پلاژهای رایگان استانبول

ساحل استانبول

پلاژهای رایگان استانبول جزو مواردی می باشند که همیشه مردم، علل خصوص مسافران و مهاجران، به دنبال آن هستند. مسلماً هرچقدر که شما بتوانید در مصرف پول های خود صرفه جویی نمایید، در کشور غریب به نفع شما خواهد بود. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید و با پلاژهای موجود درسواحل استانبول آشنا شوید.

پلاژهای رایگان استانبول

 

اکثر کسانی که انتخابشان برای سفر، فصل تابستان است، یکی از مهم‌ترین مواردی که به دنبال آن هستند، تفریحات ساحلی و فرار از گرمای کشورهای خودشان است. از این سو با توجه به اینکه شهر استانبول در تمام فصل های سال بخصوص بهار و تابستان دارای آب و هوای خنک و عالی است، گزینه مناسبی برای سفر می باشد. به همین جهت شهرداری استانبول به منظور رفاه حال گردشگران و جذب توریست و گردشگر بیشتر، پلاژهای رایگانی را در سواحل شهر استانبول قرار داده است.

در ادامه این مقاله از سایت آسیا ملک قصد داریم اطلاعاتی در خصوص پلاژهای رایگان استانبول که این روزها بازار داغی در بین مسافران دارند خدمتتان ارائه دهیم.

1- ساحل BURC استانبول

ساحل BURC یکی از معروف ترین و محبوب ترین سواحل استانبول می باشد که مقصد بسیاری از دانشجویان و نوجوانان می باشد. نکته مثبتی که این ساحل دارد، این است که برای دانشجویان فارغ التحصیل، آفرهای بسیار خوبی را در نظر می گیرد.

این پلاژ از ساعت 9 صبح الی 10 و نیم شب با ساحلی شنی، کافه های زیبای و متنوع، مغازه های رنگارنگ، سالن موسیقی، مهمانی های شبانه و … پذیرای شماست. قیمت این پلاژ برای اقامت در روزهای معمولی هفته 35 لیر بوده و در روزهای آخر هفته به 50 لیر می رسد.

تفریحات این ساحل تنها به موارد بالا ختم نمی شود، بلکه تفریحاتی همچون والیبال و فوتبال ساحلی، کایت، کاتامان و دیگر ورزش های ساحلی هم برای رفاه حال مسافران فراهم شده است.

2- ساحل خورشیدی استانبول

ساحل خورشیدی استانبول

ساحل خورشیدی استانبول که از سال 2002 به عنوان بهترین مکان برای تفریحات و مهمانی های ساحلی شناخته شده است، ظرفیتی بالغ بر 2000 نفر دارد و بزرگترین ساحل، در بین سواحل دیگر این شهر می باشد. این ساحل جزو پلاژهای رایگان استانبول نیست، اما هزینه ای که دریافت می کند، نسبت به امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد بسیار منطقی است.

در این ساحل کنسرت های بسیاری با حضور هنرمندان مشهور و خوش آوازه این کشور برگزار می شود. از سوی دیگر تفریحاتی همچون صخره نوردی، اسکیت برد، فوتبال، والیبال و Windsurfing را در اختیار شما قرار داده است.

این پلاژ زیبا، همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11 شب باز است و هزینه ورودی آن در روزهای معمولی 25 لیر و در روزهای آخر هفته 45 لیر می باشد.

3- ساحل عمومی آیا نیکولا

ساحل عمومی آیا نیکولا که یکی از سواحل تاریخی استانبول می باشد، جزو چند ساحل معدودی است که دارای پلاژهای رایگان استانبول می باشد. این ساحل از 9 صبح الی 6 عصر باز می باشد و همه روزه شما می توانید از آن استفاده نمایید.

4- ساحل NakiBey در استانبول

ساحل NakiBey در استانبول

 

ساحل ناکیبی دارای آب کم عمق و امنی است که شما با خیال راحت می توانید از آن استفاده نمایید. از سوی دیگر، پزشکانی در ساحل حضور دارند تا در صورتی که حادثه ای رخ دهد، سریعاً دست به کار شوند. این ساحل بسیار تمیز است و می توانید خانه هایی با امکانات فوق العاده را اجاره کنید و از طلوع و غروب خورشید لذت ببرید. این خانه ها جزو بهترین پلاژهای استانبول می باشد.

این ساحل هرروزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب برای استفاده عموم باز است. هزینه آن در روزهای معمولی 30 لیر و در روزهای آخر هفته، 35 لیر می شود.

5- ساحل بیوک چشمه استانبول

ساحل بیوک چشمه استانبول برای ایرانیان یکی از محبوب ترین ساحل های استانبول است. هم می توانید در دریای این ساحل شنا کنند، هم از خدمات رفاهی پلاژهایش استفاده نمایند. استفاده از پلاژهای این ساحل حدوداً 30 لیر هزینه دارد، اما استفاده از ساحل رایگان می باشد. این مورد را نمی توان جزو پلاژهای رایگان استانبول شمرد.

6- ساحل Babylon Kilyos استانبول

ساحل Babylon Kilyos دارای بهترین پلاژهای استانبول است و فضایی کاملاً تابستانه با پوشش گیاهی خاص و سرسبز را برای شما فراهم کرده است.

این ساحل کاملاً مناسب برای جمع های خانوادگی است و دارای تفریحاتی همچون بدمینتون، والیبال، ورزش های ساحلی و… می باشید که آن را به یکی از مراکز سرگرمی در استانبول تبدیل کرده است. همچنین شما اجازه دارید حیوانات خانگیتان را همراه خود به این ساحل بیاورید.

این ساحل همه روزه از ساعت 9 صبح الی 8 شب باز است و هزینه ورود به آن 60 لیر در روزهای تعطیل و در روزهای معمولی 40 لیر می باشد. ناگفته نماند که کودکان زیر 6 سال ورودشان رایگان است.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)