پارک دلفین آنتالیا

پارک دلفین ها

پارک دلفین آنتالیا که تحت عنوان پارک آبی سیلانیا هم شناخته می شود، جزو جاذبه های گردشگری این شهر می باشد که محل مناسبی برای تفریح خانواده ها است. همچنین یکی از بزرگترین پارک های دلفین در اروپا است که به شما امکان تماشای دلفین ها، شیرهای دریایی، کوسه ها، سفره ماهی ها و تعدادی موجود دریایی دیگر را می دهد.

پارک دلفین آنتالیا

پارک آبی آلانیا را به خاطر دارید؟ پارک دلفین آنتالیا آخرین بخش تفریحی بود که به این مجموعه اضافه شد. مسلماً در این پارک تفریحات مختلفی برای هر گروه سنی، از کودکان گرفته تا افراد مسن وجود دارند. به عنوان مثال تماشای نمایش حرکات آکروباتیک دلفین ها و شیرهای دریایی، شنا در کنار کوسه ها به همراه محافظ، شنا با سفره ماهی ها با محافظ و غذا دادن به آنها و… از جمله تفریحات هیجان انگیز و فوق العاده ای است که در این مجموعه وجود دارند.

جاذبه های پارک دلفین آنتالیا

جاذبه های پارک دلفین آنتالیا بسیار زیاد است. به عنوان مثال این پارک دارای استخر کودکان می باشد و ساحلی امن مخصوص کودکان دارد. شما با خیال راحت می‌توانید فرزندان خود را به استخر و ساحل مخصوص آنها برده و نگرانی از بابت خطرات احتمالی نداشته باشید.

مخزن سفره ماهی و کوسه ای که در این پارک وجود دارد، می‌تواند سطح آدرنالین خون شما را از شدت هیجان بسیار بالا ببرد! اگر به دنبال هیجان هستید، وقت آن رسیده که در کنار کوسه ها شنا کرده و هیجان انگیزترین بخش سفر خود را تجربه کنید. شما در این پارک آبی، همچنین امکان لمس سفره ماهی ها و غذا دادن به آنها را دارید. قطعا این کار تجربه‌ی بی‌نظیری خواهد بود و ما انجام آن را به شما به شدت توصیه می‌کنیم.

صخره های گرمسیری که در این پارک وجود دارند که به شما امکان غواصی در اعماق آب ها را می دهند. زمانی که در عمیق ترین قسمت ها هستید با انواع اقسام ماهی ها و موجودات دریایی رو به رو می شوید که در نوع خود بی‌نظیر هستند و نمونه آن را در پارک‌ها و آکواریوم‌های دیگر کمتر خواهید دید.

امکانات پارک دلفین آنتالیا

امکانات این مجموعه تنها به حضور دلفین ها در آنجا خلاصه نمی شود، این مکان امکانات تفریحی زیادی مانند سرسره های آبی، سقوط آزاد، شنا در استخرهای کوچک و بزرگ، ساحل شنی، استخر آب سرد، سونا، جکوزی، آبشارهای جذاب، صندلی های مخصوص حمام آفتاب و… دارد. امکان عکاسی با دلفین ها نیز یکی دیگر از ویژگی های این پارک است. در این پارک همچنین انواع و اقسام نوشیدنی‌ها نیز سرو می‌شود که در صورت تمایل می‌توانید از آنها استفاده کنید.

قوانین پارک دلفین آنتالیا

قوانین پارک دلفین آنتالیا

مسلماً هر مکانی قوانین خاص خود را دارد و تمام افرادی که به آن آنجا می روند باید تمامی آنها را رعایت کنند. در پارک دلفین آنتالیا قوانینی حکم فرماست که گردشگران و بازدیدکنندگان می بایست آنها را رعایت کنند. اولین نکته این است که شما اجازه ورود به استخرها را با لباس های شخصی خود (تیشرت و شلوارک) را ندارید و باید حتماً از مایو استفاده کنید.

این پارک دلفین، آفر خاصی را به مشتریان خود داده و آن هم این است که، اگر شما بلیط پارک دلفین آنتالیا را آنلاین خریداری کنید، 20 درصد تخفیف شامل حال شما می شود. این نکته را در زمان خرید بلیط در نظر داشته باشید که کودکان بالای 12 سال، بزرگسال محسوب می شوند و باید بلیط بزرگسال برای آنها خریداری کنید.

قیمت بلیط این مجتمع تفریحی در طول سال کاملاً متفاوت است. ممکن است در بعضی از روزهای سال یا حتی هفته، قیمت بلیط گرانتر باشد.

بالاتر به شما عزیزان گفتیم که امکان سرو نوشیدنی را دارید، اما نه اینکه با آنها وارد استخرها شوید. پس یکی دیگر از قوانین این پارک این است که نمی توانید با غذا و نوشیدنی وارد استخرها شوید.

آدرس پارک دلفین آنتالیا

موقعیت مکانی و آدرس پارک دلفین آنتالیا شامل مسیر زیر می باشد. اما پیش از رفتن حتما از باز بودن آنجا مطمئن شوید.

Türkler, Akdeniz Blv. No:29, 07407 Alanya/Antalya, Turkey

تصاویر پارک دلفین آنتالیا

تصاویر پارک دلفین آنتالیا

در این بخش از معرفی جاذبه های گردشگری و تفریحی آنتالیا، تصاویر پارک دلفین آنتالیا که تحت عنوان Antalya Dolphinland شناخته می شود را قرار داده ایم.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)