مرکز خرید استانبول مال

مرکز خرید استانبول مال
مرکز خرید استانبول مال

استانبول مال که به عنوان مدرن ترین مرکز خرید ترکیه شناخته می شود، قرار است در این مقاله موردبررسی قرار بگیرد تا شما عزیزان با این مرکز خرید بزرگ و جذاب به خوبی آشنا شوید. بی شک در ترکیه، به خصوص شهر استانبول که یکی از شهرهای مهم از بعد گردشگری، تفریحی و توریست است، مرکز خریدهای فراوانی وجود دارد که اگر بخواهیم در این مقاله راجع به آنها صحبت کنیم، بسیار طولانی می شود. درنتیجه ما برای هرکدام از این مراکز خرید محتوایی جداگانه تولید کرده و در اختیار شما می گذاریم.

اما در این محتوا تمام تمرکز ما بر استانبول مال است. آشنایی شما با این مرکز مجلل و مدرن باعث می شود تا سفر یا مهاجرتی بهتر به استانبول داشته باشید.

معرفی مرکز خرید استانبول مال

معرفی مرکز خرید استانبول مال

استانبول مال که بزرگ‌ترین مرکز خرید استانبول است، ترکیب مدرن بودن، خاص بودن و عظمت را برای شما به ارمغان آورده است. معمولاً کسانی که با خرید ملک در استانبول، اقامتشان را دریافت می کنند، خریدهای خود را از این فروشگاه انجام می دهند.

اگر هم با تورهای گردشگری تجربه سفر به استانبول را داشته باشید قطعاً افرادی را می بینید که ذوق و شوق زیادی نسبت به بازدید از این مرکز خرید دارند. البته این حجم از اشتیاق چندان هم بی دلیل نیست. 

مرکز خرید استانبول مال فضایی به وسعت 350 هزار متر مربع دارد. در آن 350 فروشگاه کوچک و بزرگ قرارگرفته است. سطح تنوع در محصولات و برند آنها بقدریست که گاهی شما دچار سردرگمی می شوید. همچنین برندهای بزرگی مانند ال سی وایکیکی، میس سلفریج، دکالتون، دبنهامز و… نیز در این مرکز خرید حضور دارند.

قطعاً اگر شما وارد استانبول مال شوید، 1 روز خود را در آن سپری می کنید. این مرکز خرید بهترین گزینه برای خرید اجناس لوکس و برند از معتبرترین برندهای جهان است.

استانبول مال تحت عنوان موی (MOI) نیز شناخته می شود و مخفف کلمه Mall Of Istanbul است. اکثر محلیان، این مرکز خرید را با این نام می شناسند. در این مرکز خرید، به منظور جا به جایی آسان و راحت، بالغ بر 50 آسانسور و 90 پله برقی در 4 طبقه تعبیه شده است.

ویژگی های استانبول مال

ویژگی های استانبول مال

ویژگی های استانبول مال به متراژ این مرکز خرید و حضور برندهای معتبر خلاصه نمی شود. استانبول مال دارای بزرگترین شهربازی سرپوشیده اروپا، به نام شهربازی موی پارک است که تفریحات آن مناسب برای هر سنی می باشد.

از سوی دیگر دارای بزرگترین مجموعه سینمایی ترکیه است و دائماً مشغول پخش فیلم های جدید روز و باکیفیت می باشد.

همچنین این مرکز سالن هنرهای نمایشی و فودکورتی فوق العاده با تنوع غذا در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده است.

در فودکورت استانبول مال برترین برندهای غذایی دنیا، نظیر مک دونالد، کی اف سی، خانه استیک ترکیه و… وجود دارند. همین امر موجب شده این فودکورت به یکی از برترین ها در ترکیه و استانبول تبدیل شود.

تمامی این نکاتی که ذکر کردیم، دست به دست یکدیگر داده اند تا مرکز خرید استانبول مال را از فضای تجاری خارج و وارد فضای توریستی و گردشگری کنند.

بزرگترین و مجهزترین مجموعه تفریحی کودکان نیز در این مرکز خرید وجود دارد. زمانی که شما به استانبول مال می روید، می توانید با خیال راحت کودکانتان را در این مجموعه بگذارید و خود به خرید و استفاده از دیگر امکانات آن مشغول شوید.

از دیگر ویژگی های مهم و بسیار هیجان انگیز استانبول مال، پارک برفی آن است که در موی پارک قرار دارد. هرچه از سرگرمی ها، ویژگی های آن بگوییم، کم است. در ادامه با تعداد دیگری از ویژگی ها و امکانات آن آشنا می شویم.

 • اتاق مادر و کودک
 • مناسب برای قرارهای عاشقانه
 • مجموعه موی صحنه
 • مرکز اورژانس و کمک های اولیه
 • اینترنت بی سیم و نامحدود رایگان
 • پارکینگ خانوادگی و رایگان
 • بولینگ آتلانتیس
 • نمایندگی گلوبال بلو
 • سینما با 16 سالن مجزا
 • کافی شاپ
 • و…

آدرس استانبول مال

آدرس استانبول مال به هیچ عنوان پیچیده و سخت نیست. کافیست به منطقه ایکیتلی رفته و پس از آن به بشکشهیر بروید تا به مجموعه تجاری و تفریحی استانبول مال برسید.

تصاویر مرکز خرید استانبول مال

تصاویر مرکز خرید استانبول مال

همانطور که مشاهده نمودید، تصویر فوق از تصاویر مرکز خرید استانبول بود که از مکان های مختلف آن به ثبت رسیده اند. قطعاً هرکسی با دیدن این تصاویر شوق رفتن سفر به استانبول و بازدید از این مجموعه را پیدا می کند.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)