پروژه کولت در آوجیلار استانبول

بررسی اجمالی

پروژه کولت در آوجیلار استانبول یکی از انواع پروژه های مناسب برای اخذ اقامت در کشور ترکیه است. زمانی که قصد خرید یک واحد آپارتمان در کشور در ترکیه را دارید، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. ما در ادامه این محتوا سعی داریم این پروژه کولت را به طور همه جانبه برای شما بررسی کنیم.

ابتدا بیایید در مورد منطقه آوجیلار استانبول، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم:

آشنایی با منطقه آوجیلار

از نظر موقعیت مکانی، این منطقه در بخش غربی و در سمت اروپایی شهر استانبول واقع شده است. نکات قابل توجهی که باید در مورد این منطقه بدانید وجود بزرگترین بندرگاه کشور ترکیه، بزرگترین دانشگاه استانبول و خیابان هایی با هتل های 5 ستاره و رستوران های دریایی و لوکس است. همه این موارد نشان می دهد که شما با یک منطقه پیشرفته و باکلاس، طرف هستید. پس نباید آن را دست کم بگیرید. یک منطقه ساحلی که جاذبه های گردشگری زیادی دارد و جز مراکز توجه گردشگران در شهر استانبول است. در ادامه به چند نکته کلیدی در مورد منطقه آوجیلار می پردازیم:

 • بزرگترین بندر کشور ترکیه در این منطقه قرار دارد
 • بزرگترین دانشگاه استانبول در این منطقه واقع شده است
 • این منطقه جز مناطق ساحلی استانبول، محسوب می شود
 • یکی از جذاب ترین خیابان های استانبول به نام خیابان مارمارا جادسی در این منطقه قرار دارد

تمام این نکات نشان می دهد که هدف خرید آپارتمان از مجموعه کولت می تواند یکی از بهترین انتخاب ها و اقدامات زندگی شما باشد.

پروژه کولت در آوجیلار استانبول

اطلاعات کلی از پروژه کولت در آوجیلار استانبول

این پروژه در یک زمین 9600 متر مربعی ایجاد شده است و شما با 4 بلوک 8 طبقه ای روبرو هستید. تعداد کل واحدهای این پروژه 269 واحد است از این تعداد واحدها، 52 عدد آن واحدهای یونیت هوم آفیس هستند و تعداد 75 عدد آن واحد های تجاری می باشند. نوع واحد آپارتمان های این پروژه هم به صورت تک طبقه و هم به صورت دوبلکس می باشد.

در پروژه کولت در آوجیلار استانبول سعی شده است که برای هر نوع سلیقه ای، واحدهای متنوعی را قرا دهند. پس از این نظر جای نگرانی نیست و شما با هر سلیقه ای، می توانید واحدهای مورد علاقه خود را انتخاب کنید. ( جهت خرید و فروش ملک در ترکیه کافیست با کارشناسان آسیاملک در تماس باشید).

امکانات رفاهی و تفریحی پروژه کولت

یکی از مواردی که می بایست در خرید آپارتمان در آوجیلار استانبول در نظر بگیرید، امکانات رفاهی و تفریحی مجموعه است. از این بابت مجموعه کولت تقریبا هیچ چیزی کم ندارد. در ادامه برخی از مهم ترین امکانات این پروژه را به همراه تصاویر آن، به شما نشان می دهیم:

 • مجموعه ای به عنوان مرکز خرید اختصاصی برای ساکنین پروژه
 • سینمای باز
 • استخر رو باز برای کودکان و بزرگسالان
 • تراس با چشم انداز فوق العاده
 • مکانی برای پیاده روی
 • کافی شاپ اختصاصی مجموعه
 • زمین بسکتبال و تنیس
 • اتاق بازی برای کودکان (پلیستیشن و بیلیارد)
 • ‏اتاق جلسات و کار
 • اتاق مهمان

در ادامه تصاویری از این امکانات را برای شما به نمایش می گذاریم:

نمایی از استخر رو باز و محیط بازی و پارک اختصاصی مجموعه

پروژه کولت در آوجیلار استانبول

اتاق جلسات

پروژه کولت در آوجیلار استانبول

کافی شاپ

پروژه کولت در آوجیلار استانبول

استخر رو باز

پروژه کولت در آوجیلار استانبول

موقعیت مکانی پروژه کولت

از نظر مکانیت، این پروژه دارای موقعیت خوبی برای شماست. مخصوصا اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در کشور ترکیه را داشته باشید. این مجموعه تا دانشگاه استانبول حدود 15 دقیقه فاصله دارد. بزرگراه E5 نیز در نزدیکی این مجموعه قرار دارد و شما را خیلی راحت به مرکز شهر استانبول، می رساند. شما از این مجتمع تا دریاچه Küçüçekmece 3 کیلومتر فاصله دارید و از فرودگاه اصلی استانبول نیز حدود 40 کیلومتر.

با توجه به گفته های مسئولین شهر استانبول، تا 2 سال دیگر خط مترو این منطقه راه اندازی می شود و با راه اندازی این خط، شما دسترسی خیل راحتی به تمامی مناطق شهر استانبول، خواهید داشت.

یکی از مهم ترین مزیت های این مجموعه چشم انداز طبقات این مجموعه به دریاچه Küçüçekmece و دریای سیاه است که منظره ای بی نظیر را برای شما ایجاد کرده است.

تصاویر پروژه

واحد های پروژه

پروژه کولت به طور کلی دارای 269 واحد هست که تعداد 52 واحد آن به صورت یونیت هوم آفیس (شرکت های سوییت مانند) و 75 واحد آن تجاری است. واحد آپارتمان های مسکونی آن عبارت اند از:

1- آپارتمان 61 متری

امکانات: یک خواب / دارای بالکن

2- آپارتمان 105 متری

امکانات: 2 خواب / یک خواب با سرویس مستر / دارای بالکن

3- آپارتمان 176 متری

امکانات: 3 خواب / یک خواب با اتاق تعویض لباس، سرویس مستر بالکن اختصاصی / آشپزخانه با بالکن اختصاصی / اتاق شستشو لباس (بخش قرارگیری لباسشویی و اتو)

4- آپارتمان تجاری 40 متری

امکانات: 3 میز کار /  مبلمان راحتی /  سرویس حمام و WC / آشپزخانه

5- آپارتمان 176 متری دوبلکس

امکانات: 3 و نیم خواب / تراس بزرگ / بخش بالا با آشپزخانه اختصاصی / اتاق خواب ها بالا / حال و پذیرایی، تراس و یک خواب کوچک پایین، آشپزخانه پایین

جزئیات

لوکیشن

اولین نفر برای بررسی باشید “پروژه کولت در آوجیلار استانبول”

Rating

5 × 1 =