند:

 • دانشکده پرستاری دانشگاه کُچ Koç Universitesi Hemşirelik Fakültesi
 • دانشگاه بنیاد فاتح سلطان محمد Fatih Sultan Mehmet Foundation Universtesi
 • مجموعه دانشگاهی ایستینیه Istinye Universitesi Güney Kampüsü
 • دانشگاه بیرونی (پزشکی) Biruni University
 • مجموعه دانشگاهی آرل استانبول جویزلی Istanbul Arel Universitesi Cevizlibağ Yerleşkesi

گذشتن اتوبان E5 از وسط استانبول و عبور خط متروی مارمارای از جنوب این منطقه، سبب آسان‌شدن حمل و نقل و جابه‌جایی از نقاط مختلف استانبول به این منطقه و برعکس می‌گردد.

3- ایوب سلطان (Eyüpsultan )

مساحت منطقه ایوب سلطان (Eyüpsultan) 242 کیلومتر است و 21 محله مختلف را شامل می شود. جمعیت این منطقه براساس آخرین سرشماری، 383 هزار نفر است. در این بخش از استانبول دو ساحل قرار گرفته که یکی از آن‌ها، به نام شاخ طلایی معروف است و دیگری نیز در میان محله‌های آکپینار و چیفتالان قرار دارد. علت نامگذاری این منطقه قرارگیری مسجد ایوب سلطان در این منطقه است. همچنین افراد ساکن در این بخش می‌توانند به بازدید از آرامگاه ابوایوب آل‌انصار نیز بروند. مکان‌های دیدنی بسیار دیگری همچون تپه پیر‌لوتی، برکه گوکتروک، پارک تفریحی آیوات و مدرسه تاریخی جعفرپاشا در این منطقه قرار دارند.

باکر‌کوی (Bakırköy)

اگر به دنبال یکی از قدیمی‌ترین محله‌های استانبول در بخش اروپایی می‌گردید تا بتوانید در آن ملک بخرید، باید از باکرکوی (Bakırköy) بازدید کنید. این منطقه میان اتوبان E5 و دریای مرمره قرار دارد. برای جابه‌جایی در این منطقه می‌توانید از ایستگاه اتوبوس آکبیک فاتح، خط تراموای T1 و ایستگاه متروی تکسیم یا خط M2، استفاده کنید. قدمت این بخش استانبول به دوران بیزانس باز می‌گردد. در این بخش ساختمان‌های بسیاری مانند کمپ مارتیوس، دادگاه تریبونالز و کلیسای سنت جان باپتیست وجود دارد که متعلق به آن دوران هستند. عثمانی‌ها از این منطقه به عنوان تفرجگاه تابستانی خودشان استفاده می‌کردند.

باکرکوی استانبول

4- گونگورن (Güngören)

گون‌گورن (Güngören) به عنوان یکی از کوچک‌ترین مناطق استانبول شناخته می‌شود؛ مستقل‌شدن این بخش به سال 1992 برمی‌گردد و تا قبل از آن جزو دیگر مناطق بود. این بخش قطب پوشاک استانبول است و در آن می‌توان تولیدی‌های زیادی مربوط به این حوزه را مشاهده کرد.

5- بایرام پاشا (Bayrampaşa)

منطقه بایرام پاشا یکی از مناطق اروپایی استانبول است و موقعیت قرارگیری این محله به صورتی است که از شمال با بخش قاضی عثمان پاشا و از سمت شرق و غرب با مناطق ایوب سلطان و اسنلر همسایه است و در نهایت قسمت جنوبی آن در مجاورت محله زیتون بورنو قرار دارد.

فروش ملک اقساطی در ترکیه چه شرایط دارد؟

در ترکیه برای خرید اقساطی منزل نیاز است که ابتدا 30 درصد از مبلغ خرید را به صورت نقدی پرداخت کنید و بقیه مبلغ نیز را باید در تعداد اقساط موردنظر پرداخت نمایید. نکته حائز اهمیت این است که تا انتهای پرداخت اقساطی مبلغ خانه، سندی به نام شما زده نمی‌شود. خرید قسطی را می‌توانید از طریق بانک نیز به انجام برسانید. در هنگام پرداخت اقساط ملک‌ها در ترکیه سودی پرداخت نخواهید کرد و این مبلغ صفر ریال خواهد بود.

فروش ملک اقساطی در ترکیه

مدارک لازم برای فروش ملک اقساطی به شرح زیر است:

 • پاسپورت خریدار و ترجمه رسمی آن به زبان ترکی
 • شماره مالیاتی
 • 2 قطعه عکس از خریدار و 1 قطعه عکس از فروشنده
 • وکالت نامه رسمی در صورت عدم حضور خریدار
 • مترجم معتبر در صورت عدم تسلط خریدار به زبان ترکی
 • اسناد مربوط به ارزش ملک و تاییدیه شهرداری
 • سند تاپو
 • مدارک نشان دهنده عدم سوءپیشینه و نداشتن بدهی
 • فیش حقوقی
 • کپی پرینت حساب های بانکی در ایران یا ترکیه
 • افتتاح حساب بانکی در ترکیه

بهترین پروژه‌های خرید ملک اقساطی در ترکیه

در این قسمت قصد داریم سه پروژه در حال انجام در تیم آسیاملک، برای خرید به صورت اقساط معرفی کرده و امکان هر پروژه را بررسی کنیم:

1- پروژه Centric Istanbul

پروژه Centric Istanbul در حال حاضر در مرحله ساخت قرار دارد و خرید آن به صورت نقدی و اقساط وجود دارد. این پروژه در قسمت Basın Ekspres در بخش اروپایی استانبول قرارگرفته است و ساخت و ساز آن در تاریخ یک دسامبر سال 2023 تکمیل می‌شود. در اطراف این پروژه آبگیر‌های مختلف قرار گرفته است که می تواند به ایجاد محیطی آرامش بخش کمک کند. اگر این منطقه را برای سکونت انتخاب کنید، به دریا نیز نزدیک هستید و امکان پیاده‌روی در کنار ساحل آن را نیز خواهید داشت.

2- پروژه Loft Valentine

منطقه قرارگیری پروژه Loft valentine نیز در منطقه Basın Ekspres قرار گرفته است. این ساختمان دارای دو قسمت تجاری و مسکونی در حال ساخت است. خرید واحدهای این پروژه را می‌توانید هم به صورت اقساطی و هم به صورت نقد انجام دهید. تعداد طبقات فاز مسکونی آن 11 عدد است و مساحت تقریبی 12000 متر مربعی دارد.

در نزدیکی این پروژه ایستگاه مترو، بزرگراه e-5 ،Tem و بزرگراه مارمارا شمالی قرار گرفته است که حمل و نقل از این مجتمع مسکونی به نقاط دیگر را بسیار راحت می‌کند. همچنین در نزدیکی Loft Valentine دانشگاه، بیمارستان دولتی و خصوصی و مرکز خرید وجود دارد. از نظر امنیت نیز نیازی به نگرانی نیست، زیرا این واحد مسکونی_تجاری از نگهبانی و سیستم کنترل هوشمند برخوردار است.

پروژه loft valentine

فروش اقساطی ملک برای افرادی که امکان پرداخت تمام مبلغ را ندارند، می‌توانند یکی از گزینه های ایده آل به شمار رود. ما در این مقاله سعی کردیم بهترین مناطق استانبول را بررسی کنیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را برای یک خرید مطمئن داشته باشید.

برای خرید ملک اقساطی می‌توانید جزییات هر پروژه را بررسی کرده و در صورت وجود سوال با کارشناسان آسیاملک در ارتباط باشید. راه های ارتباط با ما از طریق شماره تلفن 0912812455 در ایران و 00905548756088 در ترکیه امکان پذیر می باشد.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)