منطقه اسنلر استانبول را بیشتر بشناسید!

خدمات مهاجرت به ترکیه

منطقه اسنلر استانبول یکی از مناطق اروپایی ترکیه محسوب می شود که از بخش جنوب با سلطان قاضی و از بخش شرق با عثمان پاشا و بایرام پاشا همسایه است. همچنین این منطقه از قسمت غربی با جیلار و باشاک و از شمال با منطقه گونگون در ارتباط است.

براساس تحقیقات انجام شده مساحت این منطقه حدود 227/5 می باشد که از 18 محله مختلف برخوردار است. اسنلر از لحاظ تاریخی جزء مناطقی می باشد که مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. در ادامه به شرح کامل معرفی منطقه اسنلر ترکیه پرداخته ایم. وجود کالج های معتبر در این منطقه باعث شد تا آن را از لحاظ فرهنگی ارتقا دهد.

معرفی جاذبه های تاریخی منطقه اسنلر استانبول

1- قنات تاریخی آتیشالان

یکی از مناطقی که از نظر زیبایی بسیاری از گردشگران را به خود جذب کرده است، قنات تاریخی آتشیالان است. در گذشته در این مکان لوله های آب گذر می کرنند که با ظرافت خاصی طراحی شده بودند. اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما از این قنات زیبا بازدید کنید.

2- مسجد سلطان تحمد اسنلر

از دیگر جاذبه های دیدنی منطقه اسنلر در استانبول مسجد سلطان احمد اسنلر است. این مسجد به عنوان یکی از برجسته ترین مناطق استانبول بشمار می رود که هرساله پذیرای تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی می باشد.

3- قصر هونکار استانبول

یکی از مکان هایی که نظر خیلی از مردم را جذب خود کرده است، قصر هونکار استانبول می باشد. این کاخ مربوط به دوران سلطنت سلطان سلیمان می باشد که در سال 1521 بنا شده است. قصر هونکار در سال 1603 مورد بازسازی قرار گرفت و هم اکنون به یکی از معروف ترین امکان دیدنی اسنلر در استانبول تبدیل شده است.

4- بنای تاریخی داوود پاشا

در گذشته مردم از این بنا به عنوان پادگان نظامی یاد می کرنند که محلی برای تجمع ارتش عثمانی بوده است. بعد از فتح استانبول به دست سلطان محمد، این پادگان برای تجمع ارتش مورد استفاده قرار می گرفته است. در حال حاضر این بنا در گروه بهترین و معروف ترین جاذبه های تاریخی اسنلر استانبول قرار گرفته است.

بنای تاریخی داوود پاشا

بیمارستان های خصوصی منطقه اسنلر استانبول

علاوه بر وجود مکان های گردشگری دیگر امکاناتی در این شهر از جمله بیمارستان و مراکز درمانی وجود دارد که آماده خدمت رسانی به ساکنین می باشند. از جمله معروف ترین بیمارستان های خصوصی اسنلر می توان به :

 • بیمارستان آوینجا اسنلر
 • بیمارستان گونی اسنلر
 • بیمارستان تخصص دهان دندان اشاره کرد.

شرایط حمل و نقل در منطقه اسنلر استانبول

از آنجایی که منطقه اسنلر در مرکز قرار دارد، از شرایط حمل و نقل بسیار خوبی هم برخوردار است. مردم این منطقه می توانند از طریق مترو، دولموش، اتوبوس و تاکسی اینترنتی ترکیه از نقطه ای به نقطه ی دیگر بروند. وجود خط مترو و چندین ایستگاه فعال موجب شد مردم برای رفتن به مناطق دورتر دیگر دغدغه ای نداشته باشند و دسترسی به دیگر شهر ها برایشان آسان باشد.

معرفی مراکز خرید منطقه اسنلر در استانبول

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، اسنلر در مرکز قرار دارد به همین علت از خدمات رفاهی و تجاری بسیار خوبی بهره مند است. وجود چند مرکز خرید بزرگ در شهر توانست نیاز تمامی گردشگران و ساکنین این منطقه را برطرف کند. معروف ترین مراکز خرید اسنلر عبارت اند از:

 • مرکز خرید آرسلان
 • مرکز خرید فوروم
 • مرکز خرید میدان
 • مرکز خرید سویلو
 • و مرکز خرید استانبول

بازار روز در منطقه اسنلر ترکیه

در این منطقه 20 بازار وجود دارد که به بازار روز معروف هستند. مردم شهر اسنلر برای مایحتاج و خرید خوراکی های روزمره خود از این بازارها استفاده می کنند. مهم ترین این بازارها به شرح زیر می باشند:

 • بازار محله نینه هاتون
 • بازار روز محله مندرس
 • سه شنبه بازار محله مندرس
 • بازار روز آسلانلار و بازار اینبولو

چگونگی خرید ملک در منطقه اسنلر استانبول

منطقه اسنلر از ارزان ترین خانه بهره مند است. اگر قصد سرمایه گذاری در کشور ترکیه را دارید، پیشنهاد ما خرید ملک در شهر اسنلر است. امروزه تعداد زیادی آپارتمان نوساز در بخش های شمالی این منطقه به چشم می خورند. از معروف ترین شهرک های اسنلر، باتی شهیر نام دارد که در جنوب اسنلر قرار گرفته است. این سیته در مجاورت اتوبان واقع شده است. از آنجایی که این آپارتمان ها از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار هستند، به عنوان بهترین سیته در اسنلر شناخته شده اند.

همچنین در آینده شاهد شهرک های مسکونی بسیاری خواهیم بود که تمامی افراد اعم از قشر متوسط و سرمایه دار می توانند در آن جا برای خود ملک اجاره یا خریداری کنند.

خرید ملک در اسنلر به چه افرادی توصیه می شود؟

اگر جزء افرادی هستید که می خواهید با مبلغ بسیار مناسب در ترکیه سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد می کنیم در منطقه اسنلر ترکیه، املاک خریداری کنید. علاوه بر ارزان بودن، از خدمات رفاهی بسیار خوبی برخوردار هستند که علت آن هم دسترسی آسان به دیگر مناطق شهری می باشد. اگر تمایل به خرید خانه در اسنلر ترکیه دارید می توانید با مشاورین شرکت آسیاملک در ارتباط باشید و از آن ها مشاوره بگیرید. 

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)