پاپارا کارت چیست؟

پاپارا کارت
پاپارا کارت چیست؟

پاپارا کارت که بسیاری از مردم فکر می کنند کارت بانکی است، در سال 2016 در ترکیه شروع به کار کرد. این شرکت خدماتی با شعار رسمی “پاپارا کارت بانک نیست” شروع به ارائه خدمات مالی و پرداخت های اینترنتی نمود. پاپارا که در همان سال 2016 مجوز رسمی خود را از آژانس نظارت بر مقررات بانکی اخذ نمود، توانست در سال اول کار خود، بالغ بر 100 هزار کاربر را جذب سیستم خود کند.

با ما همراه باشید که در ادامه مقاله به مزایای پاپارا کارت و نحوه گرفتن و فعال سازی آن می پردازیم و مطالبی را برای شما بازگو می کنیم.

آشنایی با مزایای پاپارا کارت

یکی از مزایای پاپارا کارت ارتقا سیستم پرداخت آنلاین و توسعه سیستم نوین پرداخت می باشد که به شما امنیت و راحتی را تضمین می دهد. در صورتی که حساب پاپارا داشته باشید می توانید هزینه خریدهای خود را به راحتی آنلاین پرداخت کنید، زیرا ارتباط مستقیم با مستر کارت شما دارد.

از سوی دیگر، در صورت فعال سازی پاپارا کارت خود و دریافت کارت فیزیکی، امکان خرید حضوری را هم خواهید داشت.

نکته مهمی که باید راجع به پاپارا کارت بدانید، این است که اگر شما در بانک های رسمی کشور ترکیه، مثلاً بانک زراعت، حساب داشته باشید، ممکن است با محدودیت هایی رو به رو شوید. یکی از مهمترین محدودیت هایی که برای شما به همراه دارد، محدودیت در برداشت پول نقد از دستگاه های خودپرداز (ATM) می باشد که به ماهی 500 لیر ختم می شود.

اما اگر شما حسابی در بانک زراعت داشته باشید، می توانید مبالغ بیشتری را به حساب پاپارا خود انتقال دهید و با محدودیت های ماهانه رو به رو نشوید. پس پیشنهاد ما به شما در آسیا ملک این است که در قدم اول شما حسابی در یک بانک رسمی افتتاح کنید.

کارمزد پرداخت های پاپارا کارت بسیار پایین است و فقط برای دریافت وجه نقد از دستگاه های خودپرداز و انتقال حواله به دیگر بانک ها می باشند.

یک خبر خوب هم برای عاشقان فضای مجازی داریم، آن هم این است که شما با پاپارا کارت ترکیه می توانید در سایت هایی همچون اسپاتیفای، یوتیوب، نتفلیکس، تکنوسا و… پرداخت آنلاین داشته باشید. در ادامه به بررسی نحوه گرفتن پاپارا کارت و ویژگی های آن اشاره می کنیم.

نحوه گرفتن پاپارا کارت

نحوه گرفتن پاپارا کارت

فرآیند نحوه گرفتن پاپارا کارت بسیار ساده است، کافیست وارد سایت رسمی پاپارا شوید و در بخش افتتاح حساب، اطلاعاتتان را وارد کنید. اطلاعات موردنیاز شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل، آدرس محل سکونت، رمز عبور، نام کاربری و کد ملی می باشد.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که شماره وارد شده، باید حتماً از خطوط تلفن همراه ترکیه باشد، در غیر این صورت با مشکل مواجه می شوید.

پس از اینکه اکانت شما ساخته و تأیید شد، می توانید در بخش Papara Card با کلیک بر روی دکمه Apply و وارد کردن آدرس، اقدام به دریافت پاپارا کارت خود کنید. فرآیند تحویل کارت ممکن است بین 4 الی 7 روز به طول بینجامد.

زمانی که مأمور پست، کارت شما را به دستتان می رساند، برگه ای همراه خود دارد که باید آن را پس از مطالعه امضا نمایید. پس از دریافت کارت، باید آن را در اپلیکیشن پاپارا از قسمت Activate From the Papara Card اقدام به ثبت و فعال سازی پاپارا کارت در نرم افزار کنید.

در اولین مرحله، برای اینکه بتوانید از این کارت استفاده کنید، نیاز است از دیگر حساب های بانکی خود، به این کارت پول واریز کنید و نقدینگی خود را در این حساب افزایش دهید، سپس اقدام به استفاده از آن کنید.

ویژگی های پاپارا کارت

ویژگی های پاپارا کارت

اولین موردی که جزو ویژگی های پاپارا کارت محسوب می شود، قرارداد داشتن با شرکت ها و سازمان های مختلف است که برای کاربران پاپارا کارت تخفیفات چشمگیری را در نظر می گیرند.

به عنوان مثال پرداخت هزینه اشتراک نتفلیکس، اسپاتیفای و… با 50 درصد تخفیف همراه خواهد بود. به منظور استفاده از این کارت، توصیه می کنیم مبالغ سنگین را با آن پرداخت نکنید یا در حساب خود نگهداری نکنید، تنها هزینه های شارژ، قبوض، هزینه های رستوران و خرید های آنلاین خود را با آن پرداخت نمایید.

آخرین نکته ای که باید بدانید، سقف جا به جایی ارز می باشد. در سیستم پاپارا کارت ترکیه شما می توانید تا سقف 1000 لیر را جا به جا کنید.

 

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)