نحوه پیش خرید آپارتمان در استانبول

پیش خرید اپارتمان در ترکیه
نحوه پیش خرید آپارتمان در استانبول

در چند سال اخیر خرید ملک و پیش خرید آپارتمان در استانبول توسط مهاجران استقبال چشم گیری داشته است. کشور ترکیه به دلیل دارا بودن اقتصاد و موقعیت سیاسی رو به رشد، به یک مقصد محبوب مهاجرتی و سرمایه گذاری برای افراد ایرانی تبدیل شده است.

گزینه‌های متنوع و زیادی در ترکیه برای خرید ملک وجود دارد؛ اما یکی از روش‌های سرمایه گذاری که روشی مطمئن نیز هست، پیش خرید خانه در استانبول می باشد. شما می توانید ملکی را در موقعیت های مختلف شهر نسبت به بودجه خود انتخاب کرده و پیش خرید نماید.

یکی از سوالات مهمی که هنگام پیش خرید آپارتمان در استانبول ترکیه برای شما به وجود می‌آید این است که آیا خرید ملک بهتر است یا پیش فروش کردن؟ بهتر است این مقاله را دنبال کنید تا به جواب سوال‌هایتان دست یابید.

در کشور ترکیه پیش خرید خانه بهتر است یا خرید ملک آماده؟

در کشور ترکیه پیش خرید خانه بهتر است یا خرید ملک آماده؟

نحوه پیش خرید خانه در استانبول یعنی خانه‌هایی که در حال ساخت هستند و هنوز تکمیل نشده اند هم به صورت اقساطی و هم به صورت پرداخت یک جا امکان پذیر می‌باشد.

اگر قصد خرید خانه های پیش پرداخت را دارید، برای این که ملک را خریداری کنید با یک شخص در ارتباط نیستید؛ بلکه طرف حساب شما شرکت ساخت و ساز می‌باشد. خرید خانه آماده با تحویل فوری روش بدون درد سری برای افراد می‌باشد؛ اما نباید از مزیت‌های پیش خرید خانه در استانبول نیز غافل شد.

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزیت خانه های پیش پرداختی برای ایرانیان این است که قیمت پیش خرید آپارتمان در استانبول کمتر از خرید خانه می باشد. واحد های پیش پرداختی در این کشور معمولا بین 15 الی 30 در صد ارزان‌تر از واحدها و خانه‌های آماده می‌باشند.

اگر خرید شما به منظور سرمایه گذاری می‌باشد باید بدانید که باید صبر زیادی داشته باشید تا سرمایه گذاری شما در بلند مدت سود نهایی را برای شما به ارمغان بیاورد.

خرید املاک آماده در ترکیه

خرید املاک آماده در ترکیه

برخی افراد خرید خانه نوساز را در ترکیه بهتر می‌دانند. مهم‌ترین ویژگی خرید ملک آماده این است که به راحتی قبل از خرید می توانید از آپارتمان بازدید کرده و از تمامی قسمت ها دیدن فرمایید. در این صورت کیفیت ساخت و جزئیات دیگر ملک بررسی می‌شود.

مزیت دیگر خرید ملک آماده در مقایسه با پیش خرید آپارتمان در استانبول ترکیه این است که بعد از خرید بلافاصله می توانید خانه را تحویل بگیرید و در آن ساکن شوید.

سند به نام شما زده می شود و ملک را همان لحظه به شما تحویل می دهند. این امر موجب می شود تا در معرض کلاه برداری‌ها قرار نگیرید.

با در دست داشتن سند خانه خریداری شده، در این کشور شرایط زندگی برای شما راحت‌تر و آسوده‌تر می‌شود و شما به سادگی می‌توانید در این کشور اقامت بگیرید و در منزل خود ساکن شوید.

نحوه پیش خرید خانه در استانبول به چه صورت است؟

نحوه پیش خرید خانه در استانبول به چه صورت است؟

نحوه پیش خرید خانه در استانبول به این شکل است که شما برای این کار تنها با یک نفر در ارتباط نمی باشید؛ شما بایستی شرکتی را که قصد ساخت و ساز و تحویل ملک را دارند انتخاب کرده و با صحبت کردن و قبول شرایط، وجه مورد نظر را به صورت کامل پرداخت کنید.  

اگر شرایط پرداخت به صورت یک جا را ندارید می توانید برای پرداخت روش اقساطی را انتخاب کنید. بعد از تکمیل شدن ملک و تسویه کامل می‌توانید سند ملک را به نام خود زده و بعد از طی کردن مراحل قانونی در خانه خود در استانبول ساکن شوید و یا برای سرمایه گذاری در طولانی مدت از آن بهره ببرید.  

در آخر یک نکته مهم در خصوص پیش خرید آپارتمان در استانبول وجود دارد که باید به آن توجه نمایید. با خرید خانه به صورت پیش فروش این امکان برای شما فراهم می شود که بتوانید مبلغ کم‌تری و به صورت اقساطی برای خرید خانه پرداخت کرده و صاحب ملک در کشور ترکیه شوید.

با خرید خانه به صورت پیش فروش بعد از دریافت آن می توانید سود نیز کسب نمایید. ولی این امکان نیز وجود دارد که با خرید پیش فروش در دام شرکت های کلاه برداری افتاده و تمام سرمایه خود را از دست بدهید.

باید برای خرید و یا پیش فروش کردن خانه در ترکیه بسیار پرس و جو کنید تا بتوانید شرکتی را انتخاب نمایید که معتبر باشد و قبل از هرگونه اقدام برای خرید ملک با کارشناسان شرکت مورد نظر مشورت کنید.

بهتر است بدانید که پیش خرید خانه در استانبول توسط دولت ترکیه حمایت می‌شود و از طرف دولت این کشور تائیدیه انجام این کار دریافت شده است.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)