فروش واحد دو خواب در استانبول ترکیه یک راه سرمایه گذاری مطمئن

خرید ملک دو خواب در استانبول ترکیه

آیا می‌دانستید که با خرید واحد دو خواب در استانبول ترکیه می‌توانید اقامت ترکیه را دریافت کنید؟ اگر به دنبال سرمایه‌گذاری بلندمدت هستید، خرید واحد دو خواب در ترکیه را به‌عنوان یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید.

در این مطلب می‌خواهیم درمورد ویژگی‌ها و مزایا خانه‌های دو خواب نسبت به خانه‌های کوچک‌تر و یا بزرگ‌تر صحبت کنیم. همچنین خواهید خواند که خرید واحد دو خواب برای چه افرادی مناسب خواهد بود. در انتها نیز بررسی کنیم که آیا خرید واحد دو خوابه مقرون‌به‌صرفه است یا خیر؟ پس تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

خرید خانه درترکیه

در ترکیه خانه بزرگ بخریم یا کوچک؟

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تمام سرمایه خود را صرف خرید خانه‌ای بزرگ و باشکوه کنند. این تصور رایج تا سال‌ها در میان مردم پرطرف‌دار بود. اما امروزه با توجه ‌به شرایط اقتصادی نابسامانی که شاهد هستیم، گذاشتن تمام سرمایه در خرید خانه لوکس و بزرگ منطقی به نظر نمی‌رسد به‌خصوص اگر قصد شما از خرید خانه، اخذ اقامت ترکیه باشد.

برای اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید خانه در ترکیه، شرایط حداقلی وجود دارد که می‌توانید با پذیرفتن آن شرایط اقامت کشور ترکیه را دریافت کنید. منظور از حداقل شرایط، حداقل قیمت ملکی هست که برای دریافت اقامت ترکیه باید خریداری کنید.

شما با خرید خانه کوچک دو خوابه‌ای که حداقل قیمت 250 هزار (حدود 7.5 میلیارد تومان) داشته باشد، می‌توانید اقامت کشور ترکیه را بگیرید؛ بنابراین نیازی به خرید خانه بزرگ‌تر نخواهید داشت. این راه مقرون‌به‌صرفه‌ای برای اخذ اقامت ترکیه خواهد بود. پیشنهاد ما این است که با حداقل قیمت قابل‌قبول برای گرفتن اقامت ترکیه اقدام کنید و مابقی سرمایه خود را در جای دیگری بکار گیرید.

مزایا واحد دو خواب در استانبول ترکیه

خرید خانه‌های لوکس و متراژ بالا در توان همه افراد نخواهد بود؛ ولی از طرفی خرید واحد دو خواب برای بیشتر اقشار متوسط جامعه امکان‌پذیرتر است. اگر به شما بگوییم که با خرید یک واحد دو خواب نیز می‌توانید اقامت کشور ترکیه را بگیرید، باز هم خواهان خرید خانه‌ای متراژ بالا با تعداد خواب‌های بیشتر هستید؟

مسلماً کار منطقی این است که خانه‌ای نقلی که نیازهای ما را برطرف کند و حداقل قیمت موردنیاز برای دریافت اقامت ترکیه داشته باشد خریداری کنیم و با بقیه سرمایه خود ماشین و یا زمین بخریم چرا که از قدیم گفته‌اند تمام تخم‌مرغ‌های خود را نباید در یک سبد انداخت.

اما مزایا واحد دو خواب چه هستند؟ مزایای واحد دو خواب شامل موارد زیر می‌شود:

  • مناسب‌تر بودن قیمت آن نسبت به واحدهای سه یا چهار خواب و در نتیجه خرید راحت‌تر آن
  • هزینه بر نبودن واحد دو خواب نسبت به واحدهای سه یا چهار خواب
  • راحت‌تر بودن رسیدگی و نظافت یک واحد دو خواب نسبت به واحدهای بزرگ‌تر با تعداد خواب بیشتر
  • پایین بودن هزینه بیمه یک واحد دو خواب
  • پایین بودن مالیات یک واحد دو خوابه
  • پایین بودن قبض شارژ واحد دو خوابه
  • پایین بودن هزینه تعمیر و نگهداری از واحد دو خوابه
  • راحت‌تر بودن فروش واحد دو خوابه نسبت به خانه‌هایی با تعداد خواب بیشتر
  • راحت‌تر بودن پرکردن واحد دو خوابه نسبت به خانه‌های بزرگ‌تر با تعداد خواب بیشتر

مزایای واحد دو خواب در استانبول

خرید خانه دو خواب برای چه افرادی مناسب است؟

اگر خانواده دو یا سه نفره دارید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای اخذ شهروندی ترکیه، خرید ملک در استانبول است. اگر قصد مهاجرت به ترکیه را با حداقل سرمایه ممکن دارید، قطعاً خرید واحد دو خواب در استانبول ترکیه یکی از بهترین گزینه‌های پیشروی شما خواهد بود؛ چراکه با یک تیر دو نشان زده‌اید.

به این معنا که هم صاحب‌خانه‌ای مقرون‌به‌صرفه با امکانات بالا در یک کشور پیشرفته شده‌اید، هم می‌توانید برای اخذ شهروندی و دریافت پاسپورت ترکیه اقدام کنید. با این کار آینده خود و فرزندانتان را تضمین خواهید کرد.

خرید واحد دو خوابه در استانبول ترکیه

اگر دنبال زندگی بی‌دغدغه و راحت در کشور ترکیه هستید، خرید واحد دو خوابه در استانبول ترکیه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کشور ترکیه طبیعت بسیار زیبا، آب‌وهوای فوق‌العاده، آزادی و اقتصاد بسیار بهتری نسبت به ایران دارد. همچنین موقعیت‌های شغلی بسیاری در این کشور وجود دارد که شوق مهاجرت به این کشور را بیشتر می‌کند.

با ورود به کشور ترکیه، شانس شما برای مهاجرت به کشورهای اروپایی نظیر آلمان، فرانسه و غیره بیشتر می‌شود و شانس خود را برای همکاری با برندها و شرکت‌های معروف در سطح جهانی بیشتر می‌کنید. با خرید واحد دو خوابه می‌توانید اقامت موقت و یا حتی شهروندی ترکیه را دریافت کنید. فقط کافی است موقعیت مکانی ملک خود را تعیین کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قیمت خرید واحد دو خواب در ترکیه

شاید تصور کنید که قیمت فروش خانه در ترکیه بسیار بالاست. اما این تصور اشتباه است؛ چراکه چند سالی است که قیمت خرید و فروش خانه در ترکیه بسیار نزدیک به ایران شده است. قیمت خرید خانه در ترکیه از یک میلیارد تومان شروع می‌شود. با یک میلیارد تومان می‌توانید خانه دسته دوم تر و تمیزی خریداری کنید؛ اما اگر قصد خرید خانه نوساز دارید، حداقل سرمایه لازم حدود 2 میلیارد و 400 میلیون تومان (160 تقریباً هزار دلار) است که می‌توانید به‌صورت اقساطی با این مبلغ خانه بخرید.

دقت کنید که برای دریافت اقامت کشور ترکیه حداقل سرمایه لازم 7.5 میلیارد (250 هزار دلار) خواهد بود و در صورت خرید ملک با مبلغ گفته شده در بالا، به شما اقامت تعلق نخواهد گرفت؛ اما با خرید خانه‌ای به ارزش 1 یا 2 میلیارد می‌توانید سرمایه‌گذاری خوبی را در کشور ترکیه داشته باشید.

قیمت ملک دو خواب درترکیه

نتیجه گیری

همان‌طور که ملاحظه کردید، خرید واحد دو خواب مقرون‌به‌صرفه است و خرید و فروش آن نسبت به خانه‌های متراژ بالا راحت‌تر خواهد بود. اگر قصد شما از خرید ملک در ترکیه گرفتن اقامت این کشور است، توصیه می‌کنیم که به خرید واحد دو خواب در استانبول ترکیه فکر کنید.

با توجه‌ به مزایایی که از خرید واحد دو خواب در این مطلب اشاره شد، خرید واحد دو خوابه بسیار کم‌هزینه‌تر از واحدهای دو واحد به بالا خواهد بود و زمانی که تصمیم به فروش آن داشته باشید، به‌راحتی می‌توانید آن را بفروشید؛ چرا که افراد بیشتری وسع خرید خانه‌های کوچک را نسبت به خانه‌های بزرگ دارند.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)