پروژه سلف در استانبول

بررسی اجمالی

پروژه سلف در استانبول از نمونه پروژه هایی می باشد که از خدمات و امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار است. این پروژه یکی از کامل ترین مجموعه های مسکونی در ترکیه به شمار می رود.

پروژه سلف در استانبول یکی از لوکس ترین سازه های ساختمانی فوق العاده در منطقه ای بین اوجیلار، بیلیک دوزو و اسنیورت است. 4 بلوک که در یک آرایشی منظم و البته ناهمگون، در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. چشم انداز اطراف این پروژه تقریبا برای تمام واحد آپارتمان ها، طبیعت سرسبز استانبول را داراست. یک مجموعه بی نظیر و بی عیب و نقص که امکانات زیادی را در کنار رفاه و آسایش زندگی، برای شما فراهم می کند. در ادامه به طور کامل پروژه سلف را برای شما بررسی خواهیم کرد.

اطلاعات کلی پروژه سلف

مساحت فضای در نظر گرفته شده برای پروژه سلف 26 هزار متر مربع است و این مجموعه شامل 4 بلوک ساختمانی می باشد که با طرحی ناهمگون، در کنار یک دیگر با فاصله هایی قرار گرفته اند. تعداد کل واحد های آپارتمانی پروژه سلف در استانبول، 609 واحد هست که تنوع بی نظیری را برای انتخاب واحد آپارتمان های مختلف، ایجاد می کند. ( جهت خرید و فروش ملک در ترکیه کافیست با کارشناسان آسیاملک در تماس باشید).

در ادامه این اطلاعات را برای شما لیست کرده ایم:

مساحت زمین: 26.000 متر مربع

تعداد بلوک ها: 4 بلوک

تعداد کل واحد ها: 609 واحد

ارتفاع سقف واحدها: 3.25 متر

مساحت فضای بازی کودکان و امکانات اجتماعی: 2.000 متر

امکانات رفاهی مجموعه سلف

مهم ترین بخشی که برای هر فرد جذاب خواهد بود، امکانات رفاهی یک مجموعه مسکونی می باشد. پروژه سلف از این بابت هیچ کمبودی نداشته و شما شاهد یکی از کامل ترین مجموعه های مسکونی در استانبول هستید. زمین های ورزشی متنوع برای بازی کودکان و جوانان در کنار طبیعت جنگلی اطراف مجموعه، از مهم ترین جذابیت های امکانات رفاهی سلف است. برای آشنایی بیشتر با امکانات رفاهی سلف، بخش های مختلف آن را بررسی می کنیم:

  • سونا بخار مجموعه سلف با طراحی دکوراسیون مدرن یکی از امکانات رفاهی مجموعه سلف است.
  • باشگاه ورزشی با جدیدترین ابزار و وسایل ورزشی جز مجهزترین سالن های ورزشی منطقه اسنیورت محسوب می شود. در کنار باشگاه ورزشی، اتاقی را به صورت کاملا اختصاصی برای بیلیارد طراحی کرده اند که می تواند کامل بودن امکانات ورزشی تفریحی مجموعه سلف را نشان دهد.
  • فضایی که برای بازی کودکان و جوانان ایجاد شده است در کنار بلوک ها قرار داشته و سعی شده، بهترین و جدیدترین امکانات بازی را برای این مجموعه فراهم کنند.
  • یک مجموعه کافی شاپ تور در کنار برکه کوچک مجموعه و درختان طبیعت این منطقه، می تواند عصرهای دلنشینی را برای شما رقم بزند.
  • استخر روباز در کنار واحدها یکی دیگر از امکانات رفاهی مجموعه سلف است که با این حساب شما از لحاظ تفریح های ورزشی، هیچ کمبودی در این مجموعه ندارید.

به طور کلی اگر قصد سرمایه گذاری در یکی از بهترین و البته کامل ترین مجموعه های مسکونی شهر استانبول را دارید، پروژه سلف می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

موقعیت مکانی پروژه سلف در استانبول

همان طور که در ابتدای این صفحه گفته شد، پروژه سلف در منطقه ای بین اوجیلار، بیلیک دوزو و اسنیورت قرار دارد. در کنار این بلوک ها شاهد مسیری هستید که اتوبان E5 و E6 را به هم متصل می کند. شما با سرمایه گذاری در این مجموعه امکانات شهری همچون مترو بوس، مدرسه، دانشگاه، بیمارستان و مراکز خرید متنوع دسترسی خواهید داشت.

لیست قیمت واحد آپارتمان ها

حداکثر قیمت حداقل قیمت مترمربع تیپ
950.000 TL 840.000 TL از 68 تا 71 متر مربع واحد آپارتمان با 1 اتاق خواب
1.750.000 TL 1.240.000 TL از 102 تا 153 متر مربع واحد آپارتمان با 2 اتاق خواب
2.300.000 TL 1.600.000 TL از 155 تا 206 متر مربع واحد آپارتمان با 3 اتاق خواب
2.900.000 TL 2.000.000 TL از 215 تا 290 متر مربع واحد آپارتمان با 4 اتاق خواب

برنامه های پرداخت

 40 درصد پیش پرداخت + 24 ماه

 50 درصد پیش پرداخت + 36 ماه

 60 درصد پیش پرداخت + 12 ماه

واحد های پروژه

واحد آپارتمان های مسکونی این پروژه به شرح زیر می باشد:

واحد آپارتمان 1 خوابه با متراژ 68 و 71 متر مربع

واحد آپارتمان 2 خوابه با متراژهای 102 و 153 متر مربع

واحد آپارتمان 3 خوابه با متراژهای 155 و 206 متر مربع

واحد آپارتمان 4 خوابه با متراژهای 215 و 290 متر مربع

جزئیات

  • شناسه ملک:
    AS03

لوکیشن

اولین نفر برای بررسی باشید “پروژه سلف در استانبول”

Rating

3 + هفت =